Şimdi Ara

ADATA Ultimate SU800 128GB M.2 SATA SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Laptopım için M.2 SSD almak istiyorum. M.2 tercih etmemin sebebi hız değil, yalnızca M.2 slotum boş olduğu için tercihim bu yönde. 2.5" SSD alıp HDD'yi harici olarak kullanmak istemiyorum. Bütçem yaklaşık 250 TL ve hem biraz kaliteli hem de M.2 olarak şu ürünü bulabildim:
    https://www.nanokatalog.com/ADATA-Ultimate-SU800-128GB-M2-SATA-SSD,PR-98407.html?gclid=CjwKCAjwzqPcBRAnEiwAzKRgSwzi58ETPqqAHAm0ux3KRaQm35BMVC-cw0g9ah5DhDldG4Ah0ZJ_4xoChPkQAvD_BwE

Bu SSD'yi almamı önerir misiniz? Daha mantıklı seçenekler var mı acaba? Şimdiden herkese yardımları ve görüşleri için teşekkür ediyorum.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisi de fena değil, samsung refurbished gibi. Yalnız hızlar m.2 için oldukça düşük. Bütçeyi biraz yükseltip nakit varsa 2. elde evo serisi kovalanabilir değilse; adata alın geçin.
  • cobainn kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Dediğim gibi gerçek M.2 hızı istemiyorum SATA III hızında bir M.2 yeterli olacaktır. Adata olanı alayım o zaman.
  • Nanokatalog stoklu ürün bulundurmaz, siparişle yurtdışından getiriyor.Satın almadan önce en azından telefon açıp firmadan teyit edin.Boşuna aylarca beklemeyin.
  • Executor Arhentir E kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. Aradım sordum 1 haftaya Almanya'dan gelir dediler. 1-2 içerisinde de kapınızda olur dediler. Yani söylediklerine göre 9-10 gün içerisinde teslim alırmışım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.