Şimdi Ara

'Adam bıçaklamak 60 bin TL'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
2.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar, PFDK'nın Galatasaray verdiği ceza ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Beşiktaş Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar, PFDK'nın Galatasaray'a 60 bin TL para cezası vermesiyle ilgili olarak, "Artık adam bıçaklamak 60 bin TL... Bedel belli oldu" ifadesini kullandı.

Galatasaray, 10 Ocak tarihinde Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanan karşılaşmada Adana Demirspor'u Ziraat Türkiye Kupası 3. kademe maçında 4-1 mağlup etmiş, karşılaşma sonrası Türk Telekom Arena Stadı'nda Sarı Kırmızılı bir grup taraftar arasında kavga çıkmıştı. Kavgada 16 yaşındaki bir taraftarın "HAFİF ŞEKİLDE" bıçakla yaralandığı öğrenilmişti. Karşılaşmanın ardından Galatasaray, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilmiş ve Sarı-Kırmızılı takımın bir maç seyircisiz oynama cezası alabileceği ifade edilmişti.

AKPINAR:" ARTIK ADAM BIÇAKLAMAK 60.000 TL… BEDEL BELLİ OLDU"

Konu ile ilgili olarak bugün PFDK'nın Galatasaray'a 60 bin TL para cezası verdiğini açıklamasının ardından Beşiktaş Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan görüşlerini açıkladı. Akpınar, şu ifadeleri kullandı:

"Galatasaray maçında adam bıçaklandı, 60 bin TL para cezası verildi. Eskiden yaramazlık yapan çocuklara 'Yapma bakayım' derlerdi. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) şimdi onu yapıyor. Artık adam bıçaklamak 60 bin TL… Bedel belli oldu."

"ANLAŞILMAZ BİR ŞEKİLDE RÜZGAR EKİLMEYE BAŞLADI. HADİ HAYIRLISI"

Ahmet Akpınar ayrıca, son dönemde Galatasaray ile Kayserispor arasında anlaşmazlığa neden olan Nordin Amrabat transferi hakkında PFDK'nın verdiği karar ile ilgili de yorum yaptı. Akpınar, şunları söyledi:

"Sözleşmesi devam eden oyuncu ayartmak suç değil. Ceza tayinine mahal yok. Hadi kulüpler transfere. Anlaşılmaz bir şekilde rüzgar ekilmeye başladı. Hadi hayırlısı."

PFDK'nın konu ile ilgili bugün verdiği karar şöyle:

"PFDK, Galatasaray hakkında, mevcut kulübüyle sözleşmesi olan futbolcuyla kulübün yazılı iznini almadan transfer görüşmesi yapılmasından dolayı talimatlara aykırı hareket nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından ceza tayinine yer olmadığına karar verdi"

Kaynak

Demek ki hafif şekilde bıçaklı yaralama artık stadlarımızda serbest. 60.000TL'yi ver, gözüne kestirdiğini "HAFİF" şekilde yarala. Ciddi şekilde yaralama ya da ölüm olmalı ki saha kapatılsın...Ne hallere düştük, kimlerin eline düştük, vah vah...
    Allah korusun, bir gün Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda böyle bir olay olsa, acaba diğer takımı tutan insanların buna karşı tepkileri nasıl olurdu?
    Sözleşme konusu ile ilgili yorum yapmayacağım bile. Bıçaklı yaralama olayının yanında o ne ki?

• Ekleme olarak, amacım kimseye sataşmak ya da herhangi bir kesimi kışkırtmak değildir. Sadece Futbol'un ülkemizde ne kadar vahim yönetildiğini sizlerle paylaşmak istedim.
  • Dengeler, dengeler, dengeler...
  • Daha ağır cezalar verilmesi lazımdı,çapulcuları tribünlerimizde istemiyoruz.Kulübümüzün önlemlerini artırması lazım
  • biri bu adama verilen cezanın adli olmadığını, sportif disiplin cezası olduğunu hatırlatsın
  • Kişiler kulüpleri bağlamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

biri bu adama verilen cezanın adli olmadığını, sportif disiplin cezası olduğunu hatırlatsın

bunu yazmak için girmiştim.
  • Biri Beşiktaş Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar a 60 bin tl cezanın bıçaklayan kişiye değil Galatasaray'a verildiğini söylesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

biri bu adama verilen cezanın adli olmadığını, sportif disiplin cezası olduğunu hatırlatsın

+1905
  • Ortada bir suç var doğru, bir ihmalde var oda doğru ancak ben bu yazıyı okurken bunların hepsini unuttum, bu sözleri sarf eden kişinin çekememezliğine takıldım. Senin klübün Türk futbolundaki bu rezaletlere, rezaletlerin altında imzası olanlardan daha fazla göz yumsun, avukatlığını yaptığın başkanın tarihin en utanılan, istenmeyen başkanı olsun, sen çık o çatal dilini Galatasaray gibi bir klübe uzat. Tırnak makasıyla gerçekleşen olayı "BIÇAK" diye yazacak zihniyet ya kuyruk acısından geceleri uyuyamıyordur yada okuduğunu anlayamayacak kadar cahildir. Adam yönetici olabildiğine göre sıkıntının sebebi belli...

Eleştirirsin ama adam gibi eleştirirsin, böyle böyle bir suç işlenmiş, biz benzer şöyle bir suçtan şu cezayı aldık. İki olay arasındaki farklar şunlardır bunlardır, dersin objektif bir şekilde ADAM gibi fikir belirtirsin kimsenin sesi çıkmaz. Ancak bu yazının her harfinden çirkeflik, çekememezlik ve çamur akıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batu

Ortada bir suç var doğru, bir ihmalde var oda doğru ancak ben bu yazıyı okurken bunların hepsini unuttum, bu sözleri sarf eden kişinin çekememezliğine takıldım. Senin klübün Türk futbolundaki bu rezaletlere, rezaletlerin altında imzası olanlardan daha fazla göz yumsun, avukatlığını yaptığın başkanın tarihin en utanılan, istenmeyen başkanı olsun, sen çık o çatal dilini Galatasaray gibi bir klübe uzat. Tırnak makasıyla gerçekleşen olayı "BIÇAK" diye yazacak zihniyet ya kuyruk acısından geceleri uyuyamıyordur yada okuduğunu anlayamayacak kadar cahildir. Adam yönetici olabildiğine göre sıkıntının sebebi belli...

Eleştirirsin ama adam gibi eleştirirsin, böyle böyle bir suç işlenmiş, biz benzer şöyle bir suçtan şu cezayı aldık. İki olay arasındaki farklar şunlardır bunlardır, dersin objektif bir şekilde ADAM gibi fikir belirtirsin kimsenin sesi çıkmaz. Ancak bu yazının her harfinden çirkeflik, çekememezlik ve çamur akıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_56701482/tm.htm

gerçeklerle yüzleşmek zor...amaç dikkat dağıtmak

• http://aktuel.mynet.com/galeri/spor/turkiyeden-futbol/fenerbahceden-tribun-olaylari-aciklamasi-fenerbahceden-tribun-olaylari-aciklamasi/2915/66061/sayfa/11/

Siz ilk önce şunun hesabını bir versenize? 2 Kişiyi birden bıçaklayıp para cezası bile verilmeyen kulüp taraftarının böyle bir haberi yayınlaması kadar saçma bir şey olamaz.
  • Öncelikle o yazıdaki sözler benim değil, okuyanlar olduysa anlamışlardır zaten. Bir başka şey de bundan sonra tüm stadlarda cinayetler işlensin, önüne gelen hakem ayartsın, şike yapsın. Nasıl olsa kişiler kulüpleri bağlamıyor ya. Para öder kurtulur kulüplerde.
    Bizim tribünlerde bir ara her ağızdan söylenen bir tezahürat vardı, şimdi onların ne kadar haklı olduklarını anlayabiliyorum.,

"Futbol şiddettir, futbol holiganlıktır, futbol adam BIÇAKLAMAKTIR!"

Bu da video linki: Link

Sizin deyiminizle böyle işe böyle cevap...
  • Ayrıca, sportif ceza veriliyor diyorsunuz, o zaman futbolda şiddet yasası neden çıkartıldı? Bu şiddeti uygulayan kişiler tespit ediliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Öncelikle o yazıdaki sözler benim değil, okuyanlar olduysa anlamışlardır zaten. Bir başka şey de bundan sonra tüm stadlarda cinayetler işlensin, önüne gelen hakem ayartsın, şike yapsın. Nasıl olsa kişiler kulüpleri bağlamıyor ya. Para öder kurtulur kulüplerde.
    Bizim tribünlerde bir ara her ağızdan söylenen bir tezahürat vardı, şimdi onların ne kadar haklı olduklarını anlayabiliyorum.,

EEEEEEEEEEEEEEE
    Gs klubumu soktu orada görev yapan polistan ve güvenlikten sorsunlar hesabini birileri maas alsin dünya kadar issiz varken görevini yapmasin suclu Gs klubu olsun oldu canim ünal bey bundan sonra arama islerine baslar stat önünde Gs klubu yönetici ve baskaniyla taraftarlari detayli aramadan gecirir.
    Bu tarz olaylarda eskisi yenisi beni baglamaz sorumlu polis yada güvenliktir onu bulup isten atsinlar hesabini sorsunlar dingonun ahiri mantigi ile is yapmayi ne seviyoruz.

• quote:

Öncelikle o yazıdaki sözler benim değil, okuyanlar olduysa anlamışlardır zaten. Bir başka şey de bundan sonra tüm stadlarda cinayetler işlensin, önüne gelen hakem ayartsın, şike yapsın. Nasıl olsa kişiler kulüpleri bağlamıyor ya. Para öder kurtulur kulüplerde.

Dostum senin dünyadan pek haberin yok sanırım, bence fazla ileri gitmede daha fazla fail olma Sana "kişiler klüpleri bağlamaz" lafının arkaplanını anlatırdımda çok üşendim, varmı anlatacak bu güzel arkadaşımıza?

• Ne adam bıçaklaması ya. Tırnak makası törpüsü gibi bişeyle kavgada çizik varmış sadece. Abartışa bak adam bıçaklama falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batu

quote:

Dostum senin dünyadan pek haberin yok sanırım, bence fazla ileri gitmede daha fazla fail olma Sana "kişiler klüpleri bağlamaz" lafının arkaplanını anlatırdımda çok üşendim, varmı anlatacak bu güzel arkadaşımıza?

Benim çok vaktim var, sen anlat hepimizi aydınlat.
    Sizler bu düşünceler içinde olduğunuz sürece daha çok ihmal olur, daha çooook insan bıçaklanır stadlarda...

• Adam bçaklamanın bedeli 60000, şike yapmanın bedeli paha biçilemez.
  • Galatasaraylılar bunu kabullenmemiş, biri de adam haklı dememiş, en azından aynı olay sonucunda Beşiktaş'a verilen ceza ile mukayese etmiş olursak.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.