Şimdi Ara

ACUN ILICALI SİZCE NASIL BİRİ(ANKET) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

ACUN ILICALI SİZCE NASIL BİRİ(ANKET)

(En Son Oy Tarihi: 14.7.2013)
Giriş

Orijinalden alıntı: winneras

quote:

Orijinalden alıntı: K I R M I Z I

Zengin olan kıskanılır bizim toplumumuzdan.Sürekli çirkeflik yapılır art niyet aranır.
    Onuda geçtim burda tipim nasıl ss li yok kasiyer kız yok csb konuları açan ergenlerin bu soruya 40 yıllık esnaf gibi insan sarrafı gibi cevap vermesi kaçınılmaz olucak.

eşini aldatan birinden bahsediyoruz. ergenlerle ne alakası var.eşin seni aldatsa aldatır yeridir mi dersin? tövbe tövbe.

Al işte.Yahu Adamın aile içi hayatından bir gram ne senin nede benim haberim var.Ama iş yoruma gelince eşini aldatmış o kötü adam diyip kesip atıyoruz.Eşini dinledinmi yok acunu dinledinmi yok.Ne malum anlaşmalı aldatmadığı.Eşinin haberi vardır Başka bir kadından fakat parası var diye sesini çıkarmıyordur.Dünyada herkez bir tiyatro.Sadece haberlerden duyduklarımız.Bu yüzden başka taraftan adama çamur atın bare.

• quote:

quote:

quote:

Zengin olan kıskanılır bizim toplumumuzdan.Sürekli çirkeflik yapılır art niyet aranır.
    Onuda geçtim burda tipim nasıl ss li yok kasiyer kız yok csb konuları açan ergenlerin bu soruya 40 yıllık esnaf gibi insan sarrafı gibi cevap vermesi kaçınılmaz olucak.

eşini aldatan birinden bahsediyoruz. ergenlerle ne alakası var.eşin seni aldatsa aldatır yeridir mi dersin? tövbe tövbe.

Al işte.Yahu Adamın aile içi hayatından bir gram ne senin nede benim haberim var.Ama iş yoruma gelince eşini aldatmış o kötü adam diyip kesip atıyoruz.Eşini dinledinmi yok acunu dinledinmi yok.Ne malum anlaşmalı aldatmadığı.Eşinin haberi vardır Başka bir kadından fakat parası var diye sesini çıkarmıyordur.Dünyada herkez bir tiyatro.Sadece haberlerden duyduklarımız.Bu yüzden başka taraftan adama çamur atın bare.

YAV HE HE HADİ GİT HAKLISIN

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Diaz

Sevap olmadığını nereden biliyorsun? Atıyorum adam para bağışlıyorsa , göstere göstere mi yapacak sanki?
    İyi biri , kötü biri diye anket açılmaz bence. Dünyanın %85-90ı iyi biri ona bakarsan, kötü biri dediğin ne mesela? İnsanlardan nefret mi ediyor , gözü milletin eşyasında, malında mülkünde mi? Aşırı bencil mi? Her neyse , oyum yok.

karakterini tv den anlamayacak kadar aptal değilsindir heralde. adam resmen karşısındakini ezmek isteyen biri. onu geçtim eşini aldatan biri NASIL İYİ OLUR? BEN ALDATSAM TV PROGRAMLARINA MALZEME OLSAM INANIN BANA KÖTÜ GÖZLE BAKMAYI BIRAK ÜLKEYİ TERKET DERLER. ha ben anlamam kardeşim acun benim kankam tv programları da mis ohh izlerim sms de atarım sana bir şey diyemem.

Eşini her aldatan kötü biri mi oluyor? Saçmalıktan başka bir şey değil bu dediğin her ne kadar kötü ve yanlış bir şey olsa da. Acun'u TV'de çok izleyen biri değilim, senden iyi bilemem o kadar. Ben genel konuştum.

• Sırf adamın parası çok diye kötü diyo millet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anket daha fazla seçenekle desteklenmeli
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.