Şimdi Ara

ad.donanımhaber 8 saniye reklamı engelleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kafayı yedirtecek ya ad blqck pluş kullanıyorum fakat engellemiyor. nasıl yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Loney -- 14 Kasım 2015; 16:16:12 >

• ****un onu engellemesi imkansiz reklam degil syfa aciliyor. Garanti hackaton ne zaman pes ederse o zaman kurtulacagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

****un onu engellemesi imkansiz reklam degil syfa aciliyor. Garanti hackaton ne zaman pes ederse o zaman kurtulacagiz

hocam önceden engelliyordu lakin format attıktan sonra oldu ne olduysa
  • Konuya girerken bile çıktı

• hosts 127.0.0.1 ad.donanimhaber.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

hosts 127.0.0.1 ad.donanimhaber.com

harbiden bunu yapmak lazım bir deniyim

olmadı sayfayı yenilerken bile açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castieello -- 14 Kasım 2015; 16:37:17 >
  • quote:

Haci onu bende dusundumde konunun yerine aciliyor reklam. Hostsa ekleyince girdigin konuyu kaybedeceksin hic acilmayacak

• quote:

bende işe yaradı, sağolun
  • bıktım bu reklamdan engllemein yolu yokmu sinir oldum
  • Ayarlar->Gelişmiş ayarları göster-><Bu mesajın devamını sadece DH Premium üyeleri görebilir.>

< Bu mesaj DH Premium Plus ++ İle Atılmıştır Sizde Sahip Olun Farkı Yaşayın. >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi binLadin -- 11 Aralık 2016; 21:27:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: binLadin

Ayarlar->Gelişmiş ayarları göster-><Bu mesajın devamını sadece DH Premium üyeleri görebilir.>

< Bu mesaj DH Premium Plus ++ İle Atılmıştır Sizde Sahip Olun Farkı Yaşayın. >

bi bitmediniz.
  • Ignite kullanıcısına yanıt
    Olmuyor.. Yine çıkıyor..
  • ublock

• Alın gençler hemencecik bir chrome eklentisi yazdım. Chrome dan uzantılar sekmesine gelip geliştirici ayarlarını aktive edin. sonra zipden çıkardığınız klasörü paketi açılmış uzantı yükle butonundan seçin.

https://www.dropbox.com/s/n1ntp8pxtwtq5t8/DH%20Adblock.zip?dl=0
  • bersgurs kullanıcısına yanıt
    o sayfa gene çıkıyor ama hızlı geçiyor
  • ublock origin engelliyor
  • opera Mini engelliyor hiç görmüyorum

• Kusura bakmasınlar ama bu konuda ben de birkaç şey yazacağım. Bu tür sık reklamlar kullanmak vizyonsuzluktan başka bir şey değildir, tipik küçük esnaf kurnazlığı gibi sitenin her tarafına reklam yerleştirdikleri yetmiyor gibi bir de zorla dakika başı reklam çıkarıyorlar. Şimdi ülkemiz dışındaki hangi büyük sitede böyle saçmalıklar gördünüz?

xda developer sitesinin gözünü seveyim ya... tr'de adam gibi vizyonu olanlar yapsa ve bu kitle de oraya kaysa gram üzülmem. Aç gözlülüğün sonu her zaman enkazdır, sen kullanıcana sadece para gözüyle bakarsan sonunda millet bıkıp tekmeyi atıp gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RyGzy -- 11 Aralık 2016; 22:36:57 >
  • u block origin engelliyor da ona da kod eklemek gerekiyor
    kod neydi acaba bilenler paylaşabilir mi???
  • +1'i verdim kardeşim.

düşüncelerimi ve fazlasını yazmışsın.

emeğe saygı + rep

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.