Şimdi Ara

Activision, EA, Ubisoft, Konami, SquareEnix HD Yeniden Yapım Oyunlar İçin Hazırlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Activision, EA, Ubisoft, Konami, SquareEnix HD Yeniden Yapım Oyunlar İçin Hazırlar...

God of War HD Collection 2009 yaz döneminde 1 milyon satışa ulaşmıştı ve dünya genelinde 2 milyon üzeri bir satış rakamına doğru ilerliyor. God of War Collection'ın başarısı birçok firmayı da harekete geçirdi. Ubisoft'un Prince of Persia ve Beyond Good and Evil Collection duyuruları bunu ispatlar nitelikte.

Başka hangi PS2 klasiklerini PS3'te trophy desteğiyle HD olarak görmeyi umabiliriz? Final Fantasy ve Metal Gear kulağa nasıl geliyor?

"Tatil bitimine kadar kadar God of War Collection bir milyon kopya satışına ulaştı. Akabinde Activison, EA, Ubisoft, Konami ve SquareEnix en iyi PS2 oyunlarının yeniden yapımı için harekete geçti."

"Endüstrinin en iyi yapımcıları en iyi oyunlarını elden geçiriyor. Prince of Persia, Shadow of Colossus ve ICO sadece başlangıçlar. Fanlar Konami'nin Metal Gear serisine yaptıklarını ve Square'in Final Fantasy'ye yaptıklarını gördüklerinde çok mutlu olacaklar."

Çeviri de hatam olduysa kusuruma bakmayın.

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arsenic -- 6 Aralık 2010; 23:50:40 >

• Haber için teşekkürler kanka.Final fantasy ve kingdom hearts serisi hd gelsin bana yeter.
  • Sağol kanka şu Kingdom Hearts serisini hiç oynamadım, HD gelirse iyi olur onu da bir denemem lazım.
  • Haber için teşekkürler kanka saolasın süper çevirmişsin
    Kingdom Hearts'ı sevebilmen için disney karakterlerine ve Final Fantasy karakterlerine yönelik bir sevgin olması gerekiyor :))
  • Yeni dandik oyunlar üretileceğine eski hit oyunlar günümüz teknolojisiyle senaryosuna eklemeler yapılarak yeniden yapılırsa hem eski kurt oyuncalara nostalji, hem de o oyunları oynamamış olan grafik delisi yeni oyunculara adam gibi oyunlarla tanışma fırsatı sunarlar.
  • Senaryoya eklemeler yaparlarsa oyunu batırabilirler. Görüntüsünü mükemmelleştirip birebir aynı çıkartsalar bile mükemmel ötesi olur. Adam gibi oyun oynama fırsatı olur. Final fantasy ve metal gear solid in remakeleri beni heralde 1-2 yıl idare eder:D
  • Metal Gear Solid 3: Sneak Eater remake olarak gelse varya ne deli olurdu be. 1 hafta boyunca oynayıp bitirdiğim yegane oyun olur kendileri. Boss savaşları falan enfesti. Ulan tekrar bitiresim geldi be.

------------------

Crash Team Racing ve Resident Evil 3: Nemesis remake olarak gelse daha bi bomba olurdu. Resident Evil 3: Nemesis'e bide co-op modu koyacaklar oy anam oy. Crash Team Racing ise online tabanlı olacak ama single'da olsa kabulümüzdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnotherDay

Haber için teşekkürler kanka.Final fantasy ve kingdom hearts serisi hd gelsin bana yeter.

Aynen hocam.Final Fantasy gelsin yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

------------------

Crash Team Racing ve Resident Evil 3: Nemesis remake olarak gelse daha bi bomba olurdu. Resident Evil 3: Nemesis'e bide co-op modu koyacaklar oy anam oy. Crash Team Racing ise online tabanlı olacak ama single'da olsa kabulümüzdür.

offffff ne süper olur ya

• Metal Gear Solid serisine olduğu gibi el atsalar çok iyi olurdu.İlk MGS PSN'de var ama görüntüler doğal olarak çamur HD televizyonda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Metal Gear Solid 3: Sneak Eater remake olarak gelse varya ne deli olurdu be. 1 hafta boyunca oynayıp bitirdiğim yegane oyun olur kendileri. Boss savaşları falan enfesti. Ulan tekrar bitiresim geldi be.

başka bi şey istemem,sadece mgs 3 çıksada yeter

• aynen dediğin gibi Crash olcak önce. Efsane

Tekken tag tournament 2, yeni bir resident evil' da çok iyi olur.
    Aslında beklediğim baya bi oyun vardı da buraya yazınca heyecan yaptım şimdi
  • Crash gelse harika olur. Düşünsenize o atmosferi hd şekilde yaşamayı.
  • Metal Gear Solid'in 3. oyunu Remake olarak gelse mükemmel olur bence de.

• MGS remake istiyoruz. 4'ü hikayesini bilmeden heba etmeyeyim diye rafa kaldırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Haber için teşekkürler kanka saolasın süper çevirmişsin
    Kingdom Hearts'ı sevebilmen için disney karakterlerine ve Final Fantasy karakterlerine yönelik bir sevgin olması gerekiyor :))

FF karakterlerine sevgim çokta Disney karakterleri bana biraz format içerisinde garip geliyor.
  • RE3,MGS3 ve FFX remake gelse varya daha yeni nesil konsola ne hacet bunlar yeter bize valla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.