Şimdi Ara

ad gragas süper beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç gündür ad gragas oynuyorum rankedlarda ne mana sorunu var ne "hay ben böyle işin varili kaçırdım huleyyyyynn" diye bi dert yok e skilini geliştiriyosun varilden daha iyi dmg vuruyor .zaten gragas tan ap olur mu abi çok saçma

• foto koy
  • no ss no güven
  • ok
  • Gragas mı oynuyosun , niye sallıyosun emre ..
    AD Gragas SAÇMALIKTIR.
    Ap gibisi yoktur
    Bunu diyen noobtur.
    Klasik Ölüm lokumu troll ffs

edit : bu arada Gragas ve mana sıkıntısı ? LoL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vastiel -- 18 Temmuz 2011; 3:57:15 >
  • ap gragas saçmalık degıldır.
    ad gragas gayet güzel e skılı ad vuruyo ve 2. skılı açınca ap iken bıle 200 ad oluyo ad olsan atack speed ve dmg buff ı ıle cok ıs yapar gayet mantıklı
  • Eğer barrel tutturamıyorsanız ki benim böyle bi problemim yok zaten tek yol AD ad gragas seçeceğime başka hero alırım ne esprisi kaldı sonucta
  • Ap giderken bile w yi açınca kafayı bir gömüyor off..Ad olur yane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vastiel

Eğer barrel tutturamıyorsanız ki benim böyle bi problemim yok zaten tek yol AD ad gragas seçeceğime başka hero alırım ne esprisi kaldı sonucta

barrel tutturulmuyor abi tutturulsa bile 150 mana yiyor akıllara zarar.oysa ad olunca ne rahat 13 levelda barrel açıyosun e skiliyle kaya kaya dmg vuruyosun çok şekil oluyor böyle bi dayım vardı şişman aynı ona benzetiyorum .ad gragas ben çoj sevdim yani az önce ranked attım 1-7-25 civarı oynadım ama yani nasus filan vardı sürekli ks atıyordu bana

• AD Gragası küçümseyen insanları anlamıyorum. Genel olarak troll oynasamda solo top lanede çok etkili. Ayrıca siz saf ad zannediyorsunuz sanırım. AD tank kasıcaksınız. Ultiyi initiate için atıcaksınız q yu as debuff için damage için değil. E skill yeterince vurucak zaten trinity force la birleşince çok fena oluyor. Bildiğiniz burst vuruyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok---

AD Gragası küçümseyen insanları anlamıyorum. Genel olarak troll oynasamda solo top lanede çok etkili. Ayrıca siz saf ad zannediyorsunuz sanırım. AD tank kasıcaksınız. Ultiyi initiate için atıcaksınız q yu as debuff için damage için değil. E skill yeterince vurucak zaten trinity force la birleşince çok fena oluyor. Bildiğiniz burst vuruyorsunuz.

aynen işte biraz troll style oluyor çok küfür yemişimdir genelde rankedlarda ama olsun ya .Gragas zaten genel olarak iyi değil ap kasılırsa.ne doğru dürüst nuke var ne bişey.varil tutturcan ee sonra kalıcan öyle..Ad gragas hem trollük olsun hem burst olsun diye iyi gidiyor

• Aynen ad gragasla ergenler fena rage yapıyor. Öyle böyle değil. İlk denediğimde vs. de denemiştim yenmiştim birini süper makaraydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok---

AD Gragası küçümseyen insanları anlamıyorum. Genel olarak troll oynasamda solo top lanede çok etkili. Ayrıca siz saf ad zannediyorsunuz sanırım. AD tank kasıcaksınız. Ultiyi initiate için atıcaksınız q yu as debuff için damage için değil. E skill yeterince vurucak zaten trinity force la birleşince çok fena oluyor. Bildiğiniz burst vuruyorsunuz.

aynen işte biraz troll style oluyor çok küfür yemişimdir genelde rankedlarda ama olsun ya .Gragas zaten genel olarak iyi değil ap kasılırsa.ne doğru dürüst nuke var ne bişey.varil tutturcan ee sonra kalıcan öyle..Ad gragas hem trollük olsun hem burst olsun diye iyi gidiyor

Genel olarak gayet iyi bence, as debuff q zaten. W kullanınca extra damage. bunun vurması var kaçması var. bi sheen neler yapar neler

• Pics or it didnt happend
  • quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

ok

Stream i genellikle izliyorum.AP Gragas gayet güzel.Bir ara hepinizin izlemesini tavsiye ederim trollük falan değil teke tekte çoğu heroyu da aldığını gördüm.
  • Daha neler görücez bakalım
  • Göbek mi atıyon la sürekli o nasıl iş. Davaya ters.
  • Teamfightlarda ap gragas daha faydalı bence.
  • Oynıyalım bi ara nicho. Critical vurunca cidden göbeğiyle vuruyor :D.
  • Oynayalım da sen çok ıssızsın be birader. 5 kişiyi topladın bir kere, bir daha toplaman için Çin yeni yılını görmek gerekiyor. 2 kişi de sarmayör. Ben istiyorum bukkake yabalım, dabıl penetreyşın yabalım hınzır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.