Şimdi Ara

ADDERALL DEHB Yurtdisindan ilac getirme TITCK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
7.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yanlisiniz var anlamda kullanan kisiye yasak degil, buradada controlled substance ama tr’de yasak olan metamfetamindir o da zaten kimyasal olarak bambaska. Bilmeyenler ayni sey saniyor. Senelerdir vyvanse ve dexedrine ile seyahat ediyorum doktor raporlu belgeli bir sekilde ikiside d-amphetamine vucutta. Titck araciligiyla legal olarak DEHB hastalarina getirtiliyor metilfenidatin gecerli olmadigi durumlarda epikriz ve kurul raporuyla birlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EndlessAgony3 -- 26 Mart 2020; 11:15:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben senelerdir uzun salinimli vyvanse ve dexedrine kullaniyorum afternoon booster olarak ve en cok dengeli kombin diyebilirim. Listede yalnizca adderall’e denk geldigimiz icin TR de bulundugum surece onu getirtmek zorunda kalacagiz. Getirtilen ilaclarda alternatif var mi biliyor musunuz?

• EndlessAgony3 kullanıcısına yanıt
    Getirtiliyor demişsin ama; benim demek istediğim Türkiye'de satışı yasak.

Ayrıca metamfetamin ve amfetamin alakasız şeyler değil. Farklı maddeler olduğunun pek ala farkındayım.

Ama ikisi de fenil etil amin türevidir, metamfetamin psödoefedrinden sentezlenebilir, bununla birlikte Leuckart tepkimesi ile fenilasetondan da sentezlenebilir.

Meth dediğimiz sentetik bir maddedir, yarı-sentetik de değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrakeMcCain -- 26 Mart 2020; 15:20:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Getirtiliyor demişsin ama; benim demek istediğim Türkiye'de satışı yasak.

Ayrıca metamfetamin ve amfetamin alakasız şeyler değil. Farklı maddeler olduğunun pek ala farkındayım.

Ama ikisi de fenil etil amin türevidir, metamfetamin psödoefedrinden sentezlenebilir, bununla birlikte Leuckart tepkimesi ile fenilasetondan da sentezlenebilir.

Meth dediğimiz sentetik bir maddedir, yarı-sentetik de değil yani.
    Demek istedigim sey alakasiz olmasi degil, daha cok "it's a whole other world." Hem kullanan kisinin bilisi hem de davranislari uzerinde oldukca farkli etkileri var ki norobiyolojik kismina girmiyorum bile. Amfetaminlerin ADHD icin kullanimi gelismis ulkelerin cogunda metilfenidattan once, ilk sirada denenir. ADHD'li bireylerin yaklasik yarisi yalnizca tek bir sinif stimulant a cevap verdigi bilimsel calismalarla ortaya konuldugu halde, kalkip da ritalini getirip vyvanse gibi son derece guvenli, gelismis mekanizmali ve etkili bir ilaci sunmuyorsa ve yalnizca cebinden odeyerek getirtiyorsa orada yalnizca cehalet degil, art niyet ve cikar vardir.

• EDIT: TITCK onayladiginda aylik olarak getirtebiliyor eger metilfenidattan yeterli fayda gormeyip tek secenek oldugu icin mecbur kalmis olan varsa.

• Son durum nedir?
  • Disenchantment kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konuda belirttigim uzere gereklilikleri yerine getirildiginde, ilacin yurtdisindan getirtilmesinde bir problem yok

Rahatsız ediyorum ama ne kadar bir ücret ödüyorsunuz acaba ? 144 dolar mı ?
  • kullanıcı_adıı K kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayin yeni gorebildim. Evet ilacin fiyati cepten odeniyor

Ben'de Dehb hastasıyım 2.5 ay ritalin concerta denedim çok az bir fayda gördüm. Adderall a geçmek istiyorum bu işlemler nasıl yapıyor bilgilendirebilirseniz çok memnun oldurum.

• Eski hesabımla acmistim, konuyu update etmek icin yaziyorum. TITCK ile getirtilebiliniyor, hali hazirda getirten biri olarak bilgilendirmek istedim

• posvibes kullanıcısına yanıt

Hocam özele bakabilir misiniz?

5htp dozunu nasıl ayarlamak gerekiyor. adhd için ilac kullanmıyorum ama sonra dönemlerde cok fazla adhd paralysis benzeri semptomlar yaşıyorum. daha önce 5htp de kullanmadım,

• Dehb hastasisiiniz galiba bende olduğunda düşünüyorum. Sizde nasıl bir septomlar ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.