Şimdi Ara

ADANA'da Ekspertiz Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adana da işini Adam gibi yapan ekspertiz'e ihtiyaç var, tavsiyelerinizi bekliyorum

• Hocam bilgim yok ama yetkili servise gidebilirsiniz
  • DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    Mercedes yetkili servileri 2. el araç ekspertizi yapıyor mu ki ?
  • Her servis ekspertiz yapmaz , yapanda rapor vermez çünkü onlar tamirat , tadilat yaptıkları için ekspertiz diye bir işlem yapılmıyor doğal olarak rapor vermedikten sonra bir anlam ifade etmiyor malesef ki , istanbulda kurumsal olan otorapor var orda da şubesi vardir ama airbag fiziki olarak bakan bir ekspertiz varsa orayada gidebiliriniz
  • Ben izmirdeyim , Adana da yönlendirebileceğim bir yer arıyorum yani gitmeden kontrol ettirmek istiyorum
    Yakında olsa atlar gider kendim kontrol ederimde uzakta boşa gitmek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Ben izmirdeyim , Adana da yönlendirebileceğim bir yer arıyorum yani gitmeden kontrol ettirmek istiyorum
    Yakında olsa atlar gider kendim kontrol ederimde uzakta boşa gitmek istemiyorum
    bence gezen adam ile görüşün.
  • d400 şakirpaşa kavşağında tüv türk ekspertiz yeri var. ne kadar iyidir bilemiyorum
  • Tüvtürk var ama hiç gitmedim. Bir yer var biraz daha pahalı diğerlerinden adını unuttum arabaya geçince bakarım yazarım tekrar
  • Gezenadamla otorapor a yollayabilir ve araç basında kamerayla gösteriyorlar Instagram ve youtube videolarına snaplerine bakabilirsiniz
  • Hallettim , herkese teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.