Şimdi Ara

ACİLLLL HP DESKJET 3070A YAZICI ALDIM HP364 KARTTUŞ HAKKINDA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP DESKJET 3070A YAZICI ALDIM HP364 KARTUŞ HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ELECTROWORLD DEN 119TL GİBİ BİR FİYATA BU ÜRÜNÜ ALDIM AMA OKUDUĞUM YORUMLAR HP364 KARTUŞUNUN DOLDURULAMADIĞINI YAZIYOR GENELDE ÇİPLERİNİN SIKINTI VERDİĞİDE SÖYLENMİŞ.SİZCE KUTUSUNU AÇMAMIŞKEN GİDİP GERİ İADE EDEYİM Mİ YOKSA KULLANMAYA BAŞLIYAYIM MI? İADE EDERSEM EĞER ÖNEREBİLECEĞİNİZ CİHAZLAR HANGİLERİ AYDA EN FAZLA 20 SAYFA ÇIKTI ALINIYOR BAZI AYLAR HİÇ ALINMIYOR HATTA .WİFİLİ İSTİYORUM BİR ÖNCEKİ YAZICI USB YERİNDEN ARIZALANDI 70 TL PARA İSTEDİLER UTANMADAN WİFİLİ OLSA BİR ŞEKİLDE KULLANMAYA DEVAM EDİCEKTİK GÖRÜŞLERİNİZ ACİL BEKLİYORUM

• bu konuda hp364 kartuş hakkında çok ayrıntılı tartışılmış, umarım işinize yarar açıklamalar bulabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_72531493/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: werty_tr

bu konuda hp364 kartuş hakkında çok ayrıntılı tartışılmış, umarım işinize yarar açıklamalar bulabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_72531493/tm.htm

okudum dostum o konuyu bir şekilde kartuş alıp mürekkep alıp doldurmuş ama çıktı aldığı renkler çok cansız böyle olucaksa gidip değiştirsem mi acaba senin önerebileceğin bir model varmı çok çıktı almıcaz ama bu kartuş olayı sıkıntı maalesef
  • ben ihtiyaçlarını tam bilmiyorum ama renkli çıktı ve scanner lazım degilse BROTHER HL-2130 LAZER YAZICI al, renkli çıktı-scannervs lazımsa epson yazıcılara bak onların dolan kartuşları piyasada rahat bulunabiliyor. benim iş yerinde epson sx-435 var 4-5 ay önce vatan bilgisayarın haftasonu indiriminden almıştım dolumunda falan sıkıntı yok ama yine de kartuşu doldur, mürekkep bitti uyarısı gelince resetle falan, kartuş kurumasın diye her hafta mutlaka çıktı al olaylarından dolayı biraz ugraşmak gerekli. benim ugraşmak hoşuma gittiği için sıkıntı olmuyor dedigim gibi renkli çıktı lazım degilse brother al orjinal toneri de oldukça hesaplı, toneri çipsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werty_tr -- 14 Nisan 2013; 0:15:43 >
  • hocam renkli çıktı performans ödevlerinde lazım oluyor çok kullanmasak da o yüzden siyah beyaz istemiyoruz birde tarayıcı ile eski fotoları taratmak istiyor babam o bahsettiğiniz epson modeli yok vatan da şuan maalesef xp-205 ve xp 202 var bu hp 3070a yerine bu cihazları almak sanırım daha mantıklı bu kartuş yüzünden
  • Bu yazıcıyı kullansan da , epson ları da alsan ekonomik olsun diye dolum yapacak yada dolan kartuş kullanacaksın.Kaliteli mürekkep kullanımında pek sıkıntı yaşamazsın.hp 364 lerin orijinallerine dolum yapılıyor çip ömrü süresince. epsonlar için mecbur dolan kartuş kullanılacak.İllede orijinal kullancam dersen bence hp 2515 ler iyi ,kartuşları ucuz.Bizde şu an 650 siyah 23 tl, 650 renkli kartuş 19 tl.

http://www.sarfhane.com/hp-650-kat157.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.