Şimdi Ara

ADAMLAR NASIL ANİDEN AŞIRI BİR ŞEKİLDE LEVEL ATLIYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR KAFAYI YİYECEM ACAYİP SİNİRLENDİM 2-3 OYUNDUR BİZİM TAKIM 10-11 LEVEL İKEN KARŞI TARAFTA AXE VEYA WRAITH KING BİR ANDA 18-19 LEVEL OLUYOR VE EZMEYE BAŞLIYOR BÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ 5v4 OYNADIĞIMIZ HALDE WK BİR ANDA LEVEL KASTIĞI İÇİN KAYBETTİK YEMİNLE KAFAYI YİCEM BUG FİLAN MI VAR OYUNDA BİR AÇIKLAMASI VAR MI BUNUN?

• Arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi?
  • dostum maçı indirip adamların açısından izle kafanda soru işareti kalmasın , konu açmana gerek yok böyle şeyler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirLacrymosa

dostum maçı indirip adamların açısından izle kafanda soru işareti kalmasın , konu açmana gerek yok böyle şeyler için.

hela aklıma gelmedi hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçın id sini koy dotabuff dan bakalım nasıl kastırmışsınız adamları :) adı üstünde karşı tarafta axe - wk var diyosun bunlar çok rahat nc nin içinden geçen hero lar siz smoke alıp nc lere bu adamlara gank atmazsanız adamlar kasar :) altın kural smoke al 3 v 1 yakala kes yılanın başını gücükken ezeceksin yoksa yılan büyür gelir sokar gider :) ahahah
  • Artık oyunda hero dengesi olmadığı için bazı özel herolari ne yaparsan yap tutamiyorsun erkenden oyunu bitirdin bitirdin yoksa kaybediyorsun

• Biz ona free farm diyoruz.

• exp kitabı basıyodur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.