Şimdi Ara

Acoustic Energy Aego M' ciler buraya :) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
4
Favori
74.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim, aklımda bulunsun gerçi bu döviz fiyatlarıyla 1 teklik olmuş setmiş, şu an benim için de ayrı bir dünya o fiyata.
  • Hayırlısı bu arada t3yerine t40 artı sub w. Bence daha iyi iş görür yada bulabilirsen eski creative gigiwork ta olabilir bol bol dinleti yapmalisin aşırı tiz be başlara aldanmadan doğru sesi veren koloni bulmalisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son olarak logitech z553 aldım ve deniyorum ilk davada kısa ixlenim paylastim guzel urun.

• Bugun aldim akalin muzikten 865 tl ye .. Aego m beyaz ... Evdede t3 kullaniyorum .. Cok merak ediyorum aralarindaki farki ,, 2 kat fiyat farkını kulaklarimda yasamazsam üzülürüm

• quote:

Orijinalden alıntı: keremtgm

Bugun aldim akalin muzikten 865 tl ye .. Aego m beyaz ... Evdede t3 kullaniyorum .. Cok merak ediyorum aralarindaki farki ,, 2 kat fiyat farkını kulaklarimda yasamazsam üzülürüm

T 3 metal midlere sahip bence pop ağırlıklı bir hoparlör, şimdi gerçek müziğin tadına varacağinizi düşünüyorum. Hayırlı olsun kişisel tercih olarak bence 150 liralık z553 bile t 3 daha iyi tiz ve ortalara sahip dinamik ve tiz ağırlıklı ses arayanlar için t 3 olabili

• quote:

Orijinalden alıntı: palakash

quote:

Bugun aldim akalin muzikten 865 tl ye .. Aego m beyaz ... Evdede t3 kullaniyorum .. Cok merak ediyorum aralarindaki farki ,, 2 kat fiyat farkını kulaklarimda yasamazsam üzülürüm

T 3 metal midlere sahip bence pop ağırlıklı bir hoparlör, şimdi gerçek müziğin tadına varacağinizi düşünüyorum. Hayırlı olsun kişisel tercih olarak bence 150 liralık z553 bile t 3 daha iyi tiz ve ortalara sahip dinamik ve tiz ağırlıklı ses arayanlar için t 3 olabili

kesinlikle cok farklı , bambaska ... doyum var alette ... her kurusunu hakediyo ... flac ve 320 kbps lerde show yapıo alet ...

• Ageo m güçlü şık ve dengeli bir hoparlör yalnız ne istenildiğini bilmek gerek. 50 hz alt frekansa sahip olduğundan film,oyun vs.. gibi durumlarda beklenen o subbass frekansları görkemli şekilde duyamazsınız ama genede güzel bir 2+1 . creative t3 ise mid lerde sorunu olan fakat genede ses kalitesi olarak fiyatına göre iyi iş çıkarıyor. sub frekansları saymazsak logitech z623 ten daha iyi. Bu arada yazan her değerede inanmamak gerek öyle 30 hz ,35 hz gibi değerlere inmek her sub ın harcı değil. o değerleri diğer frekanslarla aynı db de verecek kaliteli hoparlörler 5-10 bin dolardan başlıyor.
    Yalnız multimedyacı ve ucuz yollu 2+1 lere bakan arkadaşlara başka bir alternatif söyliyeyim. Eğer fazlaca güç peşinde değilseniz ortalama bir eve yetecek güçte olan trust gxt 38 öneririm. fiyatına göre beni şaşırtacak bir iş çıkarttı ve 500 tl ye kadar alınabilecek en iyi 2+1 lerden biri oldugunu söyleyebilirim. Creative t3 logitech ve z623 ten daha başarılı buldum. Fiyatı sizi yanıltmasın 60 watt rms güce sahip bu set aegodan bile bazı anlamlarda daha iyi. ( mesela mid sesler ve alt frekans cevabı olarak) Genede çok film ve oyun oynayan biri değlseniz aego iyidir. Gerçi bu durumdada daha çok müzik dinliyorsunuz demektir ve 2+0 anfili bir set kurmak dahada iyi olacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roni -- 28 Nisan 2014; 0:05:01 >

• quote:

quote:

quote:

kesinlikle cok farklı , bambaska ... doyum var alette ... her kurusunu hakediyo ... flac ve 320 kbps lerde show yapıo alet ...

Demek ki müzik kulağı varmış, sevindim si.di :-) birde 24 bit 3000 lik flac deneyin monty alexander tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: roni

Ageo m güçlü şık ve dengeli bir hoparlör yalnız ne istenildiğini bilmek gerek. 50 hz alt frekansa sahip olduğundan film,oyun vs.. gibi durumlarda beklenen o subbass frekansları görkemli şekilde duyamazsınız ama genede güzel bir 2+1 . creative t3 ise mid lerde sorunu olan fakat genede ses kalitesi olarak fiyatına göre iyi iş çıkarıyor. sub frekansları saymazsak logitech z623 ten daha iyi. Bu arada yazan her değerede inanmamak gerek öyle 30 hz ,35 hz gibi değerlere inmek her sub ın harcı değil. o değerleri diğer frekanslarla aynı db de verecek kaliteli hoparlörler 5-10 bin dolardan başlıyor.
    Yalnız multimedyacı ve ucuz yollu 2+1 lere bakan arkadaşlara başka bir alternatif söyliyeyim. Eğer fazlaca güç peşinde değilseniz ortalama bir eve yetecek güçte olan trust gxt 38 öneririm. fiyatına göre beni şaşırtacak bir iş çıkarttı ve 500 tl ye kadar alınabilecek en iyi 2+1 lerden biri oldugunu söyleyebilirim. Creative t3 logitech ve z623 ten daha başarılı buldum. Fiyatı sizi yanıltmasın 60 watt rms güce sahip bu set aegodan bile bazı anlamlarda daha iyi. ( mesela mid sesler ve alt frekans cevabı olarak) Genede çok film ve oyun oynayan biri değlseniz aego iyidir. Gerçi bu durumdada daha çok müzik dinliyorsunuz demektir ve 2+0 anfili bir set kurmak dahada iyi olacaktır..

Konu sonunda stereo ya geldi demek, hep öyle olmstur. İyi kombin edilmiş 2.1 ler bazen 2.0 dan daha iyi sonuç veebiliyor...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Demek ki müzik kulağı varmış, sevindim si.di :-) birde 24 bit 3000 lik flac deneyin monty alexander tavsiye ederim

sevgili palakash

senden rica etsem en azından indirme linki verebılırmısın ,, bu önerdiğinin veya baska 24 bit 3000 lik eserler bulabilecegım sayfaları

tsk ler

kerem

• Bursanin neresindesin harddisk ini getir udb 3.0 olsun... Tavsiyem orjinal kayit tan flac yada duzgun flac dinletisinden yana olacaktir. T,o re nt kullanabilirsin. Tabi müzik tarz işi olduğu için bana iyi gelen sana ölüm mars i gibi gelebilir o yuzden araştırarak dinleyerek bence daha güzel oluyor emek olunca daha keyifli kısacası... olmadı pm atarsin.

• quote:

Bursanin neresindesin harddisk ini getir udb 3.0 olsun... Tavsiyem orjinal kayit tan flac yada duzgun flac dinletisinden yana olacaktir. T,o re nt kullanabilirsin. Tabi müzik tarz işi olduğu için bana iyi gelen sana ölüm mars i gibi gelebilir o yuzden araştırarak dinleyerek bence daha güzel oluyor emek olunca daha keyifli kısacası... olmadı pm atarsin.

sevgili palakash

aynı sehırden olmamıza cok sevindim dostum ... pm den mesajınıda aldım ..mutlaka arayacagım hafta içi .. valla bende 2 gundur ,, tek sarkının 150-400 mb oldugu kayıtlar indiriyorum .. tsai chin indirdim tüm discografi ,, sacd kayıtlar ... patricia barber flac ları vardı ,, hepsinini studıo masterlarını indirdim .. simdi diana krall ve norah jones halledicem bu hafta içi ... monty alexander buldum ,, gercekten cok ii ...

bu arada dostum ,, evde stereo kablo ile patricia barber use me ,, hem t3 te hem ae de denedim ,, eşime dostlara dinlettim ,, aynı anda ... herkesin tek cevabı ae...

gercekten cok basarılı ....

tüm ilgin için teskekurler ,,,,, umarım dostugumuz paylasımlarla devam eder .... bursa nilüfer ,, carrefour arkası eker iş merkezi

hayırlı geceler

kerem

• quote:

quote:

Bursanin neresindesin harddisk ini getir udb 3.0 olsun... Tavsiyem orjinal kayit tan flac yada duzgun flac dinletisinden yana olacaktir. T,o re nt kullanabilirsin. Tabi müzik tarz işi olduğu için bana iyi gelen sana ölüm mars i gibi gelebilir o yuzden araştırarak dinleyerek bence daha güzel oluyor emek olunca daha keyifli kısacası... olmadı pm atarsin.

sevgili palakash

aynı sehırden olmamıza cok sevindim dostum ... pm den mesajınıda aldım ..mutlaka arayacagım hafta içi .. valla bende 2 gundur ,, tek sarkının 150-400 mb oldugu kayıtlar indiriyorum .. tsai chin indirdim tüm discografi ,, sacd kayıtlar ... patricia barber flac ları vardı ,, hepsinini studıo masterlarını indirdim .. simdi diana krall ve norah jones halledicem bu hafta içi ... monty alexander buldum ,, gercekten cok ii ...

bu arada dostum ,, evde stereo kablo ile patricia barber use me ,, hem t3 te hem ae de denedim ,, eşime dostlara dinlettim ,, aynı anda ... herkesin tek cevabı ae...

tüm ilgin için teskekurler ,,,,, umarım dostugumuz paylasımlarla devam eder .... bursa nilüfer ,, carrefour arkası eker iş merkezi

hayırlı geceler

kerem

Merhaba. AE Aego nun oyun ve film performansı nasıl? Bas olarak tatmin edici mi? her şeye (oyun-film-müzik) cevap verecek bir 2+1 arıyorum. Kafam baya karışık. Yorumlarınız bana yardımcı olacaktır. Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: MasTek

quote:

quote:

sevgili palakash

hayırlı geceler

kerem

Merhaba. AE Aego nun oyun ve film performansı nasıl? Bas olarak tatmin edici mi? her şeye (oyun-film-müzik) cevap verecek bir 2+1 arıyorum. Kafam baya karışık. Yorumlarınız bana yardımcı olacaktır. Teşekkürler...

Ae firması aslında kule tipi ve raf tipi hoparlör konusunda un yapmış bir fırlatır hi fi choice da sıkça karşılaştığımız övgü ile bahsedilen ürünleri vardir.. bu konuda bir arkadaşımız kendi referans hoparlörü yamaha 2.1 le kiyaslamis ve ae den yana oyunu kullanmıştı.

• Bende niluferdeyim en kısa zamanda gorusmek ümidiyle diyim bu arada Müzik seçimleri güzel ..testlerini kaç mt2 alanda nasıl bir sistemle yaptigindan bahsedersen memnun olurum.

• Bu sistemi hep merak etmişimdir, Audioengine A5 kullanıyorum, Aego m'in yorumlarını okudukça insanın merağı daha da artıyor. Peki aranızda Audioengine A5 kullanıpta Aego M'e geçen oldu mu? Bu konuda yoruma ihtiyacım var. Müzik açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Bu sistemi hep merak etmişimdir, Audioengine A5 kullanıyorum, Aego m'in yorumlarını okudukça insanın merağı daha da artıyor. Peki aranızda Audioengine A5 kullanıpta Aego M'e geçen oldu mu? Bu konuda yoruma ihtiyacım var. Müzik açısından.

Her ikidini de kullanıp a5 diyenler var bence olay pc başında kullanimla alakalı daha çok 1 metre mesafeden bookshalf kullanmak hele ki masa üstünde bana zor geldi iyi ses alınıyor ama biraz garip bir kullanım oluuor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Bu sistemi hep merak etmişimdir, Audioengine A5 kullanıyorum, Aego m'in yorumlarını okudukça insanın merağı daha da artıyor. Peki aranızda Audioengine A5 kullanıpta Aego M'e geçen oldu mu? Bu konuda yoruma ihtiyacım var. Müzik açısından.

Her ikidini de kullanıp a5 diyenler var bence olay pc başında kullanimla alakalı daha çok 1 metre mesafeden bookshalf kullanmak hele ki masa üstünde bana zor geldi iyi ses alınıyor ama biraz garip bir kullanım oluuor

Anladım hocam tşk ederim.
  • ankarada bunu deneyebilecek bi yer varmı. yada bi arkadaşdada deneyebilirim kendim creative kullanıyorum . hifi amfileri gördüm tesadüfen yorumları okudukça ufkum genişledi şu focal x book u da merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathFor81

ankarada bunu deneyebilecek bi yer varmı. yada bi arkadaşdada deneyebilirim kendim creative kullanıyorum . hifi amfileri gördüm tesadüfen yorumları okudukça ufkum genişledi şu focal x book u da merak ediyorum

Aynen ben de yahu.kiyip paraya alicam nerdeyse focal xs book'u

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.