Şimdi Ara

Acoustic Energy Aego M' ciler buraya :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
4
Favori
74.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acoustic Energy Aego M bu sistemi kullanan yada bilgisi olan varmı [:aldım istem bir çok donanımm sitesinde üst sınıf hoparlör sınıfınında yer alıyor.. bose ve klipsh gibi aslında burada onlarada yer vermemiz gerekiyor en iyilerin yer aldığı bir sayfa harılamak mümkün ilerliyen zamanlarda onlarıda ekleyebilirim

Acoustic Energy Aego M

özellikler : 90w toplam rms çıkış gücü
    20+20+40w woofer

buda uyduloarın bağlantı şekli

sonuç olarak yüksek ses kalitesi ile ön plana çıkan bir sistem http://www.konsumentguiden.se/Dator/Hogtalare/Acoustic_Energy_Aego_M-p-D2571C3F-0044-CDA5-5EEF-83370E8A8567.html

Altec Lansing CS21 ve Klipsch ProMedia GMX A-2.1 Daha sonra inceleyeceğiz gerçi burada EA markası pek duyulmadı ama onuda zamanla hep birlikte öğreniriz diye düşünüyorum

KLİPSH PRO MEDİA GMX 2.1

genel nitelikler :

uydular: 14w woofer: 50w
    Power Output: 78W RMS
    Frequency Response: 30Hz - 20KHz
    Dynamic Range: 108dB
    durabilite: %1

fiyat: nakit 390ytl diğer seçeneklerede 420 ytl

bağlantı şekli

ALTEC LANSİNG FX6021

Altec Lansing FX-6021 Speakers
    ARTILAR: Good looks, Corded and cordless remote controls, Headphone and Auxiliary jack

EKSİLER: Average performance, Very experience

Rating 3YILDIZ

ALTEC LANSİNG MX5021

ARTILAR: Excellent sound reproduction, Loud and powerful, Remote controls, Good build quality, Headphone jack and Auxiliary input

EKSİLER : Slightly expensive for a 2.1 channel speaker system

YILDIZ : 4.5

kutu içeriği budur ..

uydu yakın çekim ama tükkiyede olan gönbeksizdir dikkatinize

kablolu kumandası

uzaktan kumandası

kabin arkası ve bas hava portu

benim kanatim altec in başarı oranı iyidir 5021 de 6021 de iyi sistemler özellikler 5021 türkiye fiyatıyla en iyi fiyat performans cihazlarından

Cambridge MegaWorks THX 250D

woofer

bağlanıtılar

kumandası buda
    sonu olarak megawork d500 ün 2.1 versiyonu ve kesinlikle tavsiye edilecek bir sistem

Logitech z553 tasarımı ve malzemesi diğer logilerden farkı olan bu ürün

Son olarak fiyatına göre performansını merak ettiğim logitech z553 ü aldim fiyat performans listesine ekliyorum şu aralar 130 tl ye alinabiyor
    Ses kalitesi : 9
    Dinamikleri : 8
    Gürültü düzeyi : 9
    Malzeme kalitesi: 9 puan veriyorum
    Berrak sesi var 20 m2 de ideal sonuç
    Yüksek ses istemiyorsanız sizi yarı yolda bırakmayacak güzel bir sistem 24 bit flac karımla yaptığım dinletilerde şaşırtıcı sonuçlar verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palakash -- 14 Mart 2014; 18:16:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: megaramazan

http://www.garantialisveris.com/4smeb/str_prod.asp?storeID=1939&productID=37431

300 dolar + kdv

üstad sen daha iyi bilirsin deneme fırsatım olmadım ne diyosun hangisi iyidir fiyat performans olarak 6021 mi yoksa AE aegom mi yoksa klipsh 2.1. mgh promedia mı

• Cemiltopuzlu Cad
    YApt No: 25/5
    Selamicesme
    Istanbul

Tel: +90216 3601757
    bu adreste deneyebilirsin.
  • aego yu dinlemedim fakat ingiltere nin bol ödüllü hifi üreticisi olduğunu biliyorum. klipsh 2.0 mgh promedia yu dinledim. ama klipsch 2+1 i ni tercih etmek daha mantıklı.
    fx6021 ise müzik için yapılmış. ama 3 ünden hangisi dersen klipsch 2+1 derim.
    quote:

Orjinalden alıntı: palakash

quote:

http://www.garantialisveris.com/4smeb/str_prod.asp?storeID=1939&productID=37431

300 dolar + kdv

üstad sen daha iyi bilirsin deneme fırsatım olmadım ne diyosun hangisi iyidir fiyat performans olarak 6021 mi yoksa AE aegom mi yoksa klipsh 2.1. mgh promedia mı

• oralara gelebilsem klipsh model olarak bile diğerlerinden daha iyi ama amacımız görüntü değil ses kalitesi thx atrı bir özellik film lerde buda bi artı ama bir sisteme körü körüne yönelemden fiyat performans aletini çıkartmak lazım
  • aego bu incelemede oldukça yüksek puan almış. tip den 4 yıldız. diğer özellikleri ise 5 yıldız.
    çok üstün gözüküyor özellikle de fx6021 ile kıyaslanınca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megaramazan -- 11 Ekim 2007; 21:07:51 >

• allah için nası olurda creative inspire bile hepsinden 4er yıldız kapmış :) 6021 eziklenmişş bu test neye göre ise bi yanlışlık var ama AE m serisi ile 6021 i sadece kıyaslalayacak olursak ikisi arasında çok fark var sağol
  • ben ce de fx6021 ile kıyaslanamayacak bir sistem.
    belki fiyatları nı göz önünde bulundurmuşlardır. 6021 in fiyatı 2 katı. 180 sterlin az para değil.
    bi de incelemeyi yapan ingiliz gazetesi.
    aego da ingiliz markası. milliyetçilik ağır basmış da olabilir. bizdeki vestel pixellence hikayesi gibi...
  • quote:

ben ce de fx6021 ile kıyaslanamayacak bir sistem.
    belki fiyatları nı göz önünde bulundurmuşlardır. 6021 in fiyatı 2 katı. 180 sterlin az para değil.
    aego da ingiliz markası. milliyetçilik ağır basmış da olabilir. bizdeki vestel pixellence hikayesi gibi...

iyide altec te ingiliz olmadı şimdi senin dediğin benim kıyaslamamda şuda var 6021 tizde iyi olabilir ama orta sesi iyi dağıtacak büyüklükte sürücüleri yok dinletimde mx5021 in orta sesi daha iyi idi fakat ikiside parazit alamaya çok duyarlı aletler ondan biraz geri plana atıyorum bu modellere yoksa 5021 i severim

• hocam altec amerikan şirketi. şirket merkezi Milford, Pennsylvania, United States
    quote:

quote:

iyide altec te ingiliz olmadı şimdi senin dediğin benim kıyaslamamda şuda var 6021 tizde iyi olabilir ama orta sesi iyi dağıtacak büyüklükte sürücüleri yok dinletimde mx5021 in orta sesi daha iyi idi fakat ikiside parazit alamaya çok duyarlı aletler ondan biraz geri plana atıyorum bu modellere yoksa 5021 i severim

• quote:

hocam altec amerikan şirketi. şirket merkezi Milford, Pennsylvania, United States
    quote:

quote:

yanlış biliyorsun arkadaşım UK. İngiltere Oluyor..
    Nerden biliyorum: distribitörü olan Sonmez-AGB den biliyorum.
    kolaygelsin

• peki hocam jbl markası hangi ülkeye ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megaramazan -- 13 Ekim 2007; 2:46:57 >
  • http://www.tumgazeteler.com/haberleri/agb/
    dostum altec abd malıdır. ne yazikki yanlış biliyorsun.

• valla yanımda şu an agb nin vakti zamanında önde gelen çalışanlarından olan bir arkadaş var ve oda ingiltere olarak biliyor ama menşei amerika olabilir çokta mühim değil bizi adamların yaptığı mallar ilgilendiriyor
  • sistemlere ek olarak aklımda sterio sistemide var warfadale 9.6 elimde sony anfim var ama pc de sürekli kullanacağım iyi ses veren bir sistem düşünüyorum ondan dolayı bu yolu tercih ettim 2.1. için tüm tecrübe ve deneyimlerin paylaşılmasına açığım
  • yeni eklentiler yaptım kesinlikle hepside fiyat performasn ürünleri
  • güzel olmuş güzel tespitler.
  • quote:

güzel olmuş güzel tespitler.

sağol aslında zamanım olsa daha geniş olacak önceden monitör incelememde vardı monitörlerin gerçek ms olayını ortaya çıkarmıştık burdada daha iyisini yaparım aslında senin bildiklerinide ekleyebilirim
  • sistem araştırmasında eklentiler yapacağım bu arada sayfa geri düşmesin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.