Şimdi Ara

Acun Ilıcalı'nın Netflix’e rakip platformu Exxen'in yayın tarihi açıklandı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
11.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acun kadar bos beles program yapan yoktur heralde, hicbir programini izlemedim, izlemem de. Zaman zayiiatin baska birsey degil.

• Myhres7 M kullanıcısına yanıt

tipik green ball kafası kadın düşmanlığı iliklerinize kadar işlemiş... en bölümler Ezgi Mola varken oldu...

• Dumanus kullanıcısına yanıt

izlemeden nereden bileceksin green ball efendi?

• Arda turan için alinir gerisi fos fenomen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enes batur ismini gordukten sonra benim için kalanlarini okumaya gerek yok...

• quote:

Ceza ve Sagopa Kajmer’in jüride olacağı Rap yarışması yapılıyor. Yarışma için başvurular alınmaya başlandı.

Bu nasıl oluyor? Küs değiller miydi yoksa barıştılar da ben mi bilmiyorum?

(Bütün mesajları okumadım benzeri bir soru sorulduğunda üzgünüm.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugah6aiw kullanıcısına yanıt

İcerigini duymam yetiyor, izlememe gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dumanus kullanıcısına yanıt

boş boş iftira atarsınız anca...

• netflix e rakip denince denince ciddiye almıştım. Haluk Bilginer'i tanıyoruz da gerisini ne bilim..

• Ya batarız ya cıkarız diyerek giriyor sonucu hüsran olacak kendi programları olsa idi yarışma onlarda yeterdi bir kaç dizi flim tamamdı youtube fenomenlerini orada izleyen nesil belli burada kim izleyecek bu gibi platformlara para veren kaliteli icerik istiyor...çer çöp degil

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Berbat etti ama kadın diye tapacak mıyız ? Bırak bu kadın duyarını aptalca "defol" felan diyerek var oldu programda.Ne şişirme meraklısınız.
  • youtuber isimleri gorunce olamaz dedim,

140 journals adındaki terorist sevici kanalı gorunce sovdum

beleş olsa yine üye olmam. üstüne para verseler 1000 hesap açıp siteyi zarara sokar giderim.

• Ceza ve sagopa..hayallere bak..

Paradamı bulaşacaklar yani ?

Biz ne hayal kurmuştuk oysaki..

Neyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 5 Aralık 2020; 0:54:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşanlar iyidi yav :S

• Cringe projeler geliyor desene :/
  • Acun seni televoleden beri sevmiyorum...
  • Myhres7 M kullanıcısına yanıt

ne berbat etmesi mr green ball... sana kalsa kadın oyuncularıda yasaklatmak gerekir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Akmina34

Bizlerin acundan kalite beklemesi yanlış acun kaliteyi değil halkın isteğini öne alıyor, bu ülkede halkın yüzde 40"ı kalitesiz ampul tercih ediyor böyle bir ortamda para kazanmak isteyenin tercihi kalite olursa izleyicisi de az olur...

Böyle bir ortamda Netflix Amazon Video da para kazanmaya devam ediyor. Ayrıca bir bitmediniz bir konu başlığı altında siyasetten konuşmadan da duramıyorsunuz. Gidin sosyal medyada atın naralarınızı. Oraların içine ettiniz şu forumu kullanmayı da bıraktıracaksınız artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimyuksel -- 5 Aralık 2020; 10:37:52 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.