Şimdi Ara

Adata 960GB SU630 3D Nand 2.5' SSD - 302.72 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
16
Favori
17.585
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 / 25 Kupon verilecekmiş.
    THH form dolduruyorum ben. Saçmalık :D
  • Diyelim thh bizi haklı buldu ne olacak ? Bize tekrardan 300tlden mi satacaklar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskiden Olsa..

50 / 25 Kupon verilecekmiş.
    THH form dolduruyorum ben. Saçmalık :D
    israf olmasın kullanırız onu da.
  • harubate H kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harubate

Diyelim thh bizi haklı buldu ne olacak ? Bize tekrardan 300tlden mi satacaklar?
    Parayı o fiyattan alıp, ürünü gönderecekler diye tahmin ediyorum.
  • Var mı önceden thhye başvurup haklı çıkan? Varsa süreç nasıl işliyor?

• pspez P kullanıcısına yanıt
    THH kararı ile ürünün size gönderilmesi kararı verilir ise ki verilmesi gerekir size hesap numarası verilecek ürün bedelini yatırdığınızda ürünler gönderilecek böyle işliyor taksit olmuyor. Benim vatan bilgisayarda maceramda böyle olmuştu.
  • Görsellerle beraber güzel de bir metinle başvurumu yaptım. Sabırla bekleyeceğiz artık.
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    İslem provizyonda bekliyor ancak iade de etmiyorlar. 2 is gunu dedi musteri hizmetleri. Madem iptal ediyorsun ucretini de hemen iade et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    O zaten en büyük sıkıntıları. N11 anında iade ediyor iptal ettiği zaman. Parayı kullanmaya gelince tedarik problemi çıkmıyor ama. Daha hala bu siteleri savunanlar var burda hayret ediyorum yahu.

• Çekler ne zaman yükleniyor bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 16 Ocak 2020; 18:52:1 >
  • Bende iki adet aldım ve herkese olduğu gibi benim sipariş te iptal edildi. Tüketici hakem heyeti ile ugrasmayacagim. Zira hatalı fiyat giren çalışana birşey olur endişesi beni rahatsız etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • THH'e başvuru yapan oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eskiden Olsa.. -- 16 Ocak 2020; 19:24:2 >
  • THH başvuru için fatura kimin üzerineyse o mu başvuru yapmalı yoksa trendyol hesabı sahibi de yapabiliyor mu?
  • Eskiden Olsa.. kullanıcısına yanıt
    Yaptım ve bulunduğum ilçe hakem heyetine yaptım. Görsellerle de destekledim. İlgili maddeyi de ekledim.
    Adata 960GB SU630 3D Nand 2.5" SSD - 302.72 TL

• Bu konuyu fiyat yanlış girilme ölücülüğü bağlamında değerlendiren arkadaşlar için de not geçeyim. Ürün 1 tl 2 tl falan olarak satılmadı. 700 tl bandında satılan bir ürün 302 tl den ilana koyuldu. Pek tabi bir stok eritme kampanyası vs. olma ihtimali vardı. Ürünün iptal edilme gerekçesi de tedarik edilemiyor olarak söylendi ki tedarik edemiyorum diye bir şey yok. Tedarik edemiyorsan ilanda ne işi var ürünün. Anlık güncellenen stok bilgisi diye bir özellik var. Kısacası buradaki ahlak abidesi arkadaşlar boşuna çırpınmasın. Ürün 10 liradan satılsa haklısınız ama indirim yapar gibi ürün satıp sonra tedarik yok dersen şikayet edilirsin. Nitekim kararın olumlu olumsuz olması umrumda dahi değil ama yaptım başvuruyu emsal olsun diye.
  • İptal edilmiş fakat ücret iade edilmemiş, henüz.
  • E devlet'ten THH'ye başvurdum.
    Hak istenmez, alınır

50/50
    50/25
    Trendyol 2 kuponda gelmiş Allah bereket versin.

• Eskiden Olsa.. kullanıcısına yanıt
    Yaptım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.