Şimdi Ara

Adam Kesip '?' Yazmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ?
  • ? Ağla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan855 -- 14 Ocak 2018; 4:45:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trash-talk kültürü bu. eğer hakkıyla alınan bir kill ise neden yapılmasın? hakarete girmediği sürece hiçbir sakıncası yok. nba'de üstü kapalı konuşulan şeylere ingilizce'ye hakimsen bir bak derim.

mesela: kobe serbest atışta adama "ağlıyor, sızlıyor tırsıyorsun çünkü kazanıyorum. bu a..k atışını yaparsam alırım 5 bin dolarını var mısın lan yer mi" falan diyor yani...

• Eğer karşıdaki adam garip bir şekilde , sebepsizce dalıp ölüyorsa sebebi merak ettiğim için yapıyorum bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın junglesi rahat bırakmıyor ise 2sini birden kestiğimde ? atıyorum.

• Garen oynarken= demacia./DEMACIA/justice

Yi oynarken= kolsuzum/hangimiz kolsuz/evet kolsuzum sus şimdi/sağtıkladım/kolaydı/

Jax=bide gerçek silah kullansaydım

Diğerlerinde birşey yazmıyorum

• Ben sadece lane de gereksiz artislik yapıp ben sakinken,agresif tavırlar sergileyen rakibi kestiğimde.

? koyarım hani amacıda şu ne gerek vardı bu hareketlere bak öldün
  • Rakip Fail flash atınca all chatten güldüm. Adamlar preymiş Oyun boyunca 5 kişi beni kovaladılar. Her öldüğümde hahahah yazdılar. Çok ilginç bir kitle var oyunda :D Seviyorum tilt ve troll tayfayı

• quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

Ben sadece lane de gereksiz artislik yapıp ben sakinken,agresif tavırlar sergileyen rakibi kestiğimde.

? koyarım hani amacıda şu ne gerek vardı bu hareketlere bak öldün

bunu yazmaya gelmiştim. 3 vuruşta ölüyorsun hala neyin artizliği 10 vura vura mı keseceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi villager -- 14 Ocak 2018; 13:15:54 >
  • Benim kullandıklarım;
    ?
    Ağla
    Kolaydı
    Aptal
    Neden oynuyorsun .d
    Oyunu bırak :d
  • Ben genelde ters soru işareti yaparım ¿ (bilmeyenler için alt+168 ile yapılıyor) daha cool oluyor.
  • all chattan genelde yazdığım: "xd" olur.
    kolay kolay rakip ve takımla yazışmam.. yukarıdakileri yazanlarlada muhatap olmam
    takımada genelde baron ejder vs yazarım o kadar..
  • Sen de deseydin ya sorusu olmayanın işaretide olmaz diye...

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.