Şimdi Ara

Adam gözümün önünde tarlaya uçtu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün çoluk çocuk uzun yolda gidiyoruz. Arabayı süren benim. Ankara'nın bir ilcesine beş km falan kaldı. Hafiften de yorgunluk var. Ama makul bir hizda 80-90 seyrediyorum.

Bir ara baktım karşı istikamette bir araç tarlanın içinde uçarak gidiyor. Yani tekerleri havada ama araba bildiğin gidiyor yani bir V hızı var. Hatta içindeki şoförü bile gördüm direksiyonu çevirip duruyordu. 3-4 saniyelik bişey.

İçimden "he he nabiyo lan bu manyak" diye geçirdim. Artık memlekette ne acayip şeyler görüyorsak anormali olaylara alışmışız.

Neyse karşıdaki araba bir süre ucup sonra yere konunca ben uyandım . Adam yoldan çıkmış refuje uçmuş ya la.

Hemen aracı durdurup bizimkilere 112 yi arayın dedim. Onlar tabi anlamadılar. Sonra karşıdaki tarlaya uçmuş arabayı gösterince anladılar.

Adam hala arabanin içinde ama bilinç var mı yok mu göremedim. Arkadan da kazaya baka baka gelen dengesiz kamyonlarin üstüme ustume geldiğini görünce artık sürdüğüm yerden kalkıp yola koyuldum.

Bu arada tabi o istikamette de pek çok araç durdu ve dikizden gördüğüm kadarıyla adamı karga tulumba dışarı çıkarmaya çalışır gibiydiler.

112 yi sipsak aradım ya. İlçe de yakın hemen 5 dk mesafe. Herhalde dedim şimdi gelirler millet adamı sakatlamadan.

Bı on dk yol gittim tabi aheste aheste. İlçenin girişinde ambulansi yenice yola koyulmuş gördüm. Maşallah çok hizlilar. Allah onlardan razı olsun.

Adam noldu bilmiyorum. Karga tulumba çıkarttı ise millet , artık kusura bakmayacak internetten falan denk getirirse ikinci el bı tekerlekli sandalye alacak. Ben görevimi yaptım arkadaş. Kazayı görünce saniyesinde 112 yi aradım, millet bakacaz diye ağzını ayırırken.

Bu da böyle bir anım oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 112 yi mahalle baskısıyla aramışın gibi!

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

112 yi mahalle baskısıyla aramışın gibi!

Yok yau kendi irademle aradım.

• Çok eğlenmişsin anlatışına göre

• Adam hergün tarlaya uçan birini görse zevkten dört köşe olacal resmen bu ne sevinç

• Kazayı canlı görmenin vermiş olduğu mutluluk ve 112 yi aramış olmanın haklı gururu ile mağrur şekilde açılmış bir konu.

• Hocam aşırı keyiflenmişsin bakıyorumda

• La ne keyiflenecem bı olay olmuş anlatıyom işte. Adam tarlaya uçmuş bu nasıl bir keyif verebilir ki bana? Anlatanda kabahat.

Şimdi bayiden araba aldım ama arabayı vermediler diye başlık acsaydim vah vah tüh tüh diye cevaplar yağardı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.