Şimdi Ara

... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam bu aralar adguard pro çalışmıyor dogru düzgün. Yardimci olabilir misin? Neyi yanlis yapiyorum anlamadim. Alkislarla yasiyorum, sinemalar vs uugulamalardaki hic bi reklami engellemiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkbluestaz

Hocam bu aralar adguard pro çalışmıyor dogru düzgün. Yardimci olabilir misin? Neyi yanlis yapiyorum anlamadim. Alkislarla yasiyorum, sinemalar vs uugulamalardaki hic bi reklami engellemiyor?
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 12:42:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam sagolasin :) adguard cok ise yariyordu kötü oldu.

• Uygulamayı kullanan arkadaşlar reklamları engellemek için yapmanız gerekenler:
    Dns ayarlarına girin. Özel ekle kısmını seçin. ip adresini 176.103.130.130 176.103.130.131 ayarlayarak kaydedin ve kaydettiğiniz bu ayarı aktif edin. Verdiğim adresler adguardın kendi reklam engelleme adresleri. Program sorunsuz çalışmakta
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 12:42:15 >
  • Adguard pro kullanıyorum. Kodu falan yazmadan da bahsedilen 8 saniyelik reklam bende çıkmıyor. Hem safaride hem de diğer programlarda hala gayet güzel bütün reklemları engellemeye devam ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Aranızda Android cihazda Adguard kullanan varsa bir şey rica edicem.

Altta verdiğim kodu Adguard'ın kullanıcı filtresi içine kaydedebilir misiniz?

Bu kod forumda çıkan 8 saniyelik reklamı engelliyor. Ben iPhone kullandığım için kodu yazamıyorum. Çünkü iOS cihazlarda bu kod işe yaramıyormuş.

Bakalım sizde işe yarayacak mı?

Kod Mobil sürüm için geçerli. Masaüstü tarayıcı uzantısın da işe yaramaz. Ama masaüstü tarayıcı uzantısından forumu mobil sürüme çevirip kullanırsanız işe yarıyor.

(Dikkat edin boşluk filan bırakmayın. Yoksa çalışmaz. Olduğu gibi kopyalayıp yapıştırın. )

mobile.donanimhaber.com#%#Object.defineProperty(window, 'Storage', { get: function() { return; } });

Kodu kullanıcı filtresine uyguladım. Açıkçası donanımhaber mobil sayfaların da dolaşım şu an biraz daha hızlandı. Ancak benim yine donanımhaber ile ilgili farklı bir noktada sıkıntım var. Telegram'da donanımhaber'in "Sıcak fırsatlar" grubundayım. Burada donanımhaber de yapılan sıcak fırsatlar ile ilgili konu başlıkları link olarak paylaşılıyor. Bir linke tıkladığım da örneğin;

http://****/2zbEWQq

Noktaların olduğu yer b.i.t.l.y

bu sayfa üzerinden zxro.com a geçiyor. Orada bir süre bekletip konuya taşıyor beni.

Önceden bunu mobilde de bildirimlere tıklayıp konuya gitmek istediğimde yaşıyordum. Browser üzerinden bu sorun olmuyor ama Telegram da verilen link ile sayfaya gitmek istediğimde bahsettiğim sorunu yaşıyorum.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhKARACAN -- 2 Kasım 2017; 14:46:49 >

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 12:41:9 >
  • Tavsiye üzerine bende Adguard proyu dün akşam aldım çok güzel uygulama iosun genelinde işe yarıyor fakat ensonhaber uygulamasında ne yaptıysam olmadı engellemiyor tavsiye edeceğiniz bi ayarı varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Merhaba

Forumda Adguard Ana konusu var aslında yeni açıldı. Konuyu açan kişi Adguard'a çalışıyor ve yazılım hakkında epey bir bilgisi var. İsterseniz oraya yazın size cevap verir.

https://forum.donanimhaber.com/adguard-reklam-engelleyici-ana-konu--129684978

Çok güzel bir haber verdiniz, teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.