Şimdi Ara

ADAM: Ronaldo Şampiyonluk Primini Kanserli Çocukların Tedavisine Bağışladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Portekiz, EURO 2016'da Fransa'yı eleyerek şampiyon olmuştu

Portekiz'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, EURO 2016'daki 275 bin Euro'luk şampiyonluk primini kanser hastası çocukların tedavisi için bağışladı.

Haberler.com'da yer alan habere göre; 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) final maçında Portekiz ile ev sahibi Fransa karşı karşıya geldi. Christiano Ronaldo'nun Pavet'in müdahalesiyle sakatlandığı mücadelede Portekiz 109'uncu dakikada Eder'in ayağından bulduğu golle kupaya uzandı.

Kanser hastası çocuklara bağışladı

Portekizli yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo'dan - Türk futbolcuların prim parasını Fatih Terim'den tahsil edememesi gündemde iken - örnek bir davranış daha geldi. Ronaldo, EURO 2016 kapsamında kazandığı 275.000 Euro primi kanserli çocukların tedavisine bağışladı.

http://m.t24.com.tr/haber/ronaldo-sampiyonluk-primini-kanser-hastasi-cocuklarin-tedavisi-icin-bagisladi,349708

Bizimkiler de bi ara hesap soracaktı güya. Allah belalarını versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ADAM VAR ADAM GİBİ.

• Bi de vergi kaçıranlarla primciler var.

• Adam yatla uzak ufuklara yelken açmış annesinin üzüldüğü iyi olmadı tepkisi sert oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

ADAM VAR ADAM GİBİ.

harbiden racon kesen
  • 1)Hberin sağlam kaynağı var mı ?Bizim medya benzer bir haberi Ronaldo bir derneğe bağış yaptı diye açıklamıştı.Kuruluş sonra bunu yalanlamıştı.Sağlam bi haber sitesinde görmedim.
    2)Yardımın böyle reklam yapılması işin şov kısmı,neden yayınlama gereği duyuyorlar?Schumacher belki de gelmiş geçmiş en hayırsever sporcu ,adam öyle yardımlarda bulunmuş ki işin gerçeği schumacherin tedavisi sırasında maddiyat sıkıntısı çektiği ortaya çıktı.
    3)Messinin vergi kaçırması yardım yapmadığı anlamına mı geliyor?Yardım yapmadığını iddia etmek karaktersizliktir.

Birileri inatla messiyi kaka gösterip ronaldoyu melek göstermeye çalışıyor saha dışında.Yok ronaldo kuran okuyor,yok israillilere forma vermedi,yok filistinlilere yardım etti yok altın ayakkabıyı bağışladı.
    Messiye ise yahudi sevicisi imajı vermeye çalışıyorlar.

Messinin yardım yapmadığını kanıtlamayan adam bu konuda messiyi eleştirecek olursa iftiradan öteye gitmez.

Ayrıca caner trollü,her konuya vergi kaçakçısı Messi yazmaktan bıkmadın.Cebinden para çalsalar bu kadar gündem yapmazdın arkadaş

Haber doğruysa da helal olsun.Kalkıp adamı sevmediğimiz için bu haberi karalayacak halimiz yok fakat bu konu üzerinden messiye laf çakmak saçmalığın daniskasıdır be

• Haberi yurt dışı kaynaklarda göremedim. Sabah buna benzer bir konuya da mesaj atmıştım.

Bu konuyu açma amacınız Milli Takımı eleştirmek mi? Yoksa Messi'yi mi eleştirmek? Messi düşmanlarından biri gelince hemen vergi kaçakçısı lafını yapıştırmışsınız. Belli ki amacınız Messi'ye laf atmak.

Messi 2010'da Unicef iyi niyet elçisi seçildi. Kendi adı altında yardım kuruluşu var. MESSi, YARDIMIN AĞA BABASINI ZATEN YAPIYOR.

Futbolculuğuna diyecek bir şey bulamıyorsunuz. Şu vergi meselesi çıkınca vurabileceğiniz tek yer orası kaldı. Bot gibi vergi, vergi...

Forumda Ronaldospor gibi ilginç bir oluşum başladı ve müdavimleri belli

Bu konu hakkında bir çok mesaj attım. Sadece ben değil, trapspeed, Asil Türk Kanı, Desmond hep argüman göstererek Messi'yi savunur. Ronaldocular için Ronaldo'yu savunacak bir şey bulamayınca ama Messi vergi kaçırdı yeaaaa oluyor.

Karaktere gelirsek. Sadece yardım yapmakla olmuyor.

Penaltıyı attı diye takım arkadaşına kızıyor, Messi konusu gelince mikrofonu fırlatıyor. Tek gecelik ilişkiden falan çocuk yapmakla karakterli olunmuyor öyle. Önce kendini düzeltsin.

Messi saha içi ahlakı olarak dört dörtlük bir futbolcudur.

RONALDO, yardım yaptıysa sonuna kadar helal olsun. Cl bonusuyla yardım yaptığını biliyorum. Helal olsun. Sırf sevmiyoruz diye karalamayız bir futbolcuyu.

• La millete troll diyorsunuz şu üçlü nerde ronaldo konusu varsa ketçap görmüş boğa gibi saldırıyor adamlar çete kurmuş millete troll diyor.

trapspeed
    asil türk kanı
    jake gyllenhaal
  • Messi bu konuda en çok bağış yapan futbolcu değil.

Ve vergi kaçırdı modası falan yok bunun.

• messi adam mıdır hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville

Messi bu konuda en çok bağış yapan futbolcu değil.

Ve vergi kaçırdı modası falan yok bunun.

Uyuşturucu bağımlısı nasıl gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olarak anılıyorsa, vergi kaçakcısı da öyle anılacaktır. Bunun sizin modanızla, şununla bununla alakası yok. Bunun futbol ile alakası var. Kendi küçük Dünya'nızda ağlamanız veya gerçekleri kabul edip etmemeniz de kimsenin umrunda değil :)

Bu arada al da cehaletini yen :)

http://www.fundacionleomessi.org/

• Bizde gruptan çıkamayan,herkesten hesap soracağım diyen Arda kazandığı primle günlüğü 7.500 Euro'luk yat kiralıyor.
    Şampiyon Ronaldo şampiyonluk primini kanser çocuklara bağışlıyor.Sonra Türkiye'de neden futbol gelişmiyor.

• Adamlık yapılanın böyle reklam edilmesiyle olmaz bunun tek bir açıklaması olur messi'ye atılan lafları güçlendirmektir ronaldo adamlık yapacaksa gizli kapaklı yapacak bu işleri reklam ETMEYECEK.
  • Neye göre en iyi futbolcu dünyanın en iyisi 28 29 yaşında milli takımı bırakıyo diğeri avrupa şampiyonu oluyo avrupa kupası >copa tırt kupası 6 gömlek

• messinin avukatlığını yapmıyorum ama ayıptır lan ne biliyosunuz adamın bağış yapmadığını? senin taptığın peygamber demiyor mu iyiliğin görünmeyeni mübahtır diye.?

• Beni karakteri bağlamaz Dünyada 1 numaralı topçu varsa o da Messi dir

• Biz Zidane izledik panpa takma kafana sen.

• İlk başta sömürgeci İspanya'dan vergi kaçırdığı için eleştirmek sizin ne haddinize la ?İspanya devleti çok mu adaletli anasını satim sanki o vergiler halka doğru dağıtılıyor .

İkinci olarak bu adamın yaptığı yardımların 1000 'de birini yapmayan adamlar kalkıp laga luga etmesin rica ediyorum.

Tekrar ediyorum iftira atmak karaktersizliktir .İsteyen üzerine alınabilir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 14 Temmuz 2016; 9:09:17 >

• Tavsiye: Barcelona'lılarla tartışmayın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.