Şimdi Ara

Aday kadroda V.Demirel yok

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
105
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Milli Takımlar >> Aday kadroda V.Demirel yok
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5686 Mesaj
    hakan balta nedir ya
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 & Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue | Iphone 7 32GB Jet Black | PHILIPS 65PUS8204 65" TV
    Steam PSN TvTime
  • Binbaşı
    1434 Mesaj

kerim çağrıldıysa pek ala ozanda çağrılabilir fanatiklik yapmayın.
    |
    |
    The Endless River kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

kerim çağrıldıysa pek ala ozanda çağrılabilir fanatiklik yapmayın.

hocam afedersin de kerim forma şansı bulsa ligin en iyi en hızlı kanat oyuncusu olacak adam, gelmişsin ozan denen çapsızla kıyaslıyorsun. bursadayken de takip ediyordum bu ozandan bir şey olmaz.
    |
    |
    Ersan olmalıydı, Burak 1.5 aydır sakat ve yatıyor ama çağırılmış, yasin ne alaka okadar adam varken kanatlarda Yasini alacağına Hasan Aliyi al Caneri kanat oynat daha iyi. Ama neyse fazla söze gerek yok ilk kez kadroda bu kadar Beşiktaşlı gördüm özelliklede Kerimi alması hoşuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    yasin kendi kendini bitirdi geçen yıl patlama yapmışssın maaşına zam alamadıgı için yüzde yüzünü vermedi bu sezon
    |
    |
    GG Serdar x Caner
    Ozan Selçuk
    Oğuzhan
    Alper Arda
    Hakan

Fernandao devşirilmezse, ki devşirilmesini pekte doğru bulmuyorum, aksi bir kadro yanlış olacaktır..

x yerinde Semih ya da Hakan gelebilir ikiside birbirinden beter olacaktır büyük ihtimalle. Hakan şimdi iyi olsada daha aylar var.
    |
    |

adamlığıyla töreyi almaması ne alaka anlamadım

töre sakat bizde de oynamıyo ve şampiyonada cezası nedeniyle alınsa bile ilk başlarda oynayamayacak

yoksa töreyi terim her türlü kadroya alıyodu
    |
    |
    Cane® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yaşıda geçti artık düzelmesi uzun sürüyor
    |
    |

• Teğmen
    118 Mesaj

İsmail ligde Canerden sonra en istikrarlı ve sağlam solbekidir. Fanatiklik yapma. Yapacaksan git kalecileri sorgula. Ersanın alınmamasını sorgula.

Ayrıca bir Konyalı olarak bu takımı kuran Fatih Terime yazıklar olsun. Ligin en kaliteli takımlarından biri olan Konyaspordan bir oyuncu yok. Serkan Kırıntılı Muammerin yerine kesinlikle alınırdı kesinlikle.

Ali Çamdalı, Ozandan bin kat daha katkı sağlar. Ömer Ali Şahiner var, Yasin Öztekin seviyesinde bir oyuncu. Garip bir takım kurmuş ve adaletsiz bir takım kurmuş.
    |
    |
    İbra Kadabra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: brkmania

töre sakat bizde de oynamıyo ve şampiyonada cezası nedeniyle alınsa bile ilk başlarda oynayamayacak

Son maçta orta sahada rakibe tekme atan töre değil mi? Böyle karaktersiz işine saygısı olmayan gece hayatından burnunu kaldırmayan takım arkadaşlarını yarı yolda bırakan adamların milli takımda işi yok.

Orijinalden alıntı: Souclarin

Fatih Terim'in böyle bir 11'i çıkaracağını düşünüyorum.

Volkan Babacan
    GG-Serdar-Hakan-Caner
    Selçuk-Ozan
    Arda-Çalhanoğlu-Öztekin
    Burak

Şekil A beşiktaş düşmanı

|
    |

Emrenin yerini alabilecek bizden Tolgay var açıkçası. Keşke sakatlanmasaydı şu an bu takımın ileri-geri oyununu oynayabilecek nadir oyuncularından olurdu. Başka oyuncu varmı açıkçası pek takip etmediğimden bilmiyorum ama sanırım çok fazla oyuncu çıkmayacaktır. Aslında Okay Yokuşluda alınabilirdi. Çok genç ve kumaşı kaliteli bir oyuncu bence.
    |
    |
    ipodnano1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

Son maçta orta sahada rakibe tekme atan töre değil mi? Böyle karaktersiz işine saygısı olmayan gece hayatından burnunu kaldırmayan takım arkadaşlarını yarı yolda bırakan adamların milli takımda işi yok.

ya hocam yapma gözünü sakat olmasa kesin alırdı, sakat olmasa bile şampiyonada oynayamayacak diye bile almayabilir, onun yerine kullanabileceği birini almak için

yoksa adama tekme salladı diye takıma almama gibi bir duüşüncesi olduğunu zannetmiyorum, yoksa gs deyken değil rakibe maç içerisinde kend takım arkadaşına tekme tokat giren meloyu kadro dışı bırakırdı
    |
    |

• Yarbay
    4915 Mesaj
    Tolga Zengin nerede?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

Sakat olan Onur bile çağırıldıysa Volkanın milli takım kariyeri bitmiştir.

Muslera gelsin, seversin
    |
    |
    175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

Emrenin yerini alabilecek bizden Tolgay var açıkçası. Keşke sakatlanmasaydı şu an bu takımın ileri-geri oyununu oynayabilecek nadir oyuncularından olurdu. Başka oyuncu varmı açıkçası pek takip etmediğimden bilmiyorum ama sanırım çok fazla oyuncu çıkmayacaktır. Aslında Okay Yokuşluda alınabilirdi. Çok genç ve kumaşı kaliteli bir oyuncu bence.

Aynen katiliyorum tolgay oyunun iki tarafini da guzel oynuyor ama talihsiz bir sakatlik yasadi. Ayrica pasaportundan da emin degilim?

Ama pasaportu tamamsa ve turnuvaya %60i bile yetisirse banko 11 yazarim ben.

Babacan
    Gg.Serdar.Ersan.Hak
    Tolgay.Topal
    Alper.Hakan.Arda
    Burak

Tore ve yasin 60dan sonra daha etkili oynuyorlar, hamle oyuncusu olarak kullanmak en mantiklisi. Keza cenki de.

|
    |

• Yarbay
    3549 Mesaj
    klasik fatih terim kendi çocuklarını almış

harun tekin,hakan balta,çağlar söyüncü,ahmet yılmaz çalık,kerin frei,yasin öztekin,nuri şahin,onur kıvrak..

allah aşkına nuri bu sene kaç dakika maç oynadı da sen bu adamı kadroya alıyosun ? kerim frei totalde 500 dakika maç oynamış kadroda.. harun tekin 6 maç oynamış kadroda. 22 maçta 35 gol yiyen muammer yıldırım kadroda.
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.