Şimdi Ara

ADANA'da LPG markası, MONTAJI, USTA Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
4
Favori
30.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BÜTÜN BAYİLERİMİZE VE SİTE MİSAFİRLERİMZE SAYGILAR
  • Merhabalar,
    Kesinlikle AKAN OTOGAZ ı tavsiye ediyorum.Firma sahibi Mehmet bey direk müşteriyle kendi ilgileniyor.Adana nın ilk LPG firmasıymış.Ve gerçekten işçilikleri de müşteri diyaloglarıda çok iyi.Hem ATİKER hem BRC bayilikleri var.Ancak yerleri biraz küçük.küçük bir tamirci havası var.Ben 2 aracımada montaj yaptırdım,çok memnun kaldım,ATİKER ve BRC firmaları böyle kaliteli ve işten anlayan bayileri olduktan sonra yıkılmaz.Teşekkürler AKAN OTOGAZ.Teşekkürler Mehmet Usta.
    www.akanotogaz.com U İNCELEYİP MONTAJ FOTOĞRAFLARINDAN KENDİNİZ KARAR VERİN.Adamlar X5 e bile ATİKER montajı yapmışlar.Telefonları da 0322 228 34 53
  • Adana da z-avoli markası çok yaygın, 10 tane bayisi var, sebebini bilemiyorum.
    Adanadan aldığımız araçlarda ne hikmetse hep zavoli vardı, hepside kusursuzdu, maşaallah.
    takan ustaların elleri dert görmesin :)
  • Adanalı dostlar. Benim aracım 2001 Model H.Accent 1,3 LX araca LPG taktıracağım.
    Bir tanıdıkta 3 hafta kullanılmış daha projesi çıkmamış (Sattığı arabaya çıkacartacak) Zavolli marka sıralı LPG sistemi dönüşümü var. Alsam sorun yaşarmıyım. Almamı tavsiye ederseniz en fazla kaç TL eder.
    Hangi markayı tavsiye edersiniz Teşekkürler
    Adana'da aldığım fiyatlar.
    Atiker:930 TL 10 Taksit.
    BRC:1450 TL 10 Taksit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbengu

Adana da z-avoli markası çok yaygın, 10 tane bayisi var, sebebini bilemiyorum.
    Adanadan aldığımız araçlarda ne hikmetse hep **** vardı, hepside kusursuzdu, maşaallah.
    takan ustaların elleri dert görmesin :)

adanadaki bütüb ayiler FIRAT LPG ye bağlı.. onlarda sorunsuz bi şekilde yönlendirmeler yapmakta.. ve bu tabi montaj kalitesine ve müşteri memnuniyetine etki ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: omardaing

Adanalı dostlar. Benim aracım 2001 Model H.Accent 1,3 LX araca LPG taktıracağım.
    Bir tanıdıkta 3 hafta kullanılmış daha projesi çıkmamış (Sattığı arabaya çıkacartacak) Zavolli marka sıralı LPG sistemi dönüşümü var. Alsam sorun yaşarmıyım. Almamı tavsiye ederseniz en fazla kaç TL eder.

fiyatı uygun ise tabiki alabilirsiniz. sorun yaşamazsınız.. tabi montaj bedeli ve proje ücretlerinide göz önüne almalısınız.. onun için bence FIRAT LPG den bilgi almanızda fayda var..
  • quote:

Adanalı dostlar. Benim aracım 2001 Model H.Accent 1,3 LX araca LPG taktıracağım.

slm beyfendi kesinlikle atiker pişman olmazsınız saygılar...
  • Cevaplar için teşekkürler. Öncelikle zavolli marka için servisine götürüp görüşeceğim eğer uygun bulursa onu taktıracağım yoksa Atiker taktıracağım.
  • zavoli ve atiker
  • Arkadaşlar bende 2001 Megane 1 1.4 RTA araç aldım ilk defa tüp takılacak. Megane motora hangi marka tavsiye edersiniz teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: discovery01

Arkadaşlar bende 2001 Megane 1 1.4 RTA araç aldım ilk defa tüp takılacak. Megane motora hangi marka tavsiye edersiniz teşekkür ederim.

slmlar beyefendi aracınız lpg ye uyumlu bir araç oldugundan dolayı sıkıntısız bir araçtır.Kaliteli bir montaj yapıldıgı zaman güvenle kullanırsınız saygılar
  • Arabama Atiker marka tüp taktırdım. Bazen arabanın arkasından tak tak diye vurma sesi geliyor.nedeni ne olabilir acaba. Tüp sisteminden kaynaklanabilir mi.
  • quote:

Arabama Atiker marka tüp taktırdım. Bazen arabanın arkasından tak tak diye vurma sesi geliyor.nedeni ne olabilir acaba. Tüp sisteminden kaynaklanabilir mi.

O ses normal.LPG az oldugu zaman şamadıra sesi gelir.Biraz fazla gaz al ses yapmaz.Gaz azaldıgı zaman ses gelir.Kafana takılacak bir sey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerisur

quote:

Arabama Atiker marka tüp taktırdım. Bazen arabanın arkasından tak tak diye vurma sesi geliyor.nedeni ne olabilir acaba. Tüp sisteminden kaynaklanabilir mi.

O ses normal.LPG az oldugu zaman şamadıra sesi gelir.Biraz fazla gaz al ses yapmaz.Gaz azaldıgı zaman ses gelir.Kafana takılacak bir sey değil

Çok teşekkürler. normalde depo hep dolu ama sesin geldiği zamanlarda azalmış olabilir. Dikkat ederim eğer devam doluykende yaparsa yine buraya yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAPTAIN

Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim, perşembe günü Adana'da SUN OTOGAZ'a zavoli marka LPG taktırdım. en çok korktuğum şey olan işçilik hususunda Allah'a çok şükür bir sıkıntı yaşamadım. Küçük bir atölye ama herşey 10 NUMARAYDI! fiyatı da Adanad'da bulunan diğer firmalardan daha uygun! benim gbi kararsız olup, LPG taktırmayı düşünen arkadaşlarıma da her türlü yardımcı olmaya çalışırım. İlgilenen, yardımcı olan tüm üstadlarıma saygılar!

HOCAM lpg sisteminden haila memnunmusunuz. Bende BRC VE ZAVOLLİ arasında kaldım. Aracım 307 Peugeot bu servisi öneriyormusunuz?
  • LPG taktıralı 20 ay oldu, km olarak 50000i gecti şuana kadar sıkıntı olarak bir defa antifriz ekledim (birazcık azalmıştı 250 ml civarı ekledim), ondan ziyade bir sıkıntı olmadı, ne arıza ışığı, ne diğer sıkıntılardan... gayet memnunum ama taktırdığım atölye bazı sıkıntılardan oturu adanayı terketti :s bence onemli olan markadan ziyade motaj, benim aracımın montajını yapan usta kendi arabası olsa o kadar ilgilenirdi...
  • Arkadaşlar bende lpg tamayı düşünüyorum. 2010 honda civic premium otomatik aracıma büyük ihtimalle BRC taktıracağım Adana'da iyi usta kim var bilgisi olan varsa çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockEvi

Arkadaşlar bende lpg tamayı düşünüyorum. 2010 honda civic premium otomatik aracıma büyük ihtimalle BRC taktıracağım Adana'da iyi usta kim var bilgisi olan varsa çok iyi olur

Akan otogaz mehnet akan ben bugun atiker taktirdim montaj cok iyi oldu yardimci olurum fiyattada anlasiriz adanadaysan arkadasim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabia 1.4 mpi 68bg motora ne tavsiye edersiniz? Hangi marka daha iyi olur?
  • ARKADAŞLAR.KONU NE ZAMAN AÇILDI BİLMİYORUM AMA SİZE BİR UYARIM OLACAK.EĞER ADANADA TUP TAKTIRACAKSANI VEYA HERHANGİ BİR LPG İŞİNİZ VARSA KIYIBOYU CADDESİNDE BULUNAN POLAT OTOGAZ ISIMLI İŞYERINDEN UZAK DURUN..BANA 250 TL VE 50 GUNUM BOŞA GİTTİ.KÜÇÜK BİR GAZ AYARI İÇİN LPG BEYNİN BOZUK DEDİLER PARASINI VERDİM DEĞİŞTİM..30 KURUŞ YAKAN ARABAM 60 KURUŞ YAKMAYA BAŞLADI.50 GUN BOYUNCA HER GUN GİTTİM .VANA AÇ VANA KAPATTAN BAŞKA BİŞE YAPMADILAR..EN SONUNDA BAŞKA USTAYA GİTTİM.BANA 60 LİRALIK BEYNİ 2 KATI FİYATINA VERMİŞLER...ÜSTELİKTE BEYİN SIFIR DEĞİL 2, ELMİŞ VEDE BOZUKMUŞ. TEKRAR GİTTİM USTASI İŞİM VAR SONRA GEL DEDİ.BENDE KIZDIM PARAYI ALDINIZ İŞİNİZ BİTTİ DEĞİLMİ..ELİNDEKİ İŞTE BİZ NEYİZ DEDİM..SONRA Bİ ELEMANINI VERDİ.TEKRAR Bİ VANA KISMA İŞİ SONRA TAMAM DEDİ GÖNDERDİ..
    ERTESİ SABAH KALKTIM GİTTİM BEYNİ SÖKTUM PARASINI BİLE VERMEDİLER...ESKİ BEYNİMİ TAKTIM TEKRARDAN 30 KURUŞ YAKMAYA BAŞLADI. ANLAYACANIZ İŞÇİLİK USTALIK SIFIR..TEK DERTLERİ PARA...TUP TAKAR PARANIZI ALIRLAR SONRA OLUŞACAK SORUNLARDA KESNLİKLE İLGİLENME YOK..BAŞINIZ AĞRIMASIN DİYORSANIZ BAŞKA USTAYA GİDİN.ARABANIZA VE CEBİNİZE YAZIK ETMEYİN

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.