Şimdi Ara

ACİLLLL YARDIM CORSA ARACIMIN İÇ AYDINLATMA IŞIĞI HAKKNDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
17.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 2006 MODEL CORSA ARACIMIN İÇERİSİNDEKİ AYDINLATMA IŞIĞI MOTORU KAPATMAMA VE BÜTÜN KAPILARIN KİTLİ OLMASINA KARŞIN TAKILI KALDI 1 SAATTİR ÖYLE YANIK ŞEKİLDE DURUYOR BU ARIZAYI NASIL HALLEDEBİLİRİM??

• Kapı aralıklarındaki düğmelerde paslanma yada suyla temas olabilir. Bu sebepten ışık yanık kalıyor olabilir.
  • Hocam, Corsa C'lerda ic aydinlatma i$igi, farlari actigin o yuvarlak dugmeyi cektigin zaman yaniyor, yerine ittigin zaman sonuyor. Belki o dugmeyi cekmi$sindir, o yuzden yanik kalmi$tir. Ayni durum ba$ima gelmi$ti, ic aydinlatmanin oradan yanip sondugunu bilmiyordum. Arabayi aldiktan 2 yil sonra ogrendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRiS

Hocam, Corsa C'lerda ic aydinlatma i$igi, farlari actigin o yuvarlak dugmeyi cektigin zaman yaniyor, yerine ittigin zaman sonuyor. Belki o dugmeyi cekmi$sindir, o yuzden yanik kalmi$tir. Ayni durum ba$ima gelmi$ti, ic aydinlatmanin oradan yanip sondugunu bilmiyordum. Arabayi aldiktan 2 yil sonra ogrendim

Astra G lerde de aynı yerden yanıyor. Bende 2 yıl sonra ancak öğrenmiştim. Demek ki bunu öğrenmek 2 yıl alıyormuş
  • Maşallah Maşallah, nazar değmesin!
  • bizim 98 model astrada bile aynı sistemi:D
  • Wall bende daha Yeni Farkına vardım arkadaşlar sıze 2sorum olacak
    1-Astralarda Kapılar acık olunca nie ötmuyor
    2-Astralarda kemerı baglamayınca uyarı sesı gelır dıye yazıor kıtabcıgında ama gelmıyor onları nasıl duzeltebılırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fıraty

Wall bende daha Yeni Farkına vardım arkadaşlar sıze 2sorum olacak
    1-Astralarda Kapılar acık olunca nie ötmuyor
    2-Astralarda kemerı baglamayınca uyarı sesı gelır dıye yazıor kıtabcıgında ama gelmıyor onları nasıl duzeltebılırız

Bırak gelmesin sonra başa bela oluyor...
  • su emnıyet kemerı bencede gelmesınde :) ama su kapı acık oldugunu belırten bı seyın olmaması kotu :( ayrca benım arabanın 4lu ısıgı yok herhalde aracım astra 2002 comfort modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOREVERFORYOU

quote:

Orijinalden alıntı: BaRiS

Hocam, Corsa C'lerda ic aydinlatma i$igi, farlari actigin o yuvarlak dugmeyi cektigin zaman yaniyor, yerine ittigin zaman sonuyor. Belki o dugmeyi cekmi$sindir, o yuzden yanik kalmi$tir. Ayni durum ba$ima gelmi$ti, ic aydinlatmanin oradan yanip sondugunu bilmiyordum. Arabayi aldiktan 2 yil sonra ogrendim

Astra G lerde de aynı yerden yanıyor. Bende 2 yıl sonra ancak öğrenmiştim. Demek ki bunu öğrenmek 2 yıl alıyormuş

Bu forum olmasa benim de 2 sene sürerdi her halde,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.