Şimdi Ara

ADDERALL DEHB Yurtdisindan ilac getirme TITCK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
26
Cevap
1
Favori
443
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> ADDERALL DEHB Yurtdisindan ilac getirme TITCK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    70 Mesaj
    Bende o konuyu araştırdım doktor addreall yazarsa reçeteyi tick'e götürüp onay bekliyorsunuz 144$ ödedikten sonra alıyorsunuz ama henüz doktora açmadım konuyu.

Aldığım tanı:Dehb+sosyal çekingenlik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yanlisiniz var anlamda kullanan kisiye yasak degil, buradada controlled substance ama tr’de yasak olan metamfetamindir o da zaten kimyasal olarak bambaska. Bilmeyenler ayni sey saniyor. Senelerdir vyvanse ve dexedrine ile seyahat ediyorum doktor raporlu belgeli bir sekilde ikiside d-amphetamine vucutta. Titck araciligiyla legal olarak DEHB hastalarina getirtiliyor metilfenidatin gecerli olmadigi durumlarda epikriz ve kurul raporuyla birlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EndlessAgony3 -- 26 Mart 2020; 11:15:26 >
    |
    |
    DrakeMcCain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben senelerdir uzun salinimli vyvanse ve dexedrine kullaniyorum afternoon booster olarak ve en cok dengeli kombin diyebilirim. Listede yalnizca adderall’e denk geldigimiz icin TR de bulundugum surece onu getirtmek zorunda kalacagiz. Getirtilen ilaclarda alternatif var mi biliyor musunuz?

|
    |
    Jet Fadıl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Getirtiliyor demişsin ama; benim demek istediğim Türkiye'de satışı yasak.

Ayrıca metamfetamin ve amfetamin alakasız şeyler değil. Farklı maddeler olduğunun pek ala farkındayım.

Ama ikisi de fenil etil amin türevidir, metamfetamin psödoefedrinden sentezlenebilir, bununla birlikte Leuckart tepkimesi ile fenilasetondan da sentezlenebilir.

Meth dediğimiz sentetik bir maddedir, yarı-sentetik de değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrakeMcCain -- 26 Mart 2020; 15:20:11 >
    |
    |
    EndlessAgony3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Getirtiliyor demişsin ama; benim demek istediğim Türkiye'de satışı yasak.

Ayrıca metamfetamin ve amfetamin alakasız şeyler değil. Farklı maddeler olduğunun pek ala farkındayım.

Ama ikisi de fenil etil amin türevidir, metamfetamin psödoefedrinden sentezlenebilir, bununla birlikte Leuckart tepkimesi ile fenilasetondan da sentezlenebilir.

Meth dediğimiz sentetik bir maddedir, yarı-sentetik de değil yani.
    Demek istedigim sey alakasiz olmasi degil, daha cok "it's a whole other world." Hem kullanan kisinin bilisi hem de davranislari uzerinde oldukca farkli etkileri var ki norobiyolojik kismina girmiyorum bile. Amfetaminlerin ADHD icin kullanimi gelismis ulkelerin cogunda metilfenidattan once, ilk sirada denenir. ADHD'li bireylerin yaklasik yarisi yalnizca tek bir sinif stimulant a cevap verdigi bilimsel calismalarla ortaya konuldugu halde, kalkip da ritalini getirip vyvanse gibi son derece guvenli, gelismis mekanizmali ve etkili bir ilaci sunmuyorsa ve yalnizca cebinden odeyerek getirtiyorsa orada yalnizca cehalet degil, art niyet ve cikar vardir.
    |
    |

• Onbaşı
    19 Mesaj
    EDIT: TITCK onayladiginda aylik olarak getirtebiliyor eger metilfenidattan yeterli fayda gormeyip tek secenek oldugu icin mecbur kalmis olan varsa.

|
    |
Reklamlar
haberler
Bey Azura
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.