Şimdi Ara

Acun Ilıcalı, Netflix’e rakip platformunu duyurdu: EXXEN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
5.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 435 4 kullanıcısına yanıt
    Post'un nadir mantıkı yorumlarından :)

• Vortex_n0isy V kullanıcısına yanıt
    Sadece esprili yazdığın için beğendim ama izlemem diye silip atmak saçma. Neden Türkiyede yerel bir platform daha olmasın BluTV Tivibu oluyor da Exxen niye olmasın yerli ve milli dizi film ve bilimum gösteri şov da bizim platformlarımızda bulunsun biz de para kazandıralım kendimize kötü mü olur?

• Eşkenar E kullanıcısına yanıt
    Niye bu kitle uzaylı mı? TV8 bir eğlence yarışma programı öncelikli olarak Türkiyede de olması gereken eksikliği olan bir kanal, olması iyi. Ama Netflix benzeri bir sinema kanalı açması da kötü olmaz, sonuçta kazanan Türk yapımcıları ve oyuncu ve sendikaları olacak ise ne güzel, çok da saldırmamak gerek.

• SaB0 kullanıcısına yanıt
    Sanırım Yılmaz Erdoğan bunu yapmak istediğini belirtmişti ama bu haser çıktığında da DH bünyesindeki yazarlar tarafından önce alaya sonra da yerin dibine sokulması tercih edildiği için konu kapandı. Netflix çok fazla yazara para veriyor bu haberler çıktığında itin arkasına sokun çıkarın diyor herhalde ki kendilerini paralıyorlar mesaj atarken kendilerinden geçiyorlar bir aşağılama yarışı ki sorma.

• Bence yapsın bunda ne kötülük var. Niye bi saldırma hırsı anlamış değilim. Netflix kendi bünyesinde yapıyor Acun da belki yerli TV ve filmleri programlarını kendi platformunda cüzi veya üyelik altında bir şekilde sunar ise size girip çıkan ne ola ki bu asabi saldırılara kapılmışsınız. Anladık Türkiyede TV seyretmiyorsunuz da bırakın önce çıkartsın sonra saldırırsınız balta kürek ile.

• monacomen kullanıcısına yanıt

Tabi ki olsun, ben zaten espirisindeyim ama Exxen ne abi.

Evet ismi bir acayip Exxen, Eksiken gibi okuyorum ben!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 26 Eylül 2020; 13:17:1 >
  • Hah bir sen kalmıştın! Netcen etcen exxenle bu milleti öpcen. Lüzumsuz işler prodüksiyon sahibi!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Muhteşem bir yorum, koptuk gülmekten ve tam aynı fikirdeyiz....

• sirjohn78 S kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• ben acunun böyle bişey diyeceğini sanmam. netflix'e rakip ne? bugün amerikadaki diğer firmalar bile netflix'e rakip olamıyorken sen kendi içinde nasıl rakip olacaksın !

Acun kendi içeriklerini yayınlamak için platform kuruyor diyelim biz ona.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eşkenar

Acunu takip eden kitle, bu tip platformlara kuruş para vermez.
    Şu kalıbı kullanıp çirkinleşeceğim: siz öyle sanın...

Gerek Acun Ilıcalı gerekse Survivor'daki köleleri bir memelerini gösterirler, oylar şelale gibi akar. Altından para kazandırdığı sürü toplumundan SMS'le parayı geri toplayıp kara parayı AKlar

Neden yerli üretim yok, neden markalaşma yok, neden köylülük hiç geçmiyor, neden gelir dağılımı ve sınıflaşma hastalıklı derecede sıkıntılı anlayın artık...

O Survivor denilen Acun Ilıcalı tiyatrosu yurt dışındakiler gibi seyircinin ruhuna bir şey katmıyor, bir sene seyredip bıraktık. Birçok Türk markası ve ismi de böyle, gerçekleri gören kusup bırakır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 27 Eylül 2020; 12:57:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne rakibi Netflix in piyasa değeri en son 163 Milyar Dolar dı...

Hangi rekabet ten söz ediyorsunuz hangi.

Netflix bir köşeye koyun bir ton platform var işte o platform lardan biri olucak. Başarılar dilerim ama şahsi fikrim tutucağını düşünmüyorum..

Bir yarışmaya sms atmak ayrı bir şey . Gidip bir platforma abone olmak ayrı bir şey..

bana göre sadece Acun'un yarışmaları değil genel anlamda bu tip gençlik tipi yarışmalara sms atan kitle ergen 8-14 yaş arası kitle.. artık bu çocuklarda da telefon var çoğunda... Olmayanda annesinin babasının telinden atıyorlar belki izin isteyerek belki çaktırmadan.... Bu benim fikrim..

Ben size kendim içinde bulunduğum olaydan örmek veriyim arkadaşı hanımı mı çocuğunu yemeğe aldık uzatmıyım çocuk 8-9 yaşında babasının telini almış masadan biz farketmedik iki üç mesaj atmış bu yarışmalardan birine .. arkadaşımda kızdı genemi mesaj attın falan dedi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle çok saçma bir yatırım, Acun gibi biri çöpe para atacak. İzleyin...

• dizi film yarışmaların dışında gelecekteki süper lig yayıncı kuruluşu olmak için bir altyapı hazırlığı yapılıyorsa alttan alttan hiç şaşırmam :)

• Topluma yararsız gereksiz ne varsa yapan Acun. Netflix e rakip exxen kuracakmış inşallah yapar ve Allah nasip ederse rezilliğini görürüz.

• 435 4 kullanıcısına yanıt

Yalnız kendi ürettiği içerikleri bile koysalar geçmişten günümüze, yine yeterdi aslında.

Sonrasında zaten popülerliği artar ve diğer yapım firmaları kendileri dahil olmak isterdi. Yılmaz Erdoğan bence bunu bugün yapsa yine geç kalmış olmayacak.

• SaB0 kullanıcısına yanıt
    Necati abi öyle düşünmüyor maalesef. Keşke yapsaydı. Bence bıktı zaten bu işlerden

• labtek38 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.