Şimdi Ara

ACİLLLLL MEGANE 2 HB 1.5 dci DYNAMİQUE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2004
    Megane 2 hb 1.5 dci dynamique -- gümüş gri renk
    2. Sahibiyim ilk sahibi kuzenim
    İlk günden beri tüm bakımlarının evrakları durmakta
    177.000 km
    2 ay önce yetkili serviste bakımı yapıldı
    Döner kontaktör değişti
    Amortisör takozları değişti
    Tüm yağ bakımlrı ve mazot filtreside dahil değişti
    Alırken baktırmadım aracı bildiğimden sma bel altı bir kaç parça boya diyim ama en ufak kazası yok sadece 2005 de sol arka teker üstünü park ederken sürtmüştü kuzenim
    Daha temizini bulma şansınız yok o kadar iddaalıyım
    Klima gazı dahi yeni basıldı
    Ev alacağımdan ve anlaştığımdan dolayı 2 günlüğüne satılık çarşamba günü boşa mesaj atmayın ona göre krediyi çekmiş olucam çünkü en ufak satma niyetim yoktu

Tramerde 2005 deki 100 liralık sürtme hariç en ufak kayıt yok
    Gelin bakın istediğiniz yere yetkili / yetkisiz gösterin

Fiyt :26.500 TL.

Gereksiz yorum yapmayalım lütfen daha ıcuz ve temizi varsa onu alın...
    Acil olmasa satmama imkan yok!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 26 Aralık 2015; 17:16:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sıfır araba fiyatı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

sıfır araba fiyatı:)

Akli melekeleriniz yerinde diye tahmin ediyorum :-)
    Güzel yorum tebrikler...

• quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

quote:

Güzel yorum tebrikler...

40 bine punto alınır 10 bin kredi cekmek zor değil:)

http://www.fiat.com.tr/kampanyalar/Sayfalar/FiyatListesi.aspx
  • quote:

quote:

quote:

Güzel yorum tebrikler...

40.000 e sıfır dizel benimki gibi en dolusu değil en boşunu dahi getir abartmıyorum 10 tane alıcam tüm forum şahit...
    Herkes bilirki forumda dediğimi yaparım dizel clio punto sıfır elinde ne varsa getir garjımda hazır
    Parası hazır evi almam onları alırım
    Şahsınıza tavsiyem oyuncak araba bakmanız
    Malum siteye giirn
    2004 megane 1.5 dci dynamique yazın
    170km altına bakın
    2 tane sadece benim fiyatdan düşük ilan var 1 i komple boyalı diğeri motor rektifiye
    Bilmediğiniz konuya yorum yazmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 26 Aralık 2015; 22:53:51 >

• mtasova kullanıcısına yanıt
    yahu hikayeleri bırakın 1.4 fire 77 hp sıfır arac start stop abs klima hersey var daha dolusu olsa ne olur olmasa ne olur 12 senelik araca 26 bin tl yazmıssın savunuyorsun istersen 50 bin yaz umrumda olmaz ben tercihimi dile getirdim ortalama 6-7 lt benzin yakıyor lpg bile attırmam ben buna dizel olsa ne olur olmasa ne olur 3 sene benzinli arac kullandım seviyorum fikirlerime saygılı olmalısın
  • quote:

quote:

quote:

Güzel yorum tebrikler...

Ha bide çok biliyorsunuz ya şu ana kdar 50 yi aşkın her segmentde aracım oldu ilan verdiğim süreden 3. Günü gören arcım olmamıştır
    Forumda araba dahi sattığım kişiler vardır hal da teşekkür ederler
    Sahibinden ilan vermeme izin vermedi deilse ilan verebilseydim 27.500 yzıp 27.000 e 2 gün içinde gidiyormu gitmiyormu görürdük
    Sen yeterki malından ve kendinden emin ol!!!
    Milleti kandırma gerisi kolay

hayatımda kimseyi kandırmadım fikrim budur istersen yarın sat hayırlısı ile ama benim tercihim sıfır olandır ister benzinli olsun
  • quote:

yahu hikayeleri bırakın 1.4 fire 77 hp sıfır arac start stop abs klima hersey var daha dolusu olsa ne olur olmasa ne olur 12 senelik araca 26 bin tl yazmıssın savunuyorsun istersen 50 bin yaz umrumda olmaz ben tercihimi dile getirdim ortalama 6-7 lt benzin yakıyor lpg bile attırmam ben buna dizel olsa ne olur olmasa ne olur 3 sene benzinli arac kullandım seviyorum fikirlerime saygılı olmalısın

Sizinki fikir değil yalan!!!
    Start stop yok sadece tuş olarak var o benim aracımdada bar
    6-7 litre yakan punto piyasada 1 tane gösterin istanbul trafiğinde aracımı size hediye edicem
    Siz önce satılan mala sayğı gösterin sonra saygı bekleyin
    Tekrr ediyorum fikirlerinizle doğru orantılı size tavsiyem hem yakıt hem bakım masrafı olmaz vergide vermez sigorta kasko da yok sıfır mm bi oyuncak araba almanız
    Unutmadan madem 40.000 e aradığın araç var burada her ilana gelip bilmişlik yapma git begendiğin aracı al sonuçta komik bir meblağ

• quote:

quote:

6-7 litre yakan punto piyasada 1 tane gösterin istanbul trafiğinde aracımı size hediye edicem
    Tekrr ediyorum fikirlerinizle doğru orantılı size tavsiyem hem yakıt hem bakım masrafı olmaz vergide vermez sigorta kasko da yok sıfır mm bi oyuncak araba almanız
    Unutmadan madem 40.000 e aradığın araç var burada her ilana gelip bilmişlik yapma git begendiğin aracı al sonuçta komik bir meblağ

http://www.fiat.com.tr/modeller/sayfalar/PUNTO/Teknik.aspx

teknik özellikler burada 3 sene de muayenesi servis ücreti ıvırı zıvırı yok alırsın 3 sene sonra aldıgın fiyata satarsın öyle ağlama mağlama yapmazsın

• quote:

quote:

quote:

http://www.fiat.com.tr/modeller/sayfalar/PUNTO/Teknik.aspx

teknik özellikler burada 3 sene de muayenesi servis ücreti ıvırı zıvırı yok alırsın 3 sene sonra aldıgın fiyata satarsın öyle ağlama mağlama yapmazsın

3 sene servis ücreti yok!!!
    Sanırım ilk araban olacak ya 10000 de yda yılda 1 servise gitmezsen aracın garanti dışı kalır aman dikkat
    ya bilerek yalan söylüyorsunuz her mesajınızda yada hiç bilgi saibi deilsiniz
    Çok ciddiyim 40.000 e dizel pınto clio vs ne barsa getirin bana ist fatih te işyerim garajım yeterli

arıza ıvır zıvır için yazdıgım acık zorlanmaya gerek yok hocam hayırlı stıslar
  • quote:

quote:

quote:

Güzel yorum tebrikler...

ülkemizde dizelle benzinli araç karşılaştırılmaz konuyu açan arkadaşın aracıda max 24-25 eder

Dostum senle daha önce tartışmıştık ama aracın ve bu dediklerin geçerli ise araç arayanlar için yazıyorum, araç kaçmaz, bana dingilin teki komple tavan dahil 28 yazdığı bunun aynısı aracını takas teklif ediyordu. Yani sattığın araç forumda bile varsa ve referanslı isen, alacak gençlere tavsiye kaçırmasınlar, bir de zaten yüzyüze tanışınca gerekli muamele de yapılır. Araç almaktan bu kadar korkmayın, hele ki referans gösterebilen insanlardan. Kefeniyle yola çıkan nickli ölücü şahsiyetler yüzünden bir tane araç kaçtı bana. Bir de utanmadan geçen bana refere ediyor, ben sözümde durmayacağım ya. Herif boş beleşten araç sahibi oluyor özür dileyeceğine veya normal insan olacağına hala buralarda yazmaya kalkıyor bir de gülüyor. Söz verdim bunun gibilere, neyse geçmiş olsun, inşallah ihtiyacı vardır pek tahmin etmesem de... Bırak bunun gibilere açıklama yapmayı. Milletimizin önemli bir kısmına iyilik yaramaz, ben onu anladım...

• quote:

Orijinalden alıntı: omer omer

Dostum senle daha önce tartışmıştık ama aracın ve bu dediklerin geçerli ise araç arayanlar için yazıyorum, araç kaçmaz, bana dingilin teki komple tavan dahil 28 yazdığı bunun aynısı aracını takas teklif ediyordu. Yani sattığın araç forumda bile varsa ve referanslı isen, alacak gençlere tavsiye kaçırmasınlar, bir de zaten yüzyüze tanışınca gerekli muamele de yapılır. Araç almaktan bu kadar korkmayın, hele ki referans gösterebilen insanlardan. Kefeniyle yola çıkan nickli ölücü şahsiyetler yüzünden bir tane araç kaçtı bana. Bir de utanmadan geçen bana refere ediyor, ben sözümde durmayacağım ya. Herif boş beleşten araç sahibi oluyor özür dileyeceğine veya normal insan olacağına hala buralarda yazmaya kalkıyor bir de gülüyor. Söz verdim bunun gibilere, neyse geçmiş olsun, inşallah ihtiyacı vardır pek tahmin etmesem de... Bırak bunun gibilere açıklama yapmayı. Milletimizin önemli bir kısmına iyilik yaramaz, ben onu anladım...

Üstad yazdığımdanda iyi aracım satma niyetim zaten yoktu ki halen yok... Benim referans göstermeme gerek olmadığını beni tanıyanlsr bilir forumda brn genelde satmama alırım buradan 3 araba sldım 2 sattım ama en ufak sorun yaşamadım
    Herşeyi bu forum üzerinden alıp satmaya çalışıyorum

Dipnot alacağım ev satıldı aracı satmaya gerek kalmadı kısaca satılırsa da kısmet artık sahibindene vs vermiycem ilan durdun burada

• araba almak için aslında kıstas olmaz ama istanbul yerine izmir falan olsaydı görmek isterdim arabayı forum paylaşmak tanışmaktır bende araç bakıyorum umarım forumda düzgün bir arkadaştan yani yeni üye olan kendi için forumu kullanan bazı satıcılara denk gelmeyiz

dürüst satıcı umarım istediği fiyattanda satar benzinli 2004 model araçlara 26500 istendiği bir dönemde dizel ve geçmişi bilinen araç için iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan45

araba almak için aslında kıstas olmaz ama istanbul yerine izmir falan olsaydı görmek isterdim arabayı forum paylaşmak tanışmaktır bende araç bakıyorum umarım forumda düzgün bir arkadaştan yani yeni üye olan kendi için forumu kullanan bazı satıcılara denk gelmeyiz

dürüst satıcı umarım istediği fiyattanda satar benzinli 2004 model araçlara 26500 istendiği bir dönemde dizel ve geçmişi bilinen araç için iyi fiyat

Teşekkür ederim üstad araba işindrn az çok anlarım megane 2 forumundada herkes bilir bu aracı da geçmişinide gıpta ile bakılan bir araçtır megane 2 lerde döner kontaktör arızası olur ister 200 liraya geçici çözüm bulunabilir ama ben öyle titizim ki bunu bile daha 2 ay önce yetkili serviste 1.100 liraya değiştim
    Arabanın kendine ait dosyası var ilk günden itibaren yapılan işlemleri içeren ve kitapçıklarına kdar durmakta
    Fiyat iyi ve halen indirimede açığım
    Yeterki forumdan ciddi alıcı olsun
    İstediği servise alsın götürüsn baktırsın inceletsin
    Tramere sorgulatsın
    Bugüne kadarki kasko dökümlerine baksın
    Muayene geçişlerine baksın
    Shell hariç mazot alınmadığına baksın(son 4 yılın mazot fişleri bile durmakta)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 29 Aralık 2015; 10:34:36 >

• Ev önemliydi ama sağlık olsun.

qashqai de ev gibi araç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut şartlarda aracın fiyatı normal. Dynamic mi sadece araç yoksa tekno paket falan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Mevcut şartlarda aracın fiyatı normal. Dynamic mi sadece araç yoksa tekno paket falan var mı?

Dynamic o zamanın en full u

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.