Şimdi Ara

Acun Ilıcalı'nın Netflix’e rakip platformu Exxen'in yayın tarihi açıklandı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
11.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enes Batur un videolarini 10 milyon kisi izliyor.
    Yapilan programlar akillica olmus,kitlelere oynanmis.
    Basarili olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt

kendileri yüklemiş ama...

• Ulan bu Acuna harbiden helal olsun. Bizim milletin izliyeceği ne kadar isim varsa toplamış. Ben Tolga hariç hiç birisini sevmiyorum. Ama bizim milleti çözmüş adam. Bak görürsünüz nasıl patlıyacak.

• neftlix dizi kalitesini kimse tutturamaz

• Haluk Bilginer'e de maşallah. Bu gidişte iş birliği yapmadığı dijital platform kalmayacak.

• Netflix e değil ama Blu tv ye rakip olabilir.

• Netflix'e uzaktan, yakından rakip olamaz.

• acun bi ışık görmüş gene uzaklarda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix’e rakip bunlarla mı olacak !!!
    Aleyna Tilki, Sihirli Annem, Enes Batur vs vs vs. neyse devam Acun, yerli malu yurdun malı misali 😆
  • ilk okuduğumda helal be demiştim.netflix'e rakip falan..içerik bunlarsa genişletilmiş televole bunlar için platforma gerek varmı ? tv9.5 yap devam et başkan

• Netflixe rakip mi ???? BluTV'e belki rakip olabilir

• Tolga çevik programı, Haluk bilginer dizisi, özgü namal dizisi hariç diğerleri fasafiso. Hepsi çöp yapımlar. Beyaz'ın programı İbrahim büyükak nedeni ile tutmayacak. Sadece Beyaz Show olsaydı tutardı ama pişti midir nedir hayatta tutmaz. Ayrıca bu bir tv kanalı gibi yayınlar yapacak. Netflix ise çok başka bir platform. İkisini aynı kefede tutmak büyük bir hata olur. Acun, Survivor ve O Ses'i bu platforma alınca o zaman izlenir. Millet para verip Survivor izler mi o da tartışılır. Ben para vermem mesela.

• Son zamanlarda forumda program paylaşımları oldu. Biri bunu tavsiye etti ve ben de alıp kurdum, çok faydalı bir şey.

Channel blocker diye bir eklenti indiriyorsunuz ve youtube videolarının yanında çarpı çıkmaya başlıyor.

Buradan çarpı attığınız adamın içerikleri kara listeye girip kayboluyor.

Enes, Orkun, Denyomen, Berkecan, Sokcan, Dikcan falan bu tiplerin hepsini aldım listeye valla ne güzel oldu. Herkese tavsiye ederim.

Exxen'de bu arada şu çirkin çizgi film kral şakir de yer alacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 5 Aralık 2020; 18:38:57 >
  • koyar survivor'ı, masterchef'i oraya millet deli gibi gider üye olur merak etmeyin. Bizim milet sever öyle saçma sapan programları seyretmeye. Girin bakın bu dediğim programların konularına burada nasıl sayfalar dolusu izlenirliği var.

• Pek yakında Emre Belezzoğlu ve Burak Yılmaz Belgeseli :)

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Bak bak öğrenmiş ingilizce 2-3 kelime aklı sıra millete sataşıyor kezbancan.Ha bu arada evet kadınların çoğu yasaklanmalı ekrandan.Sırf vücutları ile yetenek olmadan ekrandalar, sonrada kadın vücudu ile var değil derler.Ya kardeşim bırak duyarı ya.Cinsiyetçi değildim ama sana kıllığına bu konuda olacam.Komediyi erkekler götürüyor, formatı erkekler sağlıyor daha ne olsun ? Fingirdeme dizilerinin baş karakteri yeteneksiz,beceriksiz yeni kızları şişirsiniz.
  • Acun’u hep beraber destekleyelim. Belki çöküşünü hızlandırırız böyle saçma sapan içi boş projelerini desteklersek.
  • Myhres7 M kullanıcısına yanıt

ne saçmalıyorsun yeşil top efendi...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.