Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Açtıgımız Başlıklar Hangi Hakla ve NEDEN Siliniyor!?

9
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Açtıgımız Başlıklar Hangi Hakla ve NEDEN Siliniyor!?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1558 Mesaj
      13 Ağustos 2005 20:51:09 Konu Sahibi
      Gecen gün modlara şu 2mesaj atma arasındaki zaman hakkında bi başlık acmıstım ama silinmiş..Bulamadım taşınmıştır die başka yerlerede baktım ama yok!!Neden böle bişi yapıldıgını ögrenmek istiyorum!!ve kimin sildigini!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinanAtesh -- 13 Ağustos 2005, 20:51:43 >

|
      |

• Yarbay
      4539 Mesaj
      13 Ağustos 2005 20:56:32
      kimin sildiini öğrensen nolcak
      |
      |
      13 Ağustos 2005 20:59:39 Konu Sahibi
      En azında gecerli bi neden sunulup sora silinebilir dimi!! ohh ne ala memleket begenmedigin mesajı sil...bizde mod olalım bizde silelim o zaman!!
      |
      |
      13 Ağustos 2005 21:04:00
      sakin olun arkadaşlar...bu tür şeyleri önce modlara özel mesaj atarak çözmeye çalışın
      |
      |
      13 Ağustos 2005 21:09:24
      aslına bakarsanız onemlı bı mevzu ama konu yerı burası degıl sanırım...o yuzden kapatmıslardır...sen yınede pesını bırakma..
      |
      |
      13 Ağustos 2005 21:14:20 Konu Sahibi
      Böyle bi başlık acabilecegimiz bi yer yokki!!Hem cep telefonu kısmından başka bi yer beni ilgilendirmiyo..Ben cep tel kısmıyla ilgileniyosam istegimi sikayetimide buraya yazabilmeliyim di mi!?
      |
      |
      13 Ağustos 2005 21:17:11
      sımdı modların hakkını yemeyelım ewt cep telefonu forumu biraz bası bos bı forum ama o konuyu acabılecegın bı KONU DISI yeri var arkadasım.haklısın baslık burayada yakısırdı ama...KONU DISI olmasaydı.
      |
      |
      13 Ağustos 2005 21:57:35 Konu Sahibi
      Yapma gözünü seviiim..Bi konu dısı baslıgına bi git bak...
      |
      |
      13 Ağustos 2005 22:10:54
      moderatörlerin kimler olduğu belli.onlara özel mesaj atsaydın,eminimki bu başlığı okuduktan sonraki duyarlılığın aynısını gösterirlerdi...hakkını sonuna kadar aramalısın ama bu sanki bir baş kaldırış gibi olmuş
      |
      |
      13 Ağustos 2005 23:29:22
      yanlış hareket ediyorsun eğer senin başlığın bu bölümde kirlilik yaratmasaydı silinmezdi ve ayrıca bu başlığı açmanda gereksizdi bölüm moduna özelden sorman gerekirdi bu başlıkta silinmelidir.Ayrıca forum kurallarında açtığım konu neden silindi v.b. başlıklar açmanda yasak...
      |
      |
haberler
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,222
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.