Şimdi Ara

AdGuard Premium 1 Yıl Lisans Ücretsiz - 2 Cihaz (PC+Android)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
10
Favori
19.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıdaki bağlantıdan e-posta adresinizi girin, 1 yıllık lisans e-posta olarak geliyor.
    https://adguard.com/en/promotion.html

Android için Adguard Premium APK'sını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

https://download.adguard.com/d/18675/adguard.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TylerD. -- 18 Temmuz 2017; 10:27:2 >

• nedir ne iş yapar bu program ?
  • iPhone yok sanırım. Kod veriyor çünkü, iPhone'da Adguard pro'su için ayrı program satın almak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 17 Temmuz 2017; 12:1:16 >
  • Adı üstünde hocam, genel itibariyle reklam engelleyici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

Adı üstünde hocam, genel itibariyle reklam engelleyici.

size kod geldi mi ? 30 dakka içinde gelecek diyor sanırım
  • Merhaba,

Adguard Content Blocker is an app that will block all ads only in Yandex Browser and Samsung Internet browser without requiring you to root your device. Adguard Content Blocker doesn't block ads in any other apps.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Yandex ve Samsung tarayıcıdaki reklamları rootsuz engelliyor. Başka programlarda işe yaramıyor.

• addblocktan farkı nedir akradaşlar
  • anında geldi bana, PC kurdum 17 Temmuz 2018e uzattı lisansı. Mobilde sadece Yandex ve Samsung tarayıcıları ise kötüymüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

addblocktan farkı nedir akradaşlar

Telefondaki tum reklamlari engelliyor. Herhangi bir program yukluyse o programda reklam gormuyorsun. Android icin gecerli. Adguardin acik olmasi gerekiyor. Aynisi windows surumu icinde gecerli. Ios sadece tarayicida gecerli

• Teşekkürler, kullanırız
    İosta da proya yükseltse iyi olurmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butxy -- 17 Temmuz 2017; 13:48:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunu ben pc tarayıcımda zaten kullanıyorum güzel birşey ama premium niye gerekli anlamadım hiç **** gibi birşey. neyse vardır illaki bir güzelliği premiumda^^
  • Ben bunu kullanıyorum. Çok memnunum. İlk kurduğumda 15 gün bedavası var. Bitince nasıl alıcam diye düşünüyodum. Çok iyi oldu bu .Teşekkürler paylaşan arkadaş.
  • Nasılsa bedava bir dal alalım.

Teşekkürler hocam

• Bilgisayar için pek gerekli sayılmaz, alternatif çok ama mobil için çok iyi. Eğer bahsedildiği gibi uygulamalardaki reklamları engelliyorsa. Peki tarayıcılardaki reklamları da engelliyor mu? Mesela Opera Android ile bir siteye girdim site reklam kaynıyor. Bu reklamları da engelliyor mu? Başka bir soru. Bu uygulama açıkken telefonun sistemini çok fazla sömürüyor mu, performansı düşürüyor mu?

• Bilgisayar da ****tan iyi midir sizce?

• android'te vpn bağlantısı kurulacak diyor
  • Sağol hocam , chrome da kullanıyordum zaten pc ye kurdum. Chrome deki tümleşik moda geçti. Tum tarayıcılarda çalışıyor
  • Mobilde chrome için işe yaramıyorsa indirmeyeceğim. Sadece samsung ve yandex'de mi işe yarıyor?

• Sorulara cevap olsun

Bilgisayarda tüm programlarda reklam engeller . Tüm tarayıcılar dahil ( Opera'da Turbo özelliği açıksa çalışmaz )
    Mobilde VPN oluşturarak tüm uygulamalarda tüm reklamları engeller . Yandex ve Samsung Tarayıcılarında çalışan versiyon bedava olandır . Bu paralı versiyonu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.