Şimdi Ara

Adata 960GB SU630 3D Nand 2.5' SSD - 302.72 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
16
Favori
17.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HighDynamicRange

THH' ler nasıl gidiyor son durumlar nedir forumdaşlar?
    Başvuru tamamlandı olarak beklemekte hâlen
    Diğer başvurumuz Savunması İstendi olarak güncellenmiş tüketici hakem heyetlerindeki yoğunluğa göre süreç değişiklik gösteriyor
    Maximum 3 aya sonuçlanacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Ben almadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

Başvuru tamamlandı olarak beklemekte hâlen
    Diğer başvurumuz Savunması İstendi olarak güncellenmiş tüketici hakem heyetlerindeki yoğunluğa göre süreç değişiklik gösteriyor
    Maximum 3 aya sonuçlanacaktır.

Alıntıları Göster
    Savunma süresi haftasonları vs dahil 30 gün mü?
  • Savunması Geldi
    Gündeme Alındı

olarak güncellendi THH başvuru durumum.

Bilgilerinize

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Epey hızlı ilerlemiş. Hangi ildi sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Epey hızlı ilerlemiş. Hangi ildi sizin
    İstanbul Eyüp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 14 Şubat 2020; 10:44:39 >
  • Karara bağlandı olarak güncellendi.Neyse halimiz çıksın falimiz formu göremiyorum THH'den öğreneceğim haberdar ederim.

Bugün öğrenebildiniz mi kararı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Bugün öğrenebildiniz mi kararı?
    Gidemedim ama bir kaç bilgi öğrendim.Eve tebligat gelecekmiş 30 günü bulabilirmiş bekliyorum.

Tebligat gelmeden sisteme düşer birkaç güne.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne oldu hocam sonuç?

• Liberty Citizen kullanıcısına yanıt
    Hocam tebligat gelecekmiş bekliyorum bakalım. İkinci başvurumuz hâlen başvuru tamamlandı olarak devam ediyor.

• Benzeri durumda (fiyat hatası olmadan) iptal edilen ve beni ciddi etkileyen siparişim oldu. Sonucu lütfen paylaşın, tavsiyesi olan varsa memnun olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • THH'den talebime olumlu karar çıktı. Karara itiraz süresi var 15 gün, ben elimdeki kararı Trendyol'a nasıl bildireceğim?

Kararda 302 liranın ödemesi tekrar yapılarak tarafıma ürünün satışının yapılması yazıyor. Müşteri hizmetlerini mi aramalıyım?
    Tebligat sonrası süreç hakkında bilginiz var mı? Bir önceki mesajıma bir şeyler yazdım.

Ek: Ben Trenyol'u (dsm grup danışmanlık... ) olarak şikayet etmiştim. Savunmalarında kendilerinin taraf olmadığını, ürünlerin Akortek bilişim tarafından satışının olduğunu belirterek reddedilmesini istemişler.
    Ancak heyet 302 liralık belin ödenerek satışın yapılması yönünde karar vermiş. 26 liralık bir tebligat ücreti çıkmış, bu ücreti Trenyol'un (dsm grup) ödemesine hükmetmiş.

Bu kararın bir nüshasının Trendyol'a ulaşmış olması gerekiyor sanırım. Ben kendilerine ne şekilde ulaşayım? (daha önce THH ye başvuru yapmadım veya bundan sonraki süreci bilemiyorum. )

Ek2: Farklı bir kaynağa baktığımda itiraz süresince bekleyin denmiş, ben ilk başvuru sonrası e-devlete hiç bakmamıştım, takip etmemiştim, itiraz süreci takip ediliyorsa bir bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 6 Mart 2020; 14:26:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    İlk önce hayırlı olsun, firmalar artık siparişleri iptal etmemeyi öğrenecekler. 15 günlük itiraz sürecinin geçmesini bekleyin, süreç geçince Trendyol ile müşteri temsilcisi yada mail yolu ile iletişime geçin eğer ürün gönderimi sağlanmaz ise icra yoluna başvuracaksınız.
  • bu süreçte tüketici heyetleri de çalışmaları durdurdu mu acaba? benim 12 ve 28 şubatta gelen iki başvurum da en son hareket olarak "savunması geldi" olarak görünüyor. bir sonraki aşamada gümdeme alacaklar ama zamanı kim bilir ne zaman olucak
  • quote:

Gidemedim ama bir kaç bilgi öğrendim.Eve tebligat gelecekmiş 30 günü bulabilirmiş bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Karar ne çıktı olumlu mu olumsuz mu cevapsız kalmış konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Karar ne çıktı olumlu mu olumsuz mu cevapsız kalmış konu.

Alıntıları Göster
    Hocam karar olumsuz trendyol kendini akladı ben satıcı değilim diye ama bir iş arkadaşımdan bilgi aldım geçenlerde o akortek bilişim(ürünü gönderecek firmayı) vermiş onun ki olumlu çıktı yani akorteği verseydim benimkide olumlu olacaktı nasip kısmet değilmiş diyorum corona olduğu için üzerinde fazla durmayacağım.

• quote:

Hocam karar olumsuz trendyol kendini akladı ben satıcı değilim diye ama bir iş arkadaşımdan bilgi aldım geçenlerde o akortek bilişim(ürünü gönderecek firmayı) vermiş onun ki olumlu çıktı yani akorteği verseydim benimkide olumlu olacaktı nasip kısmet değilmiş diyorum corona olduğu için üzerinde fazla durmayacağım.

Alıntıları Göster
    quote:

@fuckulteli
    06 Mart 2020 00:43:49
    THH'den talebime olumlu karar çıktı. Karara itiraz süresi var 15 gün, ben elimdeki kararı Trendyol'a nasıl bildireceğim?

Kararda 302 liranın ödemesi tekrar yapılarak tarafıma ürünün satışının yapılması yazıyor. Müşteri hizmetlerini mi aramalıyım?

quote:

Mojidozirikato @ 11 Nisan 2020 22:55:56

İlginç... İki THH başvurusunda da karşı taraf Trendyol'muş. Bir yerde Trendyol kendini aklamayı başarmış diğer davada (@fuckulteli) müşteri kazanmış.

Bu neden böyle olmuş olabilir hocam? (Hukukçu arkadaşlar varsa güzel bir beyin fırtınası olur)

@Mojidozirikato

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 21 Nisan 2020; 19:13:11 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.