Şimdi Ara

Açtığım portlar çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Zesty Phoenix (3 mesaj) cyberenerger (1 mesaj) tayfun601 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> Açtığım portlar çalışmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2586 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet beyler uydunet kullanıyorum. CBW-383Z4 modeli. Port açmakta sıkıntı yaşıyorum. Açıyorum gelişmiş->yönlendirme kısmından her şeyi doğru yapıyorum ama açılmıyor. Modemin güvenlik duvarını ve kendi güvenlik duvarımı kapattım ama hala aynı. Bilgisi olan var mı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    ustam kısa ve öz olarak anlatmak gerekirse öncelikle bir internet servis sağlayıcınız ile iletişime geçmeniz
    + olarak hangi portu açmak ve ne yapmak istediginizi yazabilirmisiniz rica etsem çünkü internette dolaşan bir çok port yanlış bu yüzden olmuyor olabilir yahutta eksik olabilir iyi geceler
    |
    |
  • Yarbay
    2586 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    6510 portu. Hero siege(steam oyunu) serverı kurmak için. Port kurarken yanlış bir şey yaptığımı zannetmiyorum çünkü tam olarak modem modelinden port açmayı analtan şeylere bakmıştım. Yanlış bir şey yapmamış olmak için baya kontrol edip olmayınca silip fln tekrar yaptım.
    Cevap için teşekkürler.
    |
    |
  • Teğmen
    182 Mesaj
    Bazı modemlerde ayrıca port tektikleme vardır. Özellikle TP-Link in yeni modemlerde var. Bu bölümde sadece örneğin 6510 portunun farklı cihazlar tarafından kullanılmasına izin vermiş oluyosun. Çok saçma ama bakıldığında. Bu yüzden port yönlendirme yaparken sıyırdım kardeşim :)
  • Yarbay
    2586 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Port tetikleme diye bir bölüm var. Oraya da 6510 yazdım hepsine ama yine de kapalı.
    Acaba başka bir şey yazmam mı gerekiyor?
    |
    |
    cyberenerger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.