Şimdi Ara

Adana seyhan PO otogaz 2.49 TL GÜNCELLEME : Yeni bulduklarım : 2.39 tl olmuş DALIN ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
2.473
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Balıkesir Burhaniye opet.. Çanakkale İzmir asfaltı

Adana seyhan PO otogaz 2.49 TL GÜNCELLEME :  Yeni bulduklarım : 2.39 tl olmuş  DALIN  ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzkar -- 22 Haziran 2017; 16:40:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

Vay be yazik adanaliya. Ankarada demetevler hur gaz 2.19 - gulverendeki petroller 2.25-30 arasi. Konya yolundakiler 2.33

hurgaz bi kere aldim hocam da pek memnun kalmadim.gittigi km diger otogazlara gore zayif kaldi.istasyondaki tipler de pek guven vermedi.

• kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    Maşallah her tarafı tecrübe etmişsin hocam :)

• tolder24 kullanıcısına yanıt
    :)
    Ceyhan yolu hariç diğerleri okula ve işe giderken devamlı önünden geçtiğim yerler, ayrıca eve yakın olunca ister istemez gözler takip ediyor fiyatları:)
  • Kayseri daha içler acısı 2,69-2,74 ve daha fazlası, vah bize vah

• Adana' da yaşamasak doğru zannederdim.

Adana Kurttepe Opet pazartesi ve perşembe Aygaz 2.43....

Adana Turgut Özal Total herzaman gaz 2.38....

• tahsin75 T kullanıcısına yanıt
    Lpg li araç var ise satın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Ceyhan yolu efes pilseni geçince otoban köpsünden sonraki 3 petrolde de ( BP , Türkiye Petrolleri ve Kadoil ) 2,24 den satılıyor . Adana 'da en uygun gaz orada ... Bir denemek lazım

Kask kameramdan görüntüler ...

Adana seyhan PO otogaz 2.49 TL GÜNCELLEME :  Yeni bulduklarım : 2.39 tl olmuş  DALIN  ...
  • Adana-Ceyhan yönünde mi bunlar?

Sarıçam ilçesi Buruk Mezarlığı karşısındaki petrolde 2.24. İstasyon adı ve gaz markasını hatırlamıyorum ancak popüler markalardan değil.
    Yine Sarıçam'da Kozan Yolu üzeri otoban köprüsünü geçince (mezarlık istikametinde) solda Milangaz 2.34'tü sanırım tam hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Adana-Ceyhan yönünde mi bunlar?

Sarıçam ilçesi Buruk Mezarlığı karşısındaki petrolde 2.24. İstasyon adı ve gaz markasını hatırlamıyorum ancak popüler markalardan değil.
    Yine Sarıçam'da Kozan Yolu üzeri tren köprüsünü geçince (mezarlık istikametinde) solda Milangaz 2.34'tü sanırım tam hatırlamıyorum.

Evet doğrudur . Sağda Kambetonu geçince otoban bağlantı köprüsü geliyor . Ondan sonra opet sonrasında da sırasıyla 1 km. içinde saydığım petroller ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontpantelon -- 10 Temmuz 2017; 19:25:54 >
  • İstanbul / tuzla açılışa özelmiş. 2.09 TL

• Sarıçam e-5 yolu osmaniye'ye giderken solda incirlik girişi milangaz 2,29 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Lpg li araç var ise satın.

Aynen hocam sirf bu yüzden satıp dizel alıcam ben de. Yıllardır 30-40 kuruş fazla veriyoruz. 50 bin KM'de 1500-2000 TL zarardayız.

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    2.20 civarı lpg ile çatır çatır geziyor herkes.En güzeli dizel e geç çünkü ekonomi iyice azalıyor. Geçen çeşme ye gittim sosyete ye 2.80 gaz. İyiki doldurup gitmişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kontpantelon

Arkadaşlar Ceyhan yolu efes pilseni geçince otoban köpsünden sonraki 3 petrolde de ( BP , Türkiye Petrolleri ve Kadoil ) 2,24 den satılıyor . Adana 'da en uygun gaz orada ... Bir denemek lazım

Kask kameramdan görüntüler ...

konuyu okurken yazarım diyordum ki siz yazmışsınız hocam Adana -Ceyhan- Osmaniye yönünde incirlik mevkiindeki Türkiye petrollerinin fiyatı genelde uygun oluyor ondan düşük rastlamadım pek Ceyhanda da tren garı karşısında alpet var oranın gazı dip fiyat oluyor bir de ceyhan eski köprü girişinde karşılıklı milangaz sunpet var ikisi de 2.28 bugün itibariyle bu yazdığım istasyonların hepsini de kullandım ve bir olumsuzluk yaşamadım
  • Arkadaşlar Kadoil ve Türkiye Petrolleri ( TP ) 2,19 tl yapmış litre fiyatlarını .

Adana 'da en ucuz buralar ...

• kontpantelon kullanıcısına yanıt
    Güncelleme için teşekkürler. Bahsettiğiniz Kadoil KadoGaz mı satıyor Mogaz mı?

Benim her zaman takip ettiğim ve aldığım yerlerde ortalama 7 kuruş indirim mevcut, BP 2.33 TL.
  • kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    Onu hatırlamıyorum malesef, dikkat etmedim

• Karataş'ın girişinde Kadoil var.Tüm Adana'dan her zaman 10 kuruş aşağı oluyor.En ucuz lpg noktaları mobilyacılar sitesindeki petroller,E5 te Park Adana AVM girişinde ki Petrol.Benzinde Merkez Otogardan Atilla Altıkat a gelirkeb Demirören Petrol var tüm servisçileron doldurduğu yer.Her zaman en ucuz fiyattan 5-10 kiruş ucuz olur.Ayrıca her ucuz bilduğunuz gaza atlamayin dökme gaz olabilir.
  • ucamayansuperkahraman kullanıcısına yanıt
    Önerdiğiniz istasyon var mı acaba LPG için, dökme gaz olmayan?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.