Şimdi Ara

Adam gelmiş Ezel Prison Break'den Kat Kat daha iyi , kaliteli diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yahu yeminle elim ayağım boşandı ne ezelmiş be biz de izledik ezel kim ki prison break'ın olduğu listeye girebillyorda , onunda üstüne geçebillyor ? Kim ulan bu ezel ? Kaç para eder ? Bir Mıcheal Scofield eder mi ? Hayır 1000 ezel bile bir m.scofield etmez.

Toplumumuzun ne kadar eksik olduğunu farkettim bu noktada. Şimdi beni troll olarak göreceksiniz anlarım ama adam gibi iki diziyi de izleyen adam ezeli break'dan daha KALiTEL Bu-la-maz.

Kaldı ki PRiSON BREAK gibi dizinin ezel denen diziyle kıyaslamamız bile P.B ye hakaret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.Valjean -- 22 Ekim 2013; 22:04:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok daha neler tamam tr standartlarında iyi diziydi ama prison break gibi yapımlarlada kıyaslanamaz bence
  • Hayatımda izlediğim en etkileyici dizi Prison Break'tir. Lakin 4. sezonunun Ezel'in 1. sezonundan çok daha kalitesiz olduğunu net olarak söyleyebilirim.
  • Normal nasılki normal Ezel türk dizi yapımcıların ıq sundan daha yüksek bir dizi idi biz alışkın değiliz ki , iki farklı senaryolu diziyi sidik yarışına tutuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 23 Ekim 2013; 17:28:37 >
  • Zevk ve renk meselesi niye bu kadar sinirlendin ki ? Ezelle ilgili bi geçmişin mi var :)
  • Prison break 1-2 sezonları benim şuana kadar izlediğim en iyi sezonlu diziler. Ama 3-4 sezonlar çok kötüydü bence ezel ile hemen hemen yakınlar ama prison break 1 adım önde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezelde iyiydi güzeldi de arkadaş prison break'le karşılaştırmak nedir.Pb'ye hakaret.

• prison break in ilk sezonu tamam evet müthişti ama 2. sezondan sonra özellikle 3 ve 4 te iyice batışa geçmişti bencede ezel daha iyi
  • He de geç boşver...

• kim kıyaslıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Omar Borkan al gala

kim kıyaslıyo

Bu arkadaş @L@STREVENGE neymiş efendim prison break bir ezel değilmiş
  • Prison Break bir Ezel değil, olamaz, doğru.

Ezel'in karşısına çıkarabileceğiniz aynı klasmanda (suç-gizem-drama) hangi dizi var?
  • ezel akar ,pb bakar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezel hem yerli hem de yabancı kategoride üst sıralara oynar. Ezel'in kıyaslanmaması gereken bir yer varsa o da diğer yerli dizilerdir. Yerli sektörde aşmış bir dizi. Bence de Pb bir Ezel değil.

• Ezel tokatlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.