Şimdi Ara

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giden,düşünen,giden,tanıdığı olan var mı? Çukurova Pc ikinci öğretimden sonra burayı yazdım.Çü 114k Adana btü ise 136k ben ise 131kyım.Burası kesin gibi çü olmazsa fikirleriniz nedir?

• hocam ben de az kalsın çü bil müh 2. öğretim yazacaktım.her şey güzeldi ta ki ekşi deki yorumları görünceye kadar.şuan mezunum.adana btü ise akademik kadrosuna baktım beğenmedim.

edit:aslında btü nün akademik kadrosuna üstün körü bakmışım,yurt dışı doktoralı öğretim elemanları var ama ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehem abi -- 16 Ağustos 2018; 1:58:6 >
  • Hocam bence apartman üniversitesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇÜ ıyidir ama ziraatte iyi diye biliyorum bilgisayarda kötü müymüş
    ( Bilgisayar yazmadım merakımdan soruyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

ÇÜ ıyidir ama ziraatte iyi diye biliyorum bilgisayarda kötü müymüş
    ( Bilgisayar yazmadım merakımdan soruyorum)
    hocam google ye ''çukurova üniversitesi bil müh ekşi'' yazın ve ilk siteye girin,özellikle 2. sayfa çok korkunç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehem abi -- 16 Ağustos 2018; 2:0:40 >
  • Ama kendilerini çok övüyorlar veliler onları özel okul sanıyomuş vs vs

• Hocam ekşiye göre her yer korkunç
    Ben ÇÜ den microsofta gideni duymuştum eskilerden değil yeni mezun sayılır

• Ben adanalıyım.Yeni bölüm başkanı Prof ve bilkent mezunu.Bu bölümü kesinlikle ing okumayı istediğim için buraları yazdım.Btü yeni kampüs açmış sarıçama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

Hocam ekşiye göre her yer korkunç
    Ben ÇÜ den microsofta gideni duymuştum eskilerden değil yeni mezun sayılır
    bilmiyorum be hocam,bilmiyorum
  • JesterKafa kullanıcısına yanıt
    Ben de Adanalıyım
    Biz şehrin dışına çıkarken oradaydı en son . Eğer yöneticiler iyiyse senin açından da iyi olur

• Akademik kadrosu iyi gibi de 2011 de kurulması yeni olması korkutuyor.
  • Eğer bu kadar safsan zaten hiç üniversite okuma seni çok üzerler. Benim arkadaşım ekşi ve uludağ sözlükte Eczacılığı kötüledi sırf Eczacılık yazabilmek için :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4216716F6

Eğer bu kadar safsan zaten hiç üniversite okuma seni çok üzerler. Benim arkadaşım ekşi ve uludağ sözlükte Eczacılığı kötüledi sırf Eczacılık yazabilmek için :)
    ekşi deki yorumları okudum.çoğunluk beğenmemiş ve eleştirmiş zaten ama azınlık taraf yani tavsiye edenler yazdığı yazının yarısında kampüs güzellemesi yapmış,diğer yarısında ise çalışarak kendinizi geliştirebileceğinizi falan söylemiş(özellikle son yorum).eğer tavsiye edenler kampüsün yanın da eğitiminin güzel olduğunu,arkadaş ortamının içine girdiğinde sana bir şeyler katacağını falan söyleselerdi(ilk yorumları dikkate alma 5 sene önceki yorumlar,özellikle 2009 da kontenjan artmış)hiç durmaz giderdim ama böyle değil.bir de lisede arkadaşlarının vizyonunun senden az olmasından sıkıldım hocam.adama hayallerimden bahsediyorum,nasıl yapacağımdan,niye yapacağımdan,insanlığa ölmeden önce iyi bir şeyler katmaktan,akademiden bahsediyorum neyse bu sene olmadı seneye umarım hedefime ulaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehem abi -- 16 Ağustos 2018; 3:24:59 >

• Up

• Up bu arada okulu gittim gördüm.

Noldu hocam nasıl gitti

• Yeni kampüs yeni stadın aşağısında 4-5 tane otobüs gidiyor kozan yolu veya barajyolu balcalı tarafından.1-2 binası yapılmış güzel gayet ama çevre düzenlemesi yapılmamış birkaç bina temeli falan duruyor hala.Geçen sene taşınmış oraya Üniversite 2-3 seneye güzel olur gibi.Sabahları çöp kokusu çok geliyormuş.Eğitimi hakkında tam bilgi alamadım ama elektrik elektronik okuyan birisi eğitimin iyi olduğundan bahsetti.

İnşallah hayırlısı olur hocam hakkınızda kampüsün yapılması iyi olmuş.

• kardeşim hangisi geldi? ben de enerji sistemleri yazayım dedim, ingilizce hazırlık nasıl acaba zorlar mı. zaten adanalıyım konaklama mesele değil.
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    btü pc
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.