Şimdi Ara

ADAM GİBİ SIRALAMA DEĞERLENDİRMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar bu içeriğe tüm bir gün uğraşıp büyük bir emek verdim paylaşıp beğenirseniz sevinirim #yks2022 #motivation #ilk100 #ayt #tyt2022 #ayt2022 #tyt #ösym #sıralama
    https://www.youtube.com/watch?v=DDDHPS7LTvk&feature=youtu.be

Bu kardeşimiz yakışıklı olduğu kadar zeki de 79a 110 her babayiğitin yapabileceği net değil. Video hakkında ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel bi fonksiyon olmuş hocam yattı kafama valla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Böyle olsa güzel olur.

• üst sıralarda 2020den çok kötü geliyor, haberin var mı? yani dediğin şey aşağı yukarı 2020x1.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FEC8BB1EA -- 3 Temmuz 2022; 14:27:43 >
  • Hocam bu tutarlı olabilir, metodu güzel ve özgün bence. Yine de troll veya değil herkes 2020 veya bi tık kötüsüne hazırlansın, acil durum senaryoları hazır olsun. İyi gelirse diye bir yandan kollanırsa tercih dönemi hayırlı biter zaten.

• 2022 tyt matematiğine 2020'den zor dedikten sonra bıraktım izlemeyi :d ne kadar tarafsız dese de biraz taraflı değerlendirmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-88BB6CDAE -- 3 Temmuz 2022; 15:6:49 >
  • trolldetector kullanıcısına yanıt
    hiç trollük yapmadım. 2022 bariz daha kolaydı

• 20yi 22den zor yapan soruları belirtebilir misin hocam peki

• soru tarzları birbirine benziyor fakat 2020 soruları genel olarak(özellikle problemler kısmı) 1-2 tık daha uğraştırıcı. sonuç olarak ikisi de 165 dk'lık bir sınav için zor değil ama 2020 daha uzun sorulardan oluşuyor, 2022 ise kasıtlı olarak kolay hazırlanmış gibi

2020 tyt ösym kitapçığında 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 32 ve 34. sorular 2022'deki benzer tarzdaki sorularla karşılaştırıldığında görece daha zor sorular

• Aynısını dedim diye anama sövdüler

• 2022 matematiği kolay. Katılmıyorum bu kişiye. Denemelerde görüyordum iyi yapıyor gerçekten.

• Sınav tyt mat dışında 2020den daha zordu (ya da daha az kolaydı) 

• trolldetector kullanıcısına yanıt
    evet sanırım yanlış anlaşılmış 2022 ayt matematiği daha zordu fakat her iki matematik de kasıtlı olarak kolay hazırlanmış olduğunu belli ediyor. belki 1-2 soru hariç tamamı sıradan bir kitaptaki ilk sayfa soruları

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.