Şimdi Ara

Adana Furkan Vakfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Adana'da Furkan vakfı diye bir vakıf var, bunlar 1 hafta oncesinden Adana Aquland kır düğünün yerinde Kutlu dogum haftası ile ilgili program yapacaklardi ama valilik tarafından iptal edilmiş.Yanliş anlaşilma olmasin ben furkanci filan değilim,madem müslüman,islam bir ülkesindeyiz bu tür programlar neden engelleniyor?

''Programımız için Aqualand kır düğün salonu tahsis edilmiş tüm duyuru çalışmaları bu adres üzerinden yoğun bir şekilde yapılmıştı. Ancak ilginç bir şekilde düğün salonu sahibi, bir takım kimseler tarafından tehdit edildi ve ardından program için tahsis edilen yer Adana Valiliği tarafından iptal edildi.''

''22 Nisan Cumartesi saat 17:30’da Atatürk Parkında gerçekleştireceğimiz basın açıklamasına tüm halkımızı davetlidir.''

Bügünkü basın toplasinda sert müdahale ile karşı karşıya geldiler.

Video link :https://www.facebook.com/isa.cagatay.927/videos/294310741003651/

• Bildiğim kadarıyla bunlar hayırcı
  • Erdoğan kendisine karşı hiç birşey istemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmettr06

Bildiğim kadarıyla bunlar hayırcı

Bunlar secimlerde oy kullanmiyorlar diye biliyorum bir kac arkadaşim var o gruptan, bir kac sefer sohbetlerine katildim 2,5 yıl once daha sonra iş güc derken dinimi yaşamak istiyorsam birine bağlı olarak değil kendi ibadetimi kendim tek başıma yaparım düşüncesi ile, arayi kestim.
    Ama yapılan haksızlık gibi geldi bana bilmiyorum yinede
  • iyi olmuş yobazlara
  • İyi de;
    Kutlu Doğum Haftası'nın İslam ve Müslümanlarla alakası yok ki!

Peygamber Efendimiz'in (S.A.V.) doğumu için olan gün; "Mevlid Kandili"...
  • Burası İslam ülkesi değildir. Burası laik,her dinden insana açık olan Türkiye Cumhuriyetidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fetoşun uydurduğu şey değil mi bu kutlu doğum haftası. Akpliler geçen seneye kadar şevketle kutluyorlardı.
  • Holk kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YOBAZ Olduklarını bi kenara bırakırsak , başkanlığa destek vermediler kutlu doğum haftası denilen şey de sahte çıktı (fetö)
  • Akp yıllarca kutlu doğum haftası diye fetoşun doğum gününü kutlattı millete, aslında kutlu doğum diye bişey yoktur dünyadada başka hiçbi müslüman ülkesi bilmez kutlamaz böyle bişey.Ondan engellemişlerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Fetoşun uydurduğu şey değil mi bu kutlu doğum haftası. Akpliler geçen seneye kadar şevketle kutluyorlardı.

yok hocam sevket gecen sene protesto etmis. bi daha kutlamam demis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrlion83 -- 22 Nisan 2017; 23:25:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlion83

quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Fetoşun uydurduğu şey değil mi bu kutlu doğum haftası. Akpliler geçen seneye kadar şevketle kutluyorlardı.

yok hocam sevket gecen sene protesto etmis. bi daha kutlamam demis.

Nasıl oldu da şevket yazmışım, ben de anlamadım.

• Üstteki arkadaşın yazdığı gibi kutlu doğum fetönün uydurmasıdır. Peygamberimiz 12 Rebiülevvel'de dünyaya gelmiştir. Bu Furkan vakfı bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde yanlış bir organizasyon yapıyor.
  • Az bile olmuş bu Atatürk düşmanlarına bak güvendikleri Erdoğan nasıl kazık atmaya başladı bunlara bir bir

• http://m.sabah.com.tr/gundem/2017/04/22/kutlu-dogum-haftasinin-bidat-olarak-adlandirilmasi-dogru-degil

Kusura bakmayın ama cahillik harbi baki kalıyor. Feto deyince sorunlar ortadan kalkmıyor yalanlar doğru olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

http://m.sabah.com.tr/gundem/2017/04/22/kutlu-dogum-haftasinin-bidat-olarak-adlandirilmasi-dogru-degil

Kusura bakmayın ama cahillik harbi baki kalıyor. Feto deyince sorunlar ortadan kalkmıyor yalanlar doğru olmuyor.

Yıldönümleri

Yaşgünleri kutlamak bidattır diye biliyorum.

Yüzyıllardır bu böyle ecdad da kutlamamış şimdi mi bidat olmuyormuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 23 Nisan 2017; 2:49:30 >

• 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    Bidat mı değil mı bilmem ama her işine gelmeyen işe/kişiye Feto diyen ahmaklara gelsin.

• Uydurma şeyler iyi olmuş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.