Şimdi Ara

ADAM GİBİ ADAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fildişi Sahilli yıldız futbolcu Didier Drogba, İstanbul'daki terör saldırısına Galatasaray eşofman üstüyle asker selamı vererek tepki gösterdi. Drogba'nın paylaştığı fotoğraf sosyal medyanın gündemine oturdu.

ADAM GİBİ ADAM

Bir dönem Galatasaray forması giyen yıldız futbolcu Didier Drogba, İstanbul'daki terör saldırısına tepki gösterdi

Drogba, Instagram hesabından, "Bölemezsiniz, ayıramazsınız. Birlikte güzel Türkiye" mesajını paylaşırken, "polisiminyanındayım" ve "prayforistanbul" hashtaglerini kullandı. Ayrıca, Fildişi Sahilli futbolcunun Galatasaray eşofman üstüyle asker selamı vermesi dikkati çekti. Didier Drogba 2012-2014 sezonlarında Galatasaray forması giymişti.

• Bu adam gelsin bu takıma. Futbolcu olur, teknik ekipte olur, ne olursa olsun, bu takımda olsun bu adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barlashan -- 14 Aralık 2016; 1:15:52 >
  • ADAMSIN DROGBA.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞL de efsane olduğumuz sezonda ki çoğu işi bu adam yapmıştır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

ŞL de efsane olduğumuz sezonda ki çoğu işi bu adam yapmıştır...

Beni sadece etkisiz kaldığı Chelsea maçları üzmüştü, çok şey bekliyordum açıkçası...

Onun dışında maksimum performansı gösterip tadında bıraktı, gerçi şuan gelse yine iş yapar. En azından Eren'den fazla katkı verir diye düşünüyorum.
  • Kulüp de Drogba'ya jest yapıp 4 yıldızlı eşofman göndersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.