Şimdi Ara

acilll PTT YURT DIŞI KARGO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
20.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ares147741

bu yurt dışına ptt ile kargo gönderiminde biz kendimiz mi koli yapıp gidiyoruz postaneye yoksa orada kendilerimi koli yapıyorlar..ve kaç günde amerikaya gitmiş oluyor... bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..sayın forum üyeleri açıklamalarınızı bekliyorum

Valla ben bugün PTT'ye gidicem birazdan.Amerika'ya bi küçük paket atıcam.Yılbaşı için hediyelik arkadaşıma.Bakalım ne kadara mal olacak,kaç lira alacaklar,karşı taraf kaç gün içerisinde bu paketi alacak falan hepsini buraya yazarım akşama.

Tabi karşı tarafın ne zaman alacağını ileri ki günlerde yazarım artık :) .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuykil

quote:

Orijinalden alıntı: ares147741

bu yurt dışına ptt ile kargo gönderiminde biz kendimiz mi koli yapıp gidiyoruz postaneye yoksa orada kendilerimi koli yapıyorlar..ve kaç günde amerikaya gitmiş oluyor... bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..sayın forum üyeleri açıklamalarınızı bekliyorum

Valla ben bugün PTT'ye gidicem birazdan.Amerika'ya bi küçük paket atıcam.Yılbaşı için hediyelik arkadaşıma.Bakalım ne kadara mal olacak,kaç lira alacaklar,karşı taraf kaç gün içerisinde bu paketi alacak falan hepsini buraya yazarım akşama.

Tabi karşı tarafın ne zaman alacağını ileri ki günlerde yazarım artık :) .

Konu biraz eski ama sizin sorun yeni...
    Ben Danimarka'ya ARAS KARGO ile yaklaşık 1 Kg ağırlığında 60 - 70 cm boylarında 15 - 20 cm kalınlığında koli gönderdim.
    60 TL ödedim. 3 gün içinde adrese teslim edildi. Kargo ile pazarlık yapın.

• arkadaslar 100 gr agırlıgın paketim var hong kong gitcek sursi nezaman ve kac para alırlar bende cok acill cvp yazın lutfen
  • arkadaslar sizden haber bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.