Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adblock kullanın , kullandırın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
229
Cevap
4
Favori
55.454
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Adblock kullanın , kullandırın.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1913 Mesaj

Bu tıpkı VPN'leri sürekli engelleyen hükümete karşı sürekli alternatif VPN çıkması gibi. Ne kadar engellerlerse engellesinler illa sağlamı bulunur.

Reklamın suyunu çıkarmayan sitelerde devredışı bırakıyorum VPN'i. Onun dışında kimse kusura bakmasın tam bir nimet.
    |
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Desktop & Mobile genelinde bir ad blocker arıyorsanız AdGuard'a alternatif olarak BlackFog var. BlackFog'un 1 yıllık fiyatına AdGuard'ın lifetime lisansını alabilirsiniz. O yüzden BlackFog, AdGuard kadar popüler değil. Ama kullananların yorumları oldukça olumlu. 30 günlük deneme imkanı sunuyor. İsteyen varsa deneyebilir, aşağıya link bıraktım.

https://www.blackfog.com/download/
    |
    |
  • Teğmen
    245 Mesaj

Bunların bir benchmarkı varmıdır telefonda bilgisayarda falan adguard kullanıyorum ama televizyon için kullanamıyorum modemden direk adguard dnssini vermeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The Hollow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

adblock browser var denemelisin. youtube reklamlarını engelliyor ayrıca youtube videoları arka planda da çalışıyor.
    |
    |
    Alf0606 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

adblock browser harika arayüzü chroma benziyor. youtube arka planda çalışıyor. androidde iki browser kullanıyorum biri aloha kendinden vpnli diğeri de adblock browser.
    |
    |
    yusuf24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Intel İ9 9900K - Gigabyte Z390 Aorus Ultra - NZXT Kraken X62 - G.Skill Trident Z Rgb Led 32 gb 3866 Mhz - Gigabyte RTX 2070 Aorus - 4K Samsung UH750 U28H750U - Samsung 960 Pro 512GB 3200MB-2100MB SSD - Seagate 8TB BarraCuda Pro - Cooler Master Cosmos C700p Case - Thermaltake Riing Premium Plus 14 RGB Fan 5x - Corsair K70 RGB Rapidfire Mx Speed - Logitech G502 Mouse - Corsair Gaming MM300 Extended Mouse Pad - Corsair Gaming VOID Wireless RGB Gaming Headset - Logitech Z623 Speaker - Corsair RM1000 1000 Watt 80 PLUS Gold
  • Yarbay
    2724 Mesaj

Samsung browser iyidir android için. Hem reklam engelleyici eklentiler kurulabiliyor hemde chrome yer imleri senkronize edilebiliyor.
    |
    |
    Kaan Sevil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Faiz yiyenler ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi kalkarlar. Bu onların: "Alım satım da ancak faiz gibidir." demelerinden dolayıdır. Oysa Allah alış verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de faize bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim faize geri dönerse artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır. Allah, faizi yok eder de, sadakaları artırır. Allah, günahkâr kafirlerin hiç birini sevmez. (Bakara 2/275-276).
  • Yüzbaşı
    929 Mesaj
    Beyler siz konuyu yanlış anladiniz galiba adblock adi üstünde reklami bloklar siz sadece reklami görmezsiniz ama reklam hala ordadir yani firmalar gene para kazaniyo engellenmemesinin sebebi bu. Diğer türlü işin içinden çıkamazlar uygulamalardada bu böyle ücretsiz kullanınca bol bol reklam goruyon yazilimci zaten o paranın 2 katini o izledigin reklmadan cikariyo uygulamayi satin alip reklam gormemek daha uygun ama banane ben reklama para vermiyorum kim ne kazaniyosa kazansın. Insanlar bu anlayista oldugu için uygulamalar genelde ücretsiz.

|
    |
    |
    |
    YouTube da falan bakıyorum bazen yorumlar da reklamlardan şikayet ediyorlar, aşırı reklam var falan diye sızlananlar oluyor. Bana hiç reklam çıkmıyor. Adblock suz bir internet ortamı düşünemiyorum. Kesinlikle kullanın, kullandırın.

|
    |

• Yarbay
    2420 Mesaj
    addbolck mobil icin neden yok

|
    |

DNS'lerin benchmark'ı için bu araç (link)'ı kullanabilirsiniz. TV Android değilse veya TV Box, TV Stick kullanmıyorsanız apps, apk yüklemek sıkıntı olacaktır. O zaman tabii ki AdGuard DNS'e şans verebilirsiniz/kullanabilirsiniz. Bir anlamda çözüm olur. Ama şöyle ki, bu tür DNS sağlayıcıları Google'ın, Amazon'un, Microsoft'un vs. işleyişine engel olabilecek en ufak ince engellemelerden/bloklamalardan bile kaçınırlar. Çünkü yapacakları en ufak hata milyonlarca kullanıcıyı etkiler. İşte bu anlamda AdGuard DNS'in kapasitesinin nasıl olduğundan, ne kadar ince engellemeler yaptığından emin değilim demek istedim.

Edit: typo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Hollow -- 12 Eylül 2019; 22:54:29 >
    |
    |
    unununium kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Youtube vanced.... Yani premium youtube. Denemelisin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kaan Sevil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Monitör: MSI Optix MAG271CQR (Curved 27" 2K 144Hz 1ms)
  • Binbaşı
    1534 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

Kafaya bak be pırıl pırıl!
    Enes Batur videolarını izleyip adamın para kazanmasını istememek nasıl bir kabızlık?
    Ben hiç o kişinin videosuna denk gelmedim ve izledim. Sevmiyorsan izleme.
    Sevdiğim içeriklerin reklamını özellikle tıklarim ki yapan mutlu olup daha çok içerik üretsin. Tabi ağırlıklı elektronik içerikli videolar izlerim.
    Enes Batur izleyip gelip burada ağlamayın.
    dostum ben izlemiyorm sen izlemiyorusun ama çoluk çocuk izliyor,
    durduramazaın çocukları illaki sağdan soldan açar izler
    çocukları olanlar kursa zaten biter bu iş.
    |
    |

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü
  • Yarbay
    2047 Mesaj
    adblok hangisini kullanalım
    |
    |
    Ben adguard kullanıyorum, beş kullanıcıya kadar ömür boyu Ücretsiz sürümünü aldım 18 dolara geçen yıl, aşırı memnunum, benim ve eşimin telefon, bilgisayarlarına ve kızımın telefonuna kurduk. Başka bilgisayardan bağlandığım da ne büyük özellik olduğunu anlıyorum. Ne güzel reklam, pop UP, flash vs yok. Olurda yakalayamadıgi çıkarsa üzerine tıklayıp listeye al demeniz yeterli, artık o da kaçmıyor filtreden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

psn deadwoll
  • Yüzbaşı
    767 Mesaj
    Telefon icin de var mi

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.