Şimdi Ara

::: ADATA XPG SX8200 Pro Gen3x4 512GB NVMe M.2 2280 PCI-E SSD mini inceleme ::: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
4.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    format atmadan hali hazırda şuan ki sata ssd diskimden windows'u m2 ssd'ye geçirme şansım var mı peki?
  • Yeniden format atıp güncel sürücülerle kurulum yapmanı öneririm.
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Windows'um zaten şuan en güncel stabil bir sürüm de çalışıyor hocam tekrardan tek tek o eziyeti çekemem. Windows'u kur, updateları yap, driver, chipset vs çok uğraştırır. Benim aklımda şöyle vardı bu m2 ssd'i windows'a aktarırım açılış-hızı vs daha hızlı olur şuan da kullandığım sata ssd diskide oyun için kullanırım. Böyle yapabilme şansım varsa böyle yapayım? yoksa sizin dediğiniz yolu yapacam en kötü artık napalım.
    çok teşekkürler hocam.
  • Merhaba herkese. Bu ssdyi 1 yıldan uzun süredir kullanan var mı? Ben samsungun 512 gb pro versiyonunu kullanıyorum, kapasite yetmediğini düşündüğüm için 8200 pro 1 tb ekledim yanına ancak nedense markaya güvenemiyorum arada oynarım diye indirdiğim oyunlar ve müziklerimin bir kısmını tutuyorum. Bu disk ile sorun yaşayanlar oldu mu yoksa ben mi fazla kuruntu yapıyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteli markadır içiniz rahat olsun, elektronikte şansta önemlidir üst seviye bir çok marka da sorun çıkabiliyor o yüzden kafanıza takmayın.
  • Rma derken ürün kaydını kastediyorsunuz değil mi? Sitelerine üye olup ürünü mü kaydettiniz? RMA, garanti kapsamında tamir veya iade isteme anlamına geliyor çünkü.

Aynı üründen bende de var da. Şubat ayında almıştım. 5 yıllık garanti olayını bilmiyordum. Konunuzu gördüğüm iyi oldu.

Gerçekten güzel ürün. Bende m2 slotu anakartın arkasında olduğundan ısınmasından korkmuştum ancak gayet serin çalışıyor. Güzel seçim yapmışsınız.
  • 1.2 XPG Katı Hal Sürücüleri:
    XPG SSD, satın alma tarihinden itibaren beş yıl sınırlı garanti kapsamındadır.

https://www.xpg.com/tr/prowar/

Hayırlı olsun kardeşim
    Hocam merak ettim de artık 2.5 inç harddisk satılmıyormu ben göremedim? Satılanlar 2.el gibi duruyor hep.Artık notebook için harddisk üretilmiyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-98B36D602 -- 30 Mayıs 2020; 20:45:10 >

• Hayırlı olsun, 6 ay önce 450 TL'ye almıştım ben de, rma kayıt işini yapmadım hatırlatmış oldun ona bir göz atayım
  • @Me[S]uT

Teşekkür ederim kardeşim, evet ürünü rma kaydı yapmak iyi olur
  • Hayırlı olsun güzel bir ssd kalite olarak fena değil fp diyebilirim. Eline sağlık testler için forum bunlara aç aç resmen.

Şunu da şuraya bırakayım da vay efendim ekran kartı yerine mi takacam zorla sataya mi sokacaz vs olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 30 Mayıs 2020; 21:49:20 >

• Teşekkür ederim usta, iyi yaptın montaj videosu eklemekle
  • Takipçi sayım 1000 katına çıksa güzel olurdu 3 5 para kazanırdık ama olsun

• Zamanla olur o da merak etme usta
  • Geçen sene 11.11de 256 gb lık modelini almıştım ama rma kaydı yaptırmadım bilmediğim için şimdi yaptırsak olurmu ve nereye yaptırıyoruz

• Siteye kayıt olup, ürün kaydını yaparken ilgili yerleri doldurup fatura görselini net bir şekilde ekleyerek kaydı yapabilirsin.
  • Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.