Şimdi Ara

AD CARRY Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim MAİN AD carry herrom vayne. Vaynede çok iddialıyım. Ama rankedlerde banlanma yada başkası tarafından seçilme korkusundan 1-2 tane daha yedek düşünüyorum.

Olmayan ad caryler

Miss fortune Graves Kogmaw. Bunları alabilirim sorun deil de . 2. ve 3. planda hangi ad caryy olmalı sizce vayneden sonra.
    Graves ve miss fortune almayı düşünmüyorum. Kogmawda biraz arka planda kaldı gibi nerften sonra.

BEn Caitlyn - Ezreal - Tristina arasında kaldım sizce hangisi 2. olmalı

• Ezreal 2. olmalı. Ama kogmaw ve graves'te iyidir yani.
  • cait huge range. ezrael bana göre en seri carry seccen hacı burdan sorasında zevkine göre.ama cait in oyun tasıması bana göre ezrealdan daha yüksek
  • Vayne banlansın alt + f4 yapyıım mda -10 elo gitsin.

Sonrada neden elo heldeyim diyonuz

...
  • Graves diyorum.
  • Cait.
  • Caitlyn ya da Graves iyi bir tercih olur bence.
  • Gravesi neden geri plana attn ki?bence oncelikli hedefin graves-kogmaw olmali.caitlyn mf zaten her hafta beles.bide twitch oneririm ne alaka bende bilmiom ama.
  • caitlyn ve graves bence.caitlynin rangei ve gravesin dayanıklılığı.
  • Vayne öneririm. Adamlar seni göremeden penta falan alıyosun, hoş baya. 23/3/23 oynadım az önce
  • Tristana dene istersen bi facebooktan bedava alabiliyorsun. Benim çok kullandığım ad carrydir Chaox'un birkaç Tristana maçını izle early kill alma potansiyeli çok yüksek bir karakter. Mid gamede biraz zayıflıyor bu yüzden sadece farmına odaklanman lazım. Late gamede terör estiriyor zaten.
  • garen dene çok manyak ad carry oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Vayne öneririm. Adamlar seni göremeden penta falan alıyosun, hoş baya. 23/3/23 oynadım az önce

boşmusun? Adam mainim Vayne diyor.
  • Niye biri çıkıp MF demiyor? Neyi eksik bu ablamızın? Neden ismi hiç geçmiyor? Merak ediyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuRpLeVoDkA

quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Vayne öneririm. Adamlar seni göremeden penta falan alıyosun, hoş baya. 23/3/23 oynadım az önce

boşmusun? Adam mainim Vayne diyor.

Boşum kardeş gelicen mi

Mf'nin pek tutulmamasının sebebi, olası bir gankta kaçma mekanizmasının pek iyi işlememesi. Sadece slowu var ondan da çok kolay kaçılabiliyor. Ama onun dışında en iyi ad carrylerden bi tanesi.
  • Bence mf al. Ranked maçlarda banlanan herolardan değil. Her ne kadar ultisine çoğu kişi zayıf dese de tf da doğru yerde kullanıldığın triple-quadra alınabilinecek kadar güçlü. Ultisi o alandaki herkese aynı damage'i vuruyor. Tek sorunu kaçamaması. Passive işe yarasada sadece slow u var. O da bazen yetersiz oluyor.

Sonuç olarak dikkatli oynarsın yada iyi support a sahipsen mf al. Pek kullanılmayan yada doğru kullanılamayan bir hero. Bütün iş ultiyi doğru yerde açmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theother2 -- 19 Aralık 2011; 21:38:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theother2

Ben mf al. Ranked maçlarda banlanan herolardan değil. Her ne kadar ultisine çoğu kişi zayıf dese de tf da doğru yerde kullanıldığın triple-quadra alınabilinecek kadar güçlü. Ultisi o alandaki herkese aynı damage'i vuruyor. Tek sorunu kaçamaması. Passive işe yarasada sadece slow u var. O da bazen yetersiz oluyor.

Sonuç olarak dikkatli oynarsın yada iyi support a sahipsen mf al. Pek kullanılmayan yada doğru kullanılamayan bir hero. Bütün iş ultiyi doğru yerde açmak.

+1
  • Yanlız kimse Kog dememiş. Adam anti carry, anti tank, slowu var, oyundaki en yüksek rangelerden birine sahip, alan true dmg'i var, armor pen'i var. Daha ne olsun artık...

Ayrıca AD carry diyince range olmak zorunda değil.
  • 2.ezreal 3.graves
  • Herhangi bir ad carry seni göremeden ölmüş olur Vayne ile full item kastığında.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.