Şimdi Ara

Adana Optimum - MediaMarkt - Macbook Air(3500TL) ve Pro(4500TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
910
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar her mediamarkt'da var mı bilmiyorum ama sıcak bir fırsata benziyor. Eğer yeni ultrabook almamış olsam pro olanını hayatta kaçırmazdım. Resimleri ekledim.

• 2018'e girecez hala apple bide fiyatlara bak

Tasarımcı biri ve apple programları yazan biri dışında bir işe yaramaz.Çünkü donanımına göre çok pahallı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaNGar

2018'e girecez hala apple bide fiyatlara bak

Tasarımcı biri ve apple programları yazan biri dışında bir işe yaramaz.Çünkü donanımına göre çok pahallı

Vay zamzungcu seni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birader yazdıklarında bir tane doğru birşey olmaz mı bir insanın ?

Sadece 2018 değil 2019 2020 ve daha uzun bir süre apple söz konusu laptoplar olduğunda lider durumda olacak. Tasarımcı veya apple programları yazanlar mı kullanıyor sadece bu ürünü ? Ben de yazılımcıyım. Her zaman windows kullanmak zorunda kaldım .NET ile içli dışlı olduğumdam dolayı ama hiçbir zaman bana linux akıcılığını stabilliğini vermedi bu lanet windows. Kaldı ki macbook diyoruz, linux tabanlı macos'a sahip olmasını geçtim tasarım, sağlamlık, batarya ömrü, sessizlik ve performans açısından da hiçbir ultrabooku kendine yaklaştırmayan bir ürün.

Son olarak fiyatlara bak demiş arkadaş da lütfen bana amazon sitesinden girip bu fiyattan daha ucuz bir fiyat bulur musun macbooklarda ?!?

Hayatı boyunca iphone'dan gıcık almış ve kullanmamış bir adama apple fanboyluk yaptırıyorsunuz ya helal olsun

Edit: Amazon fiyatlarından bile daha ucuzmuş arkadaşlar bu arada fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SugarFreak -- 13 Aralık 2017; 19:37:32 >

• vergi dahil 1.100 dolara gtx 1060lı cihaz vardı bee

apple ama kullananı vardır program vs

sadece safari kullanacaklar ipad alsın daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip. Bu aralar bilgisayar almayı düşünüyorum.

Apple bilgisayarlar telefonları gibi stabil mi?

4-5 ay önce aldığımız Windows şimdiden takılıp duruyor donanım özellikleri de çok iyi olmasına rağmen.

• alperen.md kullanıcısına yanıt
    7 yıldır mac air kullanıyorum, 2 gb ram yetersiz geldiğini hissettirmeye başladı. Cihazda bu güne kadar hata mesajı aldığımı bilmiyorum. Fiziksel olarak da yeni sanarsınız. Şarjı ilk günkü kadar gidiyor. Ben işle ilgili yazılımların mac sürümlerine alışamadığım için sadece günlük, eğlence amaçlı kullanıyorum. 5 yıllık diğer asus bilgisayarımın ki zamanın güçlü bir makinesiydi, 3 klavyesi, 3. bataryası, 2. Şarj aletini kullanıyorum. Güç kartı değişti, wireless kartı kopmalara sebep oluyordu, usbye harici taktım..

• Aynısı gittigidiyor teknosa mağazasında worldpuan ile 3395₺ ye geliyor kazananlar kulubü indirimi dahil.

• bu parayı veren hayır kurumuna bağışlasın daha iyi

• Bu son nesil macbook pro değil sanki de mi?

• 720 TL
    Çakma Air
    Ezbook Pro 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 7 Temmuz 2020; 14:25:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 model.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Neden 2017 model nesi var cihazın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.