Şimdi Ara

Adc ile Late Game'de Hayatta Kalma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adc oynarken late gamede TF'de nekadar arkada olsamda arkaya sarkan biri olursa saniyeler içinde eriyorum buna karşı nasıl çözüm bulabilirim son 2 itemi savunmayamı harcamalıyım napmalıyım sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55ekrem -- 30 Mayıs 2013; 19:24:12 >

• Ga - Warmog bunlardan birisini araya sıkıştır.

Ekleme: Alttaki mesaj ile aynı anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanjui -- 30 Mayıs 2013; 19:25:52 >
  • Guardian Angel al ve takımdakilere söyle seni korusunlar.Sona ve Leona late'de seni çok iyi korur.
  • Sen her ne kadar iyi pozisyon alsan da rakip takım sana ulaşabilir.Bu noktada support'una iş düşüyor sonuçta görevi seni hayatta tutmaz.Ayrıca yeterince fed isen G.A alarak rakip takımı sana saldırmak konusunda tereddüte düşürebilirsin.
  • sorun sende değil sorun biraz da takımında. sup kesinle seni korumalı gerekirse stununu seni korumak için kullanması gerekir senin yapman gereken ise karşıda ccsi stunu çok olan champ var ise arındır alman yada o arındır itemini yapman adını hatırlamıyorum.
    2 arkaya sarkan champ seni anında eritiyor ise ya feedlenmiş bir solo top oyuncusudur yada ad veya ap carydir. öbür türlü senin kim anında eritebilir ? bu arada is biraz da takımına düşüyor takımında herkes garene dalıyorsa oyun başta kaybedilmiştir zaten.
  • Genellikle AD karakterler sarkıyor ama takan olmuyor pek açıkcası kımı canı az ise kill almak için ona yükleniyorlar nekadar iyi pozisyon alsamda her maç bu durumu yaşıyorum savunma itemi olarak GA almak mantıklı gelyıor acıkcası hata yapsam bile 2. şansım oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55ekrem

Genellikle AD karakterler sarkıyor ama takan olmuyor pek açıkcası kımı canı az ise kill almak için ona yükleniyorlar nekadar iyi pozisyon alsamda her maç bu durumu yaşıyorum savunma itemi olarak GA almak mantıklı gelyıor acıkcası hata yapsam bile 2. şansım oluyor

sorun seni korumayan sup jungle veya tank da =)
  • Peki supportla alakalı bir sorum var. TF'lerde support genel olarak ADC odaklı mı supportlamalı yoksa takımdaki herkese mi odaklı supportlamalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fight içinde öncelik kendi takımını, özellikle ad carry'ni korumaktır. Support dışında takımın frontlineında kim varsa, eğer carryleri risk altındaysa zorlamadan geri dönüp elinden geldiğince korumaya çalışır. Duruma göre değişebilir tabii ama genellikle bu şekilde. Bunu unutup veya bilmeyip zamansız rakip carry'ye odaklanmaya çalışan supportlar yüzünden oyun verilebilir.
  • Zhonya al çok ciddiyim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Ga - Warmog bunlardan birisini araya sıkıştır.

Ekleme: Alttaki mesaj ile aynı anda.
    Warmog yerine Randuin daha işlevsel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eleutherioss

Zhonya al çok ciddiyim .

Hepsine alınmaz bence mesela gidip de bir dravena zhonya almak güzel olmaz ama varusa alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

quote:

Zhonya al çok ciddiyim .

Hepsine alınmaz bence mesela gidip de bir dravena zhonya almak güzel olmaz ama varusa alınabilir.

Yoo ona da alıyorum . Bir GA açılana kadar 3 kere zhonya basılıyor arkadaş .
  • quote:

quote:

quote:

Zhonya al çok ciddiyim .

Zhonya basmamız baltamızın düşürmemize sebep olabilir ben almazdım ama tabi her kesin bir oyun stilli var.

• quote:

Zhonya al çok ciddiyim .

ROBERTxLEE alıyordu bir aralar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Zhonya al çok ciddiyim .

Zhonya basmamız baltamızın düşürmemize sebep olabilir ben almazdım ama tabi her kesin bir oyun stilli var.

Zhonyanın aktifi bitince yeni bir balta çıkarırsın . Bence bir dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: BFTürk Cayatai

quote:

Zhonya al çok ciddiyim .

Ben sezon başından beri alıyorum usta . Tavsiye ederim . Acayip op oluyorsun . GA'da ultileri falan bozamazsın yiyip ölürsün ama bunda o olmuyor . Zed ulti attığında patlamaya yakın baktım ölüyorum basıyorum zhonyayı . Eşek değilse takım hemen zedi hallediyor zaten .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BFTürk Cayatai

quote:

Zhonya al çok ciddiyim .

Ben sezon başından beri alıyorum usta . Tavsiye ederim . Acayip op oluyorsun . GA'da ultileri falan bozamazsın yiyip ölürsün ama bunda o olmuyor . Zed ulti attığında patlamaya yakın baktım ölüyorum basıyorum zhonyayı . Eşek değilse takım hemen zedi hallediyor zaten .

Zhoyna nin aslinda ilk itemi icin millet aliyordu perma armor + ap icin fakat son zamanlarda artik herkes ad ap tank farketmeksizin almaya basladi. Yakinda buna da bir nerf getirirler ya hadi hayirlisi.

• son item warmog gg wp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtemle olunacak iş değil, takımının seni koruması gerekiyor.Zhonya'yı ez e denemiştim fena olmuyor.Ama biraz pahalı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.