Şimdi Ara

Adamlar tam kadro hazırlık maçına çıkıyor. Bizim 'yıldızlar'? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ön eleme oynıcakkk ön elemeeee 28 temmuzzzz. herseyıde elestırmeyın be arkadas
  • trol galiba bu arkadaş. ciddi değildir inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SetrekiaN

Sizinde 11 ağustosda maç var sanırım

melo 20 sinde katılacak 20 günde ne yükleme yapılırsa artık

Büyük ve gereksiz bir trollsun. 4 yıldız sınırlaması getirseler şu foruma da bi giremesen keşke.

verdiğin sözü tut önce sen klavye delikanlısı troll diyor birde

yazdığımda ne var süper kupa maçınız yok mu ? yazdığımda yanlış ne var ?

Yok cidden yıldız filtrelemesi şart bu foruma.

sıkışınca yıldız muhabbeti. Bu senenin modası da bu

4 yıldızın olduğu yerde afedersin ama 3 yıldız mı konuşulacak? 2002den beri 3 yıldız konuşuluyo zaten

Bu kadar büyüklenmeye gerek yok. O zaman tek başınıza yazın okuyun forumda tek 4 yıldız sizsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Milli maçları olanlar geç katılıyor. Ayrıca FB ön eleme oynayacağı için erken toplanıyor. Ne var bunda?
    Ne kadar psikolojiniz bozulmuş böyle.

Valla hocam bende şaşırıyorum forumun bu haline. Fener karşısında hep bir ezilmişlik hep bir felaket tellalığı kol geziyor GS bölümünde...

Tamam yönetim abuk subuk işler peşinde kosuyor ama bu kadar umutsuz olmayı saçma buluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfestein

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Milli maçları olanlar geç katılıyor. Ayrıca FB ön eleme oynayacağı için erken toplanıyor. Ne var bunda?
    Ne kadar psikolojiniz bozulmuş böyle.

Valla hocam bende şaşırıyorum forumun bu haline. Fener karşısında hep bir ezilmişlik hep bir felaket tellalığı kol geziyor GS bölümünde...

Tamam yönetim abuk subuk işler peşinde kosuyor ama bu kadar umutsuz olmayı saçma buluyorum.

Çoğu 14-15 yaşında gençler normal karşılamak lazım. Tamam bende kızıyorum, mesaj yazıp konu açıyorum son günlerde ki yaşananlar için ama bazen ota moka kızıyorlar. S. Ligi için yetersiz bi kadromuz var ama ligde ne kadar kötü kadrosuda olsa bu forma yine sonuna kadar oynar. Yok ezip gecilecekmisiz yok fark olacakmış falan hikaye. Ne olursa olsun geçen senenin şampiyonu bu takım. Belki çok konuşulmadı ama podolski çok müthiş katkı verecek bu sene ve yine en başa oynayacagiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.