Şimdi Ara

Adc ile oyun nasıl taşıyabiliriz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben adc spamlıyordum yanıma gelen suplar şu şekilde oluyordu bıraktım
    **yasuo sup geldi ingilizce konuşuyordu tüm minyonları çalıp feedliyordu ve sohbete adc report diyordu
    **genelde seçim ekranında sup gelen kişi başkasına satmaya çalışıyor satamayıncada annie,lux vb. adc korumakla yakından alakası olmayan şeyler alıyor ve hasar kasıp feedliyorlar
    **tflerde asla adc korumuyorlar totem eşyası alan 10 oyunda 1 sup oynayan oluyordu diğerleri ya hasar ya full tank kasıyorlar
    özet:
    OYUNLARDA ÇOĞU ZAMAN SUP OYNANMIYOR BU YÜZDENDE KAYBEDİYOR VE OYUNA EKSİK BAŞLIYORSUNUZ.
    yanınıza sup oynamasını bilen biriyle girin tek girmeyin
  • iyi bir bot lane diğer elemanlar kolsuz değilse her türlü taşıyor. Mesela benim yanıma iyi adc geldiği anda genelde gege..
  • adc lerin aa rangeleri yüksek olduğu için mesafeni koruyarak yani kitelayarak tankları ve suikastçileri kesmen lazım. sana yardımcı olacak supportuna ve sana peel yapacak kendi takımındaki tanklara ihtiyacın var. itemler konusunda kendini geliştirmen gerek bence en önemlisi bu.
  • IamConquest kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu arkadaş metaya uymuş ama:D plat eloda denk geliyor adam sırf bu itemi almak için mid ezreal yapıyor. Sıkıntı yok yapsın tabide gerek yok. Oyunu hala adc yada mid lane rolu götürüyor. Dp ne durumda bilmiyorum ama holyphonixin yayınlarını bi izleyin derim çok rastladım kaybettikleri maçta son bir fightta farkını gösterdiğini.
  • Kolsuz değilsen Hertürlü Taşırsın kardeşim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.