Şimdi Ara

Açılmamış Ps4 1TB+ Hidden Agenda [graded product]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Amazon'dan aldığım ps4 1tb + hidden agenda oyunu ile beraber satıyorum ürünü zaten satmak için aldım.
    Graded product adıyla satılıyor ancak ürün ve kollarında hiç bir şekilde çizik veya kullanıma bağlı işaret yok, konsolun ön tarafında da jelatin var.
    Ürün elime geldiğinde sadece fiziki durumunu kontrol etmek ve çalışıp çalışmadığını teyit etmek amacıyla bir seferliğine çalıştırıp kurulum yapmadan kapattım.Bu esnada da zaten fazlaca fotoğraf çekmedimAçılmamış Ps4 1TB+ Hidden Agenda [graded product]. Zaten hepimizin bildiği klasik ps4.
    Bugün kipada oyunsuz 500gb ps4ün 1999 liraya ithalatçı garantisiyle satıldığını gördüm bu yüzden ürünüm için çokta büyük bir fiyat istediğimi düşünmüyorum.Sonuçta arkasında amazon var.Şuan amazonda ki satış 350 euro aklımda ki fiyat pazarlık payı bulunmak kaydıyla 1800 liraya satıyorum.
    Ankara içi buluşup teslimat yapabilirim , başka şehirler için get ilan veya havale sonrası gönderim yapabilirim kargo ücretini hafifletmek için gitti gidiyor üzerinden de satabilirim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yenilenmiş konsol eski kasa 1800 lira şaka gibi.
  • Welcome to Ölücüler topluluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdm

Yenilenmiş konsol eski kasa 1800 lira şaka gibi.
    Pazarliksiz fiyat biçmiyorum pazarlık payı dâhilinde fiyat biçiyorum.Cihazın hiç bir yerinde fiziki kullanıma ait bir iz yok. Eğer amazonda ilgili ilanlara bakarsanız gerçekten yenilenen ürünlerde çizik olduğunu görebilirsiniz.Ayrıca konsol mat kasa olan CUH-1100 serisine ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyuunal -- 27 Ocak 2019; 10:52:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hem mat hem de fat kasa 800 tl anca eder

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea_wanted

Hem mat hem de fat kasa 800 tl anca eder
    komikmiş kardeş

Yorum yapılır fiyatta eleştiri yapılır , ancak saçma sapan yorumlarda yapmayın. Amazon'da dahi 350 euroya satılıyor aynısı.Sanarsınız ben 800 liraya aldım da 1800 e satmaya çalışıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: eyuunal

komikmiş kardeş

Yorum yapılır fiyatta eleştiri yapılır , ancak saçma sapan yorumlarda yapmayın. Amazon'da dahi 350 euroya satılıyor aynısı.Sanarsınız ben 800 liraya aldım da 1800 e satmaya çalışıyorum

Alıntıları Göster
    199 euroya slim + spider man bundle olarak satılıyor, tabii stoğu devamlı gelip-bittiği için aratırken görememeniz normal.

• MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Anlık bir kaç ürünle yapılan bir indirimi genel olarak fiyatını baz almak pek doğru değil bence.Ayrıca pek inandırıcı gelmedi. Zaten anlamıyorum alıcı olmayanlar ellerinde kazma kürek ile niye buraya geliyor anlamış değilim.
    Edit 215 euroya ps4 slim alınabiliyor elinde baltası olanlar oraya gidebilir. Ancak kesin kesin yanında oyun ile 199 oluyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyuunal -- 27 Ocak 2019; 14:10:36 >

• eyuunal E kullanıcısına yanıt
    Yanlışı düzeltmek için geldim, konuyla bir alakam yok. Ps4 sıcak fırsat konusunu takip ederseniz kara cumadan beri 199 euro'dan satıldığını görürsünüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.