Şimdi Ara

ADAMLAR YAPMIŞ 2000 MODEL ARAÇTAKİ TEKNOLOJİYE BAKIN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
6
Favori
8.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İlginiz ve beğenileriniz için çok teşekkür ederim.
    Kanalımız, yeni yüklediğimiz Mercedes E250 W212FL incelemesinin içindeki video alıntıları sebebiyle youtube tarafından kapatıldı. Halbuki ilgili kısımlarda alıntı yaptığımız sayfalara referans da vermiştik. Türkçe anlamadıkları için böyle bir aksilik oldu diye düşünüyorum. Kanalımızı tekrar açmak için herhalde biraz uğraşacağız.
    Bu arada, sizlerden de bir ricam olacak:
    Bir, iki gün içinde yazıp bu foruma yükleyeceğim mektubu kanalın tekrar açılması için youtube'a e-mail ile göndermeniz.

Benim asker emeklisi olduğum bilgisi nereden geldi bilmiyorum. Benim mesleğim İnş.Y. Müh.'liği.
    Otomobillerin her türlüsüne çocukluğumdan beri ilgim vardır. Son yıllarda işlerden vakit kalınca youtube'da hobi olarak inceleme videosu yapıyorum. Ama yılda bir videoyu zor yetiştiriyoruz. Öyle araca binip, sürerken sıradan bilgileri gopro ile kaydetmek bana çok anlamsız geliyor. Detaya girince de iş uzuyor.

W220, W140, W212 ile ilgili sorunuz olursa yazın. Vakit buldukça cevaplamak isterim.
    Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1962rustu

Arkadaşlar,
    İlginiz ve beğenileriniz için çok teşekkür ederim.
    Kanalımız, yeni yüklediğimiz Mercedes E250 W212FL incelemesinin içindeki video alıntıları sebebiyle youtube tarafından kapatıldı. Halbuki ilgili kısımlarda alıntı yaptığımız sayfalara referans da vermiştik. Türkçe anlamadıkları için böyle bir aksilik oldu diye düşünüyorum. Kanalımızı tekrar açmak için herhalde biraz uğraşacağız.
    Bu arada, sizlerden de bir ricam olacak:
    Bir, iki gün içinde yazıp bu foruma yükleyeceğim mektubu kanalın tekrar açılması için youtube'a e-mail ile göndermeniz.

Benim asker emeklisi olduğum bilgisi nereden geldi bilmiyorum. Benim mesleğim İnş.Y. Müh.'liği.
    Otomobillerin her türlüsüne çocukluğumdan beri ilgim vardır. Son yıllarda işlerden vakit kalınca youtube'da hobi olarak inceleme videosu yapıyorum. Ama yılda bir videoyu zor yetiştiriyoruz. Öyle araca binip, sürerken sıradan bilgileri gopro ile kaydetmek bana çok anlamsız geliyor. Detaya girince de iş uzuyor.

W220, W140, W212 ile ilgili sorunuz olursa yazın. Vakit buldukça cevaplamak isterim.
    Saygılarımla.

Kanalın yeniden açılacak olmasına çok sevindim içindeki incelemeler gerçekten çok iyi seviyede ve daha önce görmediğim tarzda idi.Umarım en kısa zamanda tekrar açılır biz de elimizden gelen desteği veririz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1962rustu 1 kullanıcısına yanıt
    Rüştü bey o kadar güzel anlattınız ki bizi 27 dakika boyunca anlatımınızla ,bilginizle mest ettiniz.Dilinize sağlık videolarınızın devamını diliyorum.saygılarımı sunuyorum sizlere.

• Arabanın tadını çıkarıyorsun üstad

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • Arkadaşlar okumanızı tavsiye ederim w140 icin güzel bir makale;

http://m.milliyet.com.tr/bu-degisime-inanamayacaksiniz--teknoloji-galeri-2384596/?PAGE=5

• zamanında bu arabaları çok beğenirdim
  • Arkadaşlar kanalımız açıldı. Videomuzun içindeki alıntıları copyright ihlali zannettikleri için kapanmış.
    Israrlı yazışma ile açtık tekrar.
    https://www.youtube.com/channel/UCfUvOmdF_to-4SIN6QcMPqQ
    İçinde 6 tane video var.
    Rüştü bey...

Öncelikle mükemmel anlatımınız için teşekkür ederim.

Yani araç alma arefesinde aklımı karıştıracak kadar çok güzel araç...

Bu araçla ilgili pm den mesaj yazabilir miyim

• 7.40i düşünüyorum ancak videoyu izledikten sonra biraz zorlayıp 320 short kasa mı alsam diye içime kurt düştü resmen.Muthis bir inceleme, umarım devamı gelir videolarinizin.

• ADAM ARABAYA AŞIK OLMUŞ ANLATIYOR İŞTE.

yurtdışı herhangi bir siteye veya inceleme videosuna baktığımızda bir çok eleştiri diğer rakipleri ile avantaj ve dezatantajlarını anlatıyor
    Rüştü bey detaycılığınıza ve anlatım disiplinize hayran olmamak mümkün değil.
    Kelime hazinesi "halefi", "selefi", "yeterince", "gayet yeterli", "söyleyebilirim" ci vasat tayfadan sonra ilaç gibi geldi.
    Keşke imkan olsa da tüm araçlar elinizden geçebilse de, biz de adam gibi inceleme izlesek.

Bravo, başarılar...
  • Muthis inceleme olmus, zevkle izledim. Keske imkan olsa da daha seri sekilde devam videolar gelse...

Yillardir sahibi oldugumuz ve bir sure once ayrilmak durumunda kaldigimiz W124 E-Class da incelemeye degerdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 28 Şubat 2017; 1:29:27 >
  • Rüştü amcanın asker emeklisi olduğunu kim söyledi çıksın ortaya.

Benim babada askeriyeden emekli. Ama 46 yaşındaydı emekli oldu, 10 sene oldu nerdeyse işi gücü saldı hiç bişey yaptığı yok. Mahallede gidip millete sarıyo, ıvır zıvır işlere koşuyo. Araba tutkusuda yok. İnterneti gazete okumak için kullanıyo sadece. Helal sana Rüştü amca devamını bekleriz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.