Şimdi Ara

Acun Ilıca'nın evlenmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herifte b.k gibi para var, yılın büyük bir kısmını maldivler, miami gibi yerlerde lüks bir tatil yapma imkanın varken sen kalk Şeyma Subaşı gibi bana göre çokta güzel olmayan biriyle evlen.
    Bu evlilik fazla sürmez beyler ben size şimdiden söyleyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evlensin de şeyma gibi biriyle neden
  • Boşver. Bunun gibi insanların ne yapacağını düşünme. Hepsi birbirinden şımarık. Evli olduğu halde yediği hatlar "ŞEREF"e sığmaz. Bence Aliağa oğlu, acun, keremcan,aleyna gibi insanları gündeme taşımak sana onların işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9C625E9F3 -- 20 Eylül 2017; 11:03:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekDamla

Boşver. Bunun gibi insanların ne yapacağını düşünme. Hepsi birbirinden şımarık. Evli olduğu halde yediği hatlar "ŞEREF"e sığmaz. Bence Aliağa oğlu, acun, keremcan,aleyna gibi insanları gündeme taşımak sana onların işine yarar.

Kıskançlık.exe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

quote:

Boşver. Bunun gibi insanların ne yapacağını düşünme. Hepsi birbirinden şımarık. Evli olduğu halde yediği hatlar "ŞEREF"e sığmaz. Bence Aliağa oğlu, acun, keremcan,aleyna gibi insanları gündeme taşımak sana onların işine yarar.

Kıskançlık.exe

Git bakayım bunu Koç ailesi için kimse diyor mu ? kıskançlık değil bu Hocam, gorgusuzluk yani başka tanımı yok. Acunu Bilmem ama Ağaoğlu Tam görgüsüz. Kadın i eşya olarak görüyor, yok bu sadece bende var diyor, 50.000 euro tomar çıkarıyor ... Ne diyeceksin buna :)

• Evlenmeden çocuk yapıp. Cocuk 3-4 yaşına gelene kadar Dost hayatı surduren akrabalarınin 8 yerde dedikodusunu yapip ayiplayacak komşuları aynı hali yese polise şikayet edecek insanlar. Şimdi instagramda şeyma Subaşı fotosu favliyor hahahahahah

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

quote:

Kıskançlık.exe

Arkadaş güzel açıklamış. Parası veya sevgilileri umrumda degil. Baska birisni seviyorsan once bosanmak gerek. O da kaç tane çocuğu var, biraz düşün. Paran var diye ber yuzsuzlugu yapabilirsin diye bir sey yok.

• quote:

Hayda Aleyna Tilki neden hadi Kerimcan'ı bir nebze anladim da

• Ulan farkli karilarla parayi yemek varken git memesi olmayan kizla evlen

• Acun, şeyma ile evlenmek zorunda kaldı. Şeyma, acunun metresiydi ve korunmasız ilişki sonucunda hamile kaldı. Bunuda acuna kapak atmak için söylemeyen şeyda çocuğu doğurdu ve acun evlenmek zorunda kaldı, çocuk ortada kalmasın diye. En fazla 1 sene sonra boşanırlar ve şeyma nafakaya bağlanır. Ömür boyu hayatı kurtulmuş olur. İşin özü budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Şımarık insanlar demiştim. Çok egosu olan insanlar bana göre şımarıktır. Yok beni alkışlayın falan demesi sahnede. Sonra benim IQ 140 demesi (böyle bir şey dediyse kaynak ile demesi lazım sözle olmuyor)
    Daha kız 17 yaşında ilerde ne demek istediğimi anlarsın. Zaten bu ikisi birlikte takılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9C625E9F3 -- 20 Eylül 2017; 13:29:31 >

• Boşandığı eşi Zeynep benim amcamın üvey kızıdır çok yakınen tanırım kendisini. Tabi bunla evlenip parayı bulunca çok havalanıp bizi unuttular ama neyse. Tam konuyu bilmiyorum fakat bu şeyma subaşı tam şeytan. Amcam bu kız çok deli dolu Acununda bu hoşuna gidiyor kendini genç hşssediyor herhalde dedi. Tabi gizli dönen oyunları bilmem tehdit etmiş olabilir. Ayrıca Acunuda sürekli altadıyormuş çok yakalanmış. Yani fena yollu. Ayrıca ayrılacağını zannetmem bu kızı nafaka felan kesmez bu ana paranın peşinde Acunu salmaz. Gitti gül gibi karısını aldatıp başını belaya soktu bu kadın fena ağrıtacak bunun başını.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Şımarık insanlar demiştim. Çok egosu olan insanlar bana göre şımarıktır. Yok beni alkışlayın falan demesi sahnede. Sonra benim IQ 140 demesi (böyle bir şey dediyse kaynak ile demesi lazım sözle olmuyor)
    Daha kız 17 yaşında ilerde ne demek istediğimi anlarsın. Zaten bu ikisi birlikte takılıyor.

Kudur o zaman

• Hayır kadını tanımam ama 2-3 kere ekşi de başlık açmışlar orada gördüm 1-2 foto , videosunu hiçbir vasfı olmayan birisi. Acun büyük ihtimal 5 bilemediniz 10 yıla ayrılır , tekrar 20li yaşlarda biriyle evlenir serveti bu şekilde katlanmaya devam ederse. Bu da nafaka mafaka gezinir işte.
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Csb mi gerçrk mi bu ?

• Seyma gayet yuksek seviye bi kadin.. su an olan hali ozellikle modasi, tavirlari, yasam tarzi, cocuguna olan ilgisi vs ornek biri

O kadar bollugun, gorgusuz insanlarin yaninda karakterini bozmamasi yeterli bence

• Gerçek kardeşim. Kadın tam şeytan Zeynep ablayı saf dışı etti. Fakat nereye kadar? Sonuç olarak ondan iki kızı var mirasın 4/2 direk onun kızlarda. Tabi Zeynep ablalarda birden paraya konunca fazla havalanmışlardı. Ders oldu ona. Fakat Zeynep abla o kadından daha olgun daha iyi öğrenim görmüş daha ağırbaşlı bir insan diğeri çok çiğ.

• ağır baba özlemi çekmeyen hiçbir kadın kendinden 25 yaş büyük, ilaçsız ereksiyon olamayan bir adamla evlenmez kimse kendini kandırmasın.

acun kaçamak yaptı, çocuk oldu ve evlenmek zorunda kaldı hepsi bu.

kadının da ailesininde hayatı kurtuldu. bize de konuşması kaldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.