Şimdi Ara

ADANADAKİ BASKETBOL SEVEN ARKADAŞLARIM BURAYA!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar ben adanadan caner basketbolu 5-6 seneden beri oynuyorum.Çok hoşuma gidiyor.Basketbolda en onemli sey nedir?(tabiki sayı atmaktan başka) Bence bazı şeyleri gormektir.Mesela kim nerede nereye gidiyor onu gormektir.Kime atsam bulundugu yerden sayı kazanabilir.Nerede bulunmalıyım?
    Mesela eger sokakta basketbol oynuyorsanız (genelde 3-4 kişilik takımlar) sahada durmanız gereken yer gard ın çaprazıdır.Ben ve takım arkadaşşlarım genelde geometrik şekillerde oynuyoruz.Örnegin 3 kişiysek üçgen 4 kişiysek kare..Bunun işe yaradıgını gorduk ve boyle olmasına karar verdik

Eger siz de adana'daysanız sizle basketbol oynamaktan memnun olurum.

tamamını ya da bir kısmını okudugunuz için teşekkur ederim...

• street 4 kişi ile olmaz 3 kişiliktir.

streette sayı kadar onemli 3 sey vardır. Broken Anckle , blok ve top calmadır.

broken 'nı herkes yapamaz ama en havalı harakettir.

street 'te belli bir düzen olmamalıdır kanımca herkes dogaclama takılmalıdır.
  • streetball'da sayı atmanın bi olayı yoktur street bolda sayının nasıl atıldığı önemlidir bana kalırsa düz bir atıştan bi stop-jam shot daha keyiflidir bi turnike yerine alley-oop yapılabilir streetbal sayıdan ziyade göze hitap etmeli düz bir sayı izleyenleri ayağa kaldırmazken buna basılan blok insanları delirtir eğer gerçekten merakınız varsa

and1 serilerini izlemenizi şiddetle tavsiye ederim...youtube da bulunmakta kısa kısa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.