Şimdi Ara

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.141
Cevap
56
Favori
90.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarları belirttiğiniz şekilde yaptım ama yine de bu sitedeki tam sayfa reklamı engelleyemiyor!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Ayarları belirttiğiniz şekilde yaptım ama yine de bu sitedeki tam sayfa reklamı engelleyemiyor!

Merhaba,

"Premium" deneme sürümünü etkinleştirin. AdGuard Android ayarlarından "Genel > Uygulamaları filtrele" seçeneğinin etkin olduğundan emin olun. Türkçe filtrenin etkin olduğundan ve filtrelerin güncel olduğundan emin olun.

HTTPS Filtrelemeyi etkinleştirip, tekrar deneyin.

Hâlâ reklamı görmeye devam ediyorsanız, reklamın ekran görüntüsünü alın ve sorunu aşağıdaki bağlantıdan AdGuard'a bildirin.

https://reports.adguard.com/tr/new_issue.html

• lugo_cloud kullanıcısına yanıt
    Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme iznini verdim zaten. Onunla ilgili bir şey değil. Yeniden indirdim, yine aynı. Hatta tel SD karta atıyor belki bu yüzdendir diye düşünüp telefonun kendi hafızasına hattım yine aynı, yükle butonu tepki vermiyor ama iptal butonu çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Aralık 2017; 3:21:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Xiaomi mi kullanıyorsunuz? O kısıtlama getirmiş olabilir, izinler bölümü varsa bir karıştırın belki engelliyordur. Ya da bir 10-15 sn o ekranda bekletip ardından aktif de olabilir. Yükleme ekranında bir süre bekleyin belki buton aktif olabilir. Telefonda ekran filtresi uygulaması var mı okuma modu ışığı gibi, ya da arkada açık birşey varsa o da olabilir. Root varsa supersu gibi bir uygulama yükleme izni istiyor olabilir. Bir ara redmi 3 de bende de olduydu ama nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum. İzinlerle alakalı birşeydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 20 Aralık 2017; 12:21:1 >
  • Asriell kullanıcısına yanıt
    Yok ben Android 7 yüklü her şeyi güncel HTC One M9 kullanıyorum, kardeşim Xiaomi Mi 6 kullanıyor da benim telefona uygulama yüklenmiyor nedense anlamadım gitti. Yüklense zaten ya izinleri ortaya sürer ya da sonradan ben ayarların izinleri.

Edit:Ekran filtre uygulaması derken Blue Light Filter yüklü bende ki uygulama yüklerken kapalıydı ama buna bir bakayım. Uygulamayı mı kaldırmak gerekiyor? O 10-15 saniye bekleme olayı benim de aklıma geldi aslında ama denemedim, deneyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Aralık 2017; 12:32:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lugo_cloud

quote:

Ayarları belirttiğiniz şekilde yaptım ama yine de bu sitedeki tam sayfa reklamı engelleyemiyor!

Merhaba,

"Premium" deneme sürümünü etkinleştirin. AdGuard Android ayarlarından "Genel > Uygulamaları filtrele" seçeneğinin etkin olduğundan emin olun. Türkçe filtrenin etkin olduğundan ve filtrelerin güncel olduğundan emin olun.

Hâlâ reklamı görmeye devam ediyorsanız, reklamın ekran görüntüsünü alın ve sorunu aşağıdaki bağlantıdan AdGuard'a bildirin.

iPhone kullanıyorum. Türkçe filtre zaten etkin ama söz konusu tam ekran reklam için AdGuard yetersiz kalıyor artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Merhaba,

iPhone kullanıyorum. Türkçe filtre zaten etkin ama söz konusu tam ekran reklam için AdGuard yetersiz kalıyor artık.

Merhaba,

quote:

Teşekkürler,

Galiba ekran filtresi konusunda haklı çıktın. Filtre arkaplanda çalışıyordu kurmayı denediğimde. Sonradan yine kurmayı denedim yükle düğmesi anında tepki verdi. Teşekkürler uyarı için.

Bir de şu DH'nin iğrenç Reklamı Geç butonu için bu utgalamada yapılacak bir ayar var mı? Zırt pırt çıkıyor iyice kıl oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 20 Aralık 2017; 18:54:26 >
    Bu tür sıkıntılar genelde ekran filtresi veya izinler ile alakalıdır. Ekran filtresi derken sarı/mavi ışık, flux, lux gibi göz için ekran ışığını düzenleyen gece filtresi uygulamalardan bahsediyorum. 'Blue Light Filter' bu soruna neden olabilir, devre dışı bırakmanın çözüm olacağını sanmıyorum, androidde devre dışı bırakılan uygulamalar tamamen devre dışı olmaz, halen arkada açık olabilir. Bence uygulamayı kaldırın, öyle deneyin. Bunun gibi tuş ışığını kontrol eden uygulamalar da neden olabilir. Muhtemelen tüm dışarıdan yüklenen apk lerde aynı sorun çıkıyordur sizde, sorun adguardlık bir durum değil gibi.

Edit: Sonraki mesajınızı görmemiştim, ben yazarken atılmış. Sorunu çözmüşsünüz herhalde, güzel

Can sıkıcı filtreleri etkinleştirince sanırım o sıkıntı gidiyor. Bir de filtreleri güncelleyin. Ayrıca HTTPS filtrelemeyi açın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 20 Aralık 2017; 19:11:52 >

HTTPS filtresini açmıştım. DH reklamı geç sayfası için bir çözüm var mı? Ayrıca Adguard aktifken DH mobil sürümünde sayfa bazen tam yüklenmiyor, yüklenme durumu takılıyor ve sayfayı hemen hemen her zaman yenilemek zorunda kalıyorum.

• lugo_cloud kullanıcısına yanıt
    Adguard Android kullanıyorum ve birkaç tane sizlerin belirttiği filtreleri kullanıyorum

donanimhaber.com##script:inject(abort-on-property-write.js, dha_interstitial) 

şunu ekler misiniz kendi filtrelerinize, pagebanner lara yönlenmiyor hiç.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>kullanıcı filtresinden ekledim ancak mobilde Reklamı Geç saçmalığı yine gelmeye devam ediyor. Opera'nın kendi reklam engelleyicisi reklamı göstermese de Reklamı Geç butonlu sayfayı görüyorum. Kodu yanlış yazmış olabilir misin? Mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Aralık 2017; 0:14:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Ayarlar>kullanıcı filtresinden ekledim ancak mobilde Reklamı Geç saçmalığı yine gelmeye devam ediyor. Opera'nın kendi reklam engelleyicisi reklamı göstermese de Reklamı Geç butonlu sayfayı görüyorum. Kodu yanlış yazmış olabilir misin? Mümkün mü?

donanimhaber.com##script:inject(abort-on-property-write.js, dha_interstitial)
    mobile.donanimhaber.com##script:inject(abort-on-property-write.js, window.location.href)

Altta ki kodu da dener misiniz lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Bir de bu kodu deneyin

forum.donanimhaber.com#%#if(window.sessionStorage){window.sessionStorage.pageCount=0;}

Kodları nereden buluyorsun dersen Reddit'de bir DH kullanıcısı konu açmış bu reklam için.Oradan aldım
    Aslında bu kodları buradan paylaşmak iyi değil.Adminler forumda 8 saniye reklamı ile ilgili açılmış konuların hepsini kaldırmış.Bu konuyu da uçurabilirler

https://www.reddit.com/r/uBlockOrigin/comments/7c3ve9/forwarded_ad_page/

• quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Bende iPhone kullanıyorum.Maalesef iPhone'da bu reklam engellenemiyor.iOS Adguard JS kurallarını desteklemiyormuş.Adguard'ın filtre geliştiricisi söyledi bunu bana.
    Altta ki konu bana ait bakabilirsiniz.

https://forum.adguard.com/index.php?threads/mobile-donanimhaber-com-pop-up.26424/

• Mobil için kullanıcı filtresi yok mu, "donanımhaber savar"?

Mobil de sayfa sonunda kalıyor, ilerlemiyor.

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU]

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhKARACAN -- 22 Aralık 2017; 6:36:56 >

Hem ublock da hem de adguard da denedim hiç banner çıkmadı, ben de ekstradan Admuncher da kurulu yalnız.
    Tarayıcı Chrome.
  • Merhaba,

AdGuard deneme süreniz sona erdiyse ve satın almak için fırsat arıyorsanız şimdi tam zamanı!

Yeni Yıla Girerken %30 İndirim Fırsatı

Yeni Yıl Geliyor! AdGuard "ömür boyu" kullanabileceğiniz tüm lisans türlerinde %30 indirim uygulamaya başladı. iOS kullanıcıları, kupona gerek duymadan aynı indirim ile App Store'dan ömür boyu AdGuard lisansı satın alabilirler.

https://adguard.com/tr/license.html?promoCode=ADGUARD2018NY#new/TRY/PREMIUM/36500/1

8 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacak bir kampanya! Bir kez ödeyeceksiniz ve ömür boyu kullanacaksınız, her yıl lisans yenileme için ücret ödemenize gerek kalmıyor!

AdGuard Lisanslı Kullanıcıları İçin Çekiliş

Lisas aldınız mı? Zaten lisansınız var mı? AdGuard sizler için bir çekiliş hazırladı

Yeni yılda sevdiğiniz kişilere hediye aldığınızı biliyoruz, AdGuard lisans satın alıp, AdGuard'ı destekleyen kullanıcılarını seviyor ve hediye vermek istiyor. Geçerli lisansları ile çekilişe katılan kullanıcılar arasından rastgele seçilecek "5 kişiye" "Huawei MediaPad T3 10" tablet hediye edilecektir.

Önce 30% İndirim ile bir Lisans Alın :https://adguard.com/tr/license.html?promoCode=ADGUARD2018NY#new/TRY/PREMIUM/36500/1

Kampanyaya Katılmak İçin :http://agrd.io/NYGiveaway2018

Herkese mutlu yıllar ve çekilişte bol şanslar!

• Bilgisayarımda bullguard internet security yüklü, sizce adguard ayarlarında "Kimlik hırsızlığı ve zararlı yazılım koruması" kısmını açmamın bir yarar olur mu? yada kapalı halde mi bırakmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.