Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

adam olunur mu yoksa doğulur mu ?

3
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> adam olunur mu yoksa doğulur mu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    258 Mesaj
    bence adam doğulur. ya sizce doğuştan mı geliyor acaba bütün özelliklerimiz. aslında sonradan da geliştiriyoruz galiba ama en önemlisi doğuştan gelen özelliklerimiz sanırım.

|
    |
    11079 Mesaj
    Adam olunur...
    |
    |

anladığım haliyle her halükarda biz sadece belki biraz daha zeki veya daha az zeki doğarız ama "erdemler" zamanla insanın kazandığı özelliklerdir...belki insan karakteri doğuştan küçük sınırları olarak dünayaya gelebilir.ama yinede yaşam diyorum ben, büyük payı ona veriyorum
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Redbullvotka

aslında burda adam olmakdan kasıt nedir onuda aydınlatmak lazım biraz karanlık kalmış

anladığım haliyle her halükarda biz sadece belki biraz daha zeki veya daha az zeki doğarız ama "erdemler" zamanla insanın kazandığı özelliklerdir...belki insan karakteri doğuştan küçük sınırları olarak dünayaya gelebilir.ama yinede yaşam diyorum ben, büyük payı ona veriyorum

Bence zeka da doğuştan gelmez sonradan kazanılır insanın zekası 1-3 yaş arasında gelişebilir...Zihinsel engelli olmadığı sürece...
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,286
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.