Şimdi Ara

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.144
Cevap
56
Favori
90.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lugo_cloud

Merhaba,

Zaman su gibi akıp geçiyor, AdGuard Ana Konu'sunu açalı dün 1 yıl olmuş.
    Umarım kullanıcı arkadaşlara yardımcı olabilmişizdir.
    Soru soran, cevaplayan, AdGuard'a engellenmemiş reklam bildiren ve AdGuard kullanan, lisans alan herkese teşekkürler.

Reklamsız günler
    Ücretsiz reklam engelleme programı yok mu?
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Konu AdGuard ise AdGuard'ın ücretsiz ürünleri var.

AdGuard DNS ücretsizdir, eğer DNS sunucularını ev ve şirket ağınızda kullanırsanız, bu ağı kullanan tüm cihazlarda reklam ve takipçiler büyük ölçüde engellenecektir. :https://adguard.com/tr/adguard-dns/overview.html

AdGuard Tarayıcı Eklentileri tamamen ücretsizdir ve tarayıcılarda reklamlerı engeller :https://adguard.com/tr/adguard-browser-extension/overview.html

AdGuard İçerik Engelleyici (Android için) yalnızca Samsung Tarayıcı ve Yandex Tarayıcılarında reklamları engeller. Ücretsizdir.https://adguard.com/tr/adguard-content-blocker/overview.html

Yalnızca Safari için AdGuard içerik engelleyici ücretsizdir.https://adguard.com/tr/adguard-ios/overview.html

Yukarıdakileri "ÜCRETSİZ" kullanabilirsiniz. Ancak Cadılar Bayramı indirimi şu an çok cazip, kesinlikle lisans almanızı öneririm.

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lugo_cloud -- 4 Kasım 2018; 19:17:44 >

• lugo_cloud kullanıcısına yanıt
    Hocam iOS YouTube üzerinde pro sürüm dahi reklamları engelleyemiyor. Bir çözümü var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bunun bir çözümü var mı bilmiyorum. Ben Android kullanıyorum belki iOS kullanan arkadaşlar yardımcı olur. Eski mesajlarda da benzer tartışmalar olmuştu diye hatırlıyorum onlara gözatın.
    Androi tarafında bile engelleremiyor Youtube reklamları, bu Youtube'un yapısından kaynaklanıyormuş. Ben Newpipe adında bir uygulama kullanıyorum Youtube yerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: lugo_cloud

Merhaba,

Bunun bir çözümü var mı bilmiyorum. Ben Android kullanıyorum belki iOS kullanan arkadaşlar yardımcı olur. Eski mesajlarda da benzer tartışmalar olmuştu diye hatırlıyorum onlara gözatın.
    Androi tarafında bile engelleremiyor Youtube reklamları, bu Youtube'un yapısından kaynaklanıyormuş. Ben Newpipe adında bir uygulama kullanıyorum Youtube yerine
    Ben android’de de kullanıyorum. YouTube 12’li sürümlerde sorunsuz olarak engelliyor. Ama iOS’ta çözemedim :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıllık aldım bende pc'de sorunsuz çalışıyor ama telefonda youtube uygulamasında çalışmıyor galiba. Halen saçma tiktok reklamlarını ve video başlangıçlarında reklamları görüyorum.
  • Arkadaşlar üşenmez iseniz adguard ayarlarınızın tüm sayfalarının ve detaylarının ekran görüntüsünü paylaşırmısınız. Özellikle verimli kullanabilmek için bizlere yön gösterir klavuz olur, malum güncel haliyle neleri işaretleyip neleri tam olarak seçiyorsunuz. Ben sanırım fazla eklenti vs işaretliyorum. Tümüyle kaldırıp silip herşeyi, en baştan kuracağım. Hem cep telefonumda hemde pc de.

size zahmet olucak ama ben ve benim gibi birçoklarına faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Bu arada adguard tek başına mı kullanıyorsunuz yopksa yanında başka birşeyler kullanılıyormusunuz ?
  • GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Evet bunu bende soracaktım hangi filtreler ile eklentileri seçmeliyiz en iyi performans için. Ben seçince fazla seçtiniz diyor can sıkıcı bir durum.

• -Master kullanıcısına yanıt
    lugo_cloud kullanıcısına yanıt
    @lugo_cloud arkadaşımızın imzasında var aslında cevabı ama ,

ben daha bir güncel durumu, görsel şekilde son duruma göre paylaşımı rica ettim. hem pc için hem mobil için, resimli izahlı songüncel bir paylaşım iyi olur.

alıntı
    Adguard ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım. Lütfen önce daha önceki soru-cevapları okuyun ve cevap bulamadıysanız sorularınızı sorun.
    > AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] <
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Firefox Quantum - Ücretsiz Comodo Antivirüs
    -------------------------------------------------------------------------------------
    AdGuard filtrelerim: İngilizce Filtre + Türkçe Filtre + Casus Engelleme Filtresi + Sosyal Medya Filtresi + Can Sıkıcı Öğeler Filtresi
    Yukarıdaki filtreler her koşulda tüm reklamları engellemek için yeterlidir. Fazla filtre kullanmak hızınızı yavaşlatır.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

@lugo_cloud arkadaşımızın imzasında var aslında cevabı ama ,

ben daha bir güncel durumu, görsel şekilde son duruma göre paylaşımı rica ettim. hem pc için hem mobil için, resimli izahlı songüncel bir paylaşım iyi olur.

alıntı
    Adguard ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım. Lütfen önce daha önceki soru-cevapları okuyun ve cevap bulamadıysanız sorularınızı sorun.
    > AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] <
    Firefox Quantum - Ücretsiz Comodo Antivirüs
    AdGuard filtrelerim: İngilizce Filtre + Türkçe Filtre + Casus Engelleme Filtresi + Sosyal Medya Filtresi + Can Sıkıcı Öğeler Filtresi
    Yukarıdaki filtreler her koşulda tüm reklamları engellemek için yeterlidir. Fazla filtre kullanmak hızınızı yavaşlatır.
    Bitcoin miner için de bir filtre kullanıyordum onu iptal etmeli miyim?

• Merhaba,

Samsung browser ile kullanıyorum fakat bir kaç gündür böyle hür hata veriyor ve reklamları engellemiyor.

Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU]

• AdGuard Android için satın aldım. Kaç zamandır merak ettiğim bir şey var. İSS ler yada başka şeyler bici bizi takip edebiliyor mu, yoksa AdGuard takip edilmeyi gizliyor mu?
  • yasakbölge kullanıcısına yanıt
    ISS'ler takip eder. Çünkü onların IP adresi ve değiştirmediyseniz DNS adresi üzerinden İnternet'e bağlanırsınız. Zaten bu araç onunla alakalı değil. Sadece reklam/takip engelleyici. Takipten kasıt da şu; Girdiğiniz sitelerde veya uygulamalarda örneğin bazı google takipçileri, facebook, twitter, yandex vb. takipçileri engelleyebildiği ölçüde engeller. Siz farkında olmasanız da bulunduğunuz siteler bu takipçileri içeriyor olabilir. Mesela DH içeriyor.

AdGuard kendi alanında başarılı servislerden/araçlardan biridir. Bu fiyata ömür boyu lisans gerçekten de sıcak fırsat. Farklı bir hizmet kullanmasaydım bende almayı düşünürdüm. Gerçi 1 yıllık aktif edilmemiş Premium lisansım var. Bir ara hediye dağıtmışlardı. 5-6 tane almıştım.

Bir de şunu söyleyeyim. Bu yazılımın 100% reklam/takipçi engelleme gibi bir iddiası yok. Zaten hiçbirinin olamaz. Özellikle YouTube reklamları baş belasıdır. Bazı hizmetler, servislerinin yanında ek olarak server tabanlı reklam/takipçi, sosyal medya, malware gibi engelleme seçenekleri de sunuyorlar. Ben onlardan birini kullanıyorum. Her şeyi server tabanlı engellediği için bu tür yazılımlara/uzantılara ihtiyaç kalmıyor. Dolayısıyla ufakta olsa bunlardan kaynaklı bir performans sorunu olmuyor.

• Merhaba, Adguard dns aile koruması, youtube uygulaması wep sitesi, tv uygulaması gibi tüm youtube platformlarında otamatikmen kısıtlı modu devreye alıyor, bu konuda bir geri bildirimde bulundum ama henüz değişen bir şey yok, sizde bu konuda bir geri bildirimde bulunursanız sevinirim...

Ayrıca yönetici tarafından yapılan bir eylem olduğu uyarısı sebebiyle kapatmak dahi mümkün olmuyur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiyagnostikMan -- 15 Kasım 2018; 20:22:46 >

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    V3 sonrası Google de dahi reklam çıkmaya başladı çözüm için daha fazla filtreleme özelliğini açmanız lazım

• Kara Cuma Kampanyası: TÜM lisanslarda %50 indirim!

https://adguard.com/tr/license.html#new/TRY/PREMIUM/365/1

Tüm lisans türlerine 50% indirimli bir "BLACK_FRIDAY" kuponu

Bi an Gaza gelip Ömür boyu lisans aldım ama şimdi düşünüyorum da Ömür boyu derken neyi kastediyor acaba?

• 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    Lifetime lisanslar süre snırı içermiyor. Dayanamayıp bende aldım. Daha doğrusu kampanyadan aldığım Premium lisansı lifetime lisansa yükselttim. Yükseltme için 33 TL yazıyordu, ödeme aşamasında parayı dolara çevirdi karttan 39 küsür çekti. Neyse, hiç değilse süre sınırı falan yok.
  • aradaki fark sanırım + KDV

paylaştığım resimlerde TL tutarı ve + KDV yazıyor

emin olmamakla birlikte mantoken 33 TL yerine 39 TL alması kur çevrimi değil de KDV dir diye düşünüyorum.

Bu arada alanyani kapan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.

Yükseltme bende düşündüm 2pc 2mobili 3-4-5 gibi artırayım dedim sonra vazgectim, zaten yükseltmektense yenisini almakta neredeyse aynı para.
    Baştan fark etmedim, dediğiniz gibi + KDV de varmış. Yine de ucuza geldi. 2 PC/MAC + 2 Mobil lisansı 65 TL'ye almış oldum. Yani, AdGuard'ın yasal kampanyasından aldığım 1 yıllık lisans bana KDV'yi karşılamış oldu. Artık o nasıl bir KDV ise öyle..

Bu arada, bu kampanya ile birlikte bayağı kişi satın aldı. Reddit ve bir sürü global forumlarda denk geliyorum. İyi para kazandılar. Umarım ayakta kalmalarına ve gelişmelerine yeterli olur.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.