Şimdi Ara

Adana'dan Satılık X360 Falcon + FW3.0 (Süper Fırsat 220TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2 senedir arada bir kullanmakta olduğum cihazımı 1 Adet kol ve Aksesuarları ile birlikte satmaktayım.

Cihaz Amarika'dan gelmedir yani NTSC-U versiyon.

Yanında oyun hediyeleri mevcuttur. Zaten en güncel FW atılmış ve çok temiz bir cihazdır.

Şuana kadar hiçbir takılma dahi olmadı makinemde. Çok uzun saatler boyunca oyun oynayamıyorum. En fazla 1,5 saat falan yani. Şu sıralar sadece PES2012 oynuyorum. Bu oyunda hediyeler arasında mevcuttur.

Resim falan koymaya gerek yok sanırım. Neticede evde oturma odasında TV konsolunun içerisinde her hafta düzenli tozu alınan bir şekilde durmakta :D

Fiyatı çok makul olarak düşündüğüm 400TL dir. Eğer düşünürseniz ister mesaj atın ister cepden arayın sorun olmaz.

0532 693 38 95
    mustafa.zmen@gmail.com

Fiyat Güncellendi. Yeni Fiyat 250TL dir.Son Fiyat 220 TL dir.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingpinTR -- 21 Mart 2012; 18:44:25 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 400 lira makul mu falcon cihaz yukarda satılıyor 190tl ye onu geçtim jasper elite cihaz pal 400 lira dan gidiyor
  • İii o zaman sen söyle ne kadar eder?

• max max 249 tl eder
  • Vur Dedik, Öldürdün Sende

• aci ama gerçek cihaz pal değil vs ışte 300 civari arcade jasper elite 400 falan fiyat bu ne yazıkki
  • 199 tl alırım
  • Fiyat Güncellenmiştir.

• Hayırlı satışlar. Musti güvenilir bir arkadaşımdır.

Bu arada musticim bence hata ediyorsun, xbox satılacak bir cihaz deil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosferatu` -- 20 Mart 2012; 17:47:07 >
  • Aslında haklısın kirve satılacak cihaz değil elbet bende zaten slim ve kinect birlikteliyine dalmayı düşündüğüm için bunu elden çıkarmak istedim. Ayrıca birde Jtag var tabi :D

• Arkadaşlar Fiyatı güncelliyorum. İlgilenenlere duyurulur. Yeni ve Son Fiyat 220TL

• 400 makul olmuş 220 ama bu fiyat çok iyi hdd 80 kol 40 adaptörü 30 vs 170 çevre bileşenleri eder
  • hayırlı satışlar.. musti
    Cihazın güzeldi kardeş, bu fiyata iyi veriyon valla. Neyse almak isteyenlere dürüst ve güvenilirdir birisidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prince_x -- 22 Mart 2012; 17:34:20 >
  • Ntsc u da voltaj duzenliyciye gerek varmi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.